22.09.2011 1 коментар 0 4334 Переглядів

Чого бояться дівчата?

[singlepic id=270 w= h= float=left] Жінки – істоти вкрай загадкові й таємничі. Вони своїми примхами і нелогічними висновками здатні будь-якого вивести з рівноваги, а їхні страхи – це взагалі окрема тема для розмови.

Іноді створюється враження, що дівчата бояться практично всього на світі (принаймні, так стає зрозуміло з їх слів).

Але насправді, є зовсім небагато жіночих страхів, які можуть викликати у них депресію чи просто заважають жити повноцінним життям. Саме про ці страхи ми і поговоримо в даній публікації.

Страх самотності. Самий перший і самий страшний страх (пробачте за тавтологію). Хоча і притаманний він не лише дівчатам, але саме вони переживають з цього приводу найбільше. Побоювання бути самотньою без коханого і без друзів деколи засліплює очі і стає великою перешкодою для нормальних відносин з людьми. Дівчата особливо болісно реагують на вимушену самотність, оплакуючи щасливі минулі часи.

Що робити? Допомогти тут може лише справді хороша підтримка, відверті розмови і невимушена обстановка. Особливо допомагає наша чоловіча підтримка, адже слова чоловіків жінки оцінюють набагато вище, ніж всі монологи подруг і приятельок.

Страх зради. Жахливий страх, який штовхає на погані вчинки з боку дівчини, доходить навіть до стеження за чоловіком чи хлопцем. Крім того боязнь бути зрадженою – це ще і безсонні ночі та вічно поганий настрій. Зрада – це біль і розпач для будь-якої дівчини, тому її вони бояться, як вогню.

Що робити? Тут допоможе тільки щира підтримка коханої людини, постійні компліменти, слова любові. Хлопці, запам’ятайте – не треба брехати дівчатам, це вони добре відчувають. Я особисто притримуюсь думки, що краще гірка правда, аніж солодка брехня. Все достатньо просто: любиш – значить не зрадиш!

Страх пологів. Мамою безумовно хоче стати чи не кожна дівчина, а от народжувати боїться майже кожна друга. Причому, цей страх не порівняєш з острахом перед павуками чи іншою живністю. Це глибока боязнь перед болем, можливими ушкодженнями і смертю в кінці кінців.

Що робити? Найкраще допоможе впорається з таким природженим страхом постійна підтримка батька дитини. І це стосується не стільки розмов і заспокоювання протягом 9 місяців (хоча це теж дуже важливо), скільки присутності з своєю коханою в пологовому будинку для моральної підтримки та своєрідного розділення болю дружини. Простий чоловічий потиск руки породіллі допоможе їй відчути його підтримку без зайвих слів, що значно підніме поріг болю в момент пологів.

Страх смерті. Ще один страх, який в принципі притаманний не лише дівчатам, смерті бояться всі, але дівчата щиро бояться смерті не лише своєї, а й своїх близьких (батьків, чоловіка, хлопця, друзів). Вони схильні до переживань тільки через те, що хтось вже довго не виходить на зв’язок (нехай навіть і кілька годин). Для них це прямий доказ того, що щось погане могло статися з цією людиною. Так вже склалося з часів створення світу, що дівчата більш емоційні.

Що робити? Подолати такий страх допоможе банальне приведення статистики нещасних випадків, розмови і часті зустрічі з тим, за кого так турбується дівчина. Просто постарайтеся відволікти дівчину від таких думок, зайняти її мозок чимось більш приємним ;).

Страх насильства. Яка дівчина не боїться насильства з боку чоловіків. Цей страх буквально паралізує в темному підворітті при виникненні чоловічого силуету на горизонті. Не можна сказати, що цей страх необґрунтований, але все-таки далеко не всі чоловіки схильні до насильства. Саме ось це і потрібно пояснити своїй коханій.

Що робити? А ще не завадить навчити її деяким дієвим способам самозахисту, а також подарувати балончик зі сльозоточивим газом. Після таких методів їй стане набагато легше, адже вона буде впевнена в тому, що того, хто на неї нападе, ще й пожаліють потім в лікарні або в міліції (уже як йому пощастить).

Страх непривабливості. Бояться дівчата, звичайно ж і власної непривабливості для чоловіків. Страх цей загрожує виникненням комплексу неповноцінності, що з безсумнівно відіб’ється на будь-яких романтичних стосунках. Тут будуть і ревнощі, і вкрай хвороблива реакція на компліменти з боку коханого чоловіка.

Що робити? На щастя, боротися з цим страхом легко, особливо чоловікам. Постійне щире захоплення і щоденні компліменти з різних приводів зовсім скоро зведуть цей страх до непомітного мінімуму.

Страх павуків, змій і всього мерзенного. Мабуть, самий легкий страх з усіх перерахованих вище. До нього ми чоловіки звикли ставитися здебільшого із посмішкою на обличчі.

Що робити? Боротися з ним можна і дуже легко, але багато чоловіків цього просто не роблять. Хоча в очах дівчат вони будуть виглядати сильними і всемогутніми, якщо можуть захистити кохану від таких от «злісних ворогів».

Ось і весь список найпоширеніших жіночих страхів. Деякі з них легко забути після декількох душевних розмов або гарненькою прибирання, а решта так чи інакше, але періодично з’являються у ваших дівчачих думках. І добре, якщо поруч буде той, хто зможе допомогти подолати ці страхи і навчить цінувати кожен неповторний момент життя.

Тому, дівчата, не бійтеся розповідати про свої страхи коханим хлопцям. А хлопці, доведіть, що ви справді варті своєї дівчини і допоможіть їй побороти це неприємне почуття.

[youtube]ZPWSB7Qj4Xo[/youtube]

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. lina
    Вересень 27, 22:22 Відповісти
    mogna prodovgyvatu dosxozy polemiky na zy temy,zomy b nastypnogo razy ne napusatu zum vidrizniaytsia zoloviku vid ginok y svoix straxax

Залишити коментар