Рукоприкладство в сім’ї та стосунках
19.02.2019 Коментарів 0 2735 Переглядів

Рукоприкладство в сім’ї та стосунках

Ви – закохалися! Як давно ви чекали зустрічі з цією людиною, малювали її в своїй уяві, з упевненістю відмовляли іншим претендентам на ваше серце. Ви чекали саме її – чи його.

Вам дорога кожна хвилина, проведена разом. Вам не вистачає доби, щоб наговоритися. Ви, незважаючи на втому, гуляєте до пізнього вечора. Ви готові прокинутися серед ночі – тільки б почути голос у телефонній трубці.

Зрозуміло, що за такої взаємної любові все логічно йде до чогось більшого, аніж просто зустрічатися чи час від часу ночувати разом. Справа йде до весілля.

Залишилися якісь дрібниці: оголосити родичам, призначити день, продумати всі витрати на торжество, вибрати путівку для подорожі. Головне – ви поряд і почуття ваші взаємні.

А тепер уявіть. Раптом, коли дівчині здавалося, що вона вже стовідсотково знає свого молодого чоловіка: його смаки, звички і навіть читає думки … Раптом … Та рука, яка тільки що її обіймала, пестила – завдає удар, від якого вона відлітає на кілька кроків! … Як це розуміти?

Хлопець б’є дівчину

Вона в шоці! Мало того, що її ніколи не карали по-справжньому в дитинстві навіть батьки, неможливо було уявити цю людину, що стала для неї останнім часом зовсім рідною і близькою, в такій ролі. Він підняв на неї руку, одним словом, здійснив рукоприкладство.

Відразу виникає питання: як можна було дійти до такої ницості? Чи може бути виправданням те, що вона дійсно була в цей вечір не дуже уважна до коханого? Образила словом? Занадто часто посміхалася комусь в компанії? Не стримала обіцянку? Як міг цей чоловік, якого вона вже стала вважати своєю найнадійнішою опорою в житті, так вчинити з нею.

Що робити, якщо він ударив

Як же бути далі? Зробити вигляд, що нічого не сталося? Бігти від нього? Повірити, що таке було перший і останній раз? Розлучитися на час, щоб покарати його?

Жодна з цих порад, на жаль, не буде почута, тому що кожна дівчина зробить по-своєму. Можна лише з упевненістю стверджувати, що сам факт такого випадку повинен змусити її серйозно задуматися про те, чи виходити їй заміж за цю людину та й взагалі, чи спілкуватися з нею надалі або просто полишити «романтичні» відносини тимчасово, якщо вже немає сил розлучитися назовсім.

Дівчина б’є хлопця

Ви думаєте, що мова йде тільки про переживання дівчини? Дуже помиляєтесь: в таку ситуацію потрапляють і хлопці. Їм ще важче. Вони бачили в своїй обраниці тільки красу, ніжність і доброту. І вже ніяк не могли уявити, що таке чарівне створіння може так зарядити по щоці або влупити із коліна в пах.

Ображене, перш за все, почуття власної гідності. Дати здачу – не можна. Розвернутися і піти – це майже визнати себе переможеним. Тут же відмовитися від свого чоловічого слова щодо одруження чи пропозиції жити разом, якщо воно вже прозвучало? – Це теж не до честі чоловіка.

Однозначно тільки одне: залишати таке просто так – не можна. Відносини повинні бути з’ясовані, щоб ніколи більше не було приводу повертатися до цього питання.

Можливо, хтось скаже, що для рукоприкладства можуть бути вагомі причини. Причини можуть бути, а от вчинок?

Чому рукоприкладство стається

Давайте все-таки наберемося терпіння і поміркуємо: у чому можуть критися «коріння» такої поведінки?

  1. Можливо, ваш хлопець або дівчина виховувалися в родині, де рукоприкладство було нормою: вони і подумати не могли, що для вас це буде такий душевною травмою. Просто хотіли … до порядку закликати – от і все! В такому випадку, якщо людина розумна, є ще шанс його перевиховати.
  2. Гірше, якщо він (або вона) просто психопат, абсолютно не вміє контролювати свої емоції. З цим боротися дуже важко, скажемо чесно: практично марно.
  3. Є ще варіант, що в характері вашого коханого або коханої є така риса, як бажання довести свою перевагу будь-яким способом. Принижуючи вас, він (або вона) буде почувати себе «на висоті». З такими вже точно не варто пов’язувати своє життя.
  4. Знайте й те, що буцімто вплив алкоголю – то, як кажуть, лише глина відмазка. Наше життя не обходиться без свят, днів народжень, і розраховувати на те, що ваш чоловік або дружина будуть все життя обходитися без алкоголю – не доводиться. Швидше, можна бути впевненими в тому, що такі сцени будуть повторюватися у вас систематично.

Висновки про рукоприкладство

Висновок зробити можна тільки один: факт рукоприкладства у відносинах ще на стадії закоханості повинен вас серйозно насторожити. Прощати ж або не прощати – вирішувати має кожен сам, щоб потім не ображатися на «порадників». Адже тільки ви знаєте все про переваги людини, яку ви кохаєте – можливо, за них можна пробачити і стерпіти все, навіть рукоприкладство? А можливо і ні.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!