26.02.2011 Коментарів: 3 0 4198 Переглядів

10 хороших звичок, які потрібно розвивати. Частина 1

[singlepic id=165 w= h= float=left]

Люди частенько, чуючи слово «звичка», відразу пов’язують його із негативом. Таке враження, наче звички бувають тільки негативні. Попробуйте запропонувати комусь назвати декілька своїх звичок. Як думаєте, що ви почуєте у відповідь? У більшості випадків, звичайно, розповідь про погані (негативні) звички, такі як паління чи переїдання. Насправді, все, що ми робимо – хороше, погане, зле – керується звичками.

Деякі звички є досить таки хорошими і їх вдосконалення неодмінно піде вам на користь. Крім того, розвиваючи у собі хороші звички, ви скоріше за все, з часом, відмовитеся від негативних.

Нижче наведу список найбільш обґрунтованих та корисних звичок, які кожній людині варто спробувати розвинути.

1. Ставте себе на чиєсь місце

Важливість такої емоції як співчуття не може бути переоцінена. Завжди легше було сказати «ні, ти не правий», аніж спробувати подивитися на ситуацію з іншого боку – боку співрозмовника. Не розумію з чим це пов’язано, можливо ми, люди, стали настільки лінивими, чи гордовитими, чи ще з якихось причин, але ніхто зараз не хоче йти на компроміс. Зазвичай, людина в будь-якій ситуації стоїть на своєму, і навіть не задумується про те, що ситуація, як дзеркало, може мати ще й зворотну сторону.

Тож для розвитку даної звички, все, що потрібно, це просто час від часу дивитися на речі з точки зору свого співрозмовника, щиро намагатися побачити те, що вам так не подобається, або з чим ви не згодні.

2. Зміни

Люди частенько говорять, мол ми живемо в нелегкі часи змін. Так, це правда, все швидко змінюється, але світ складний і у ньому все взаємопов’язане. Що ж, тоді я вас хочу спитати, а коли ж цих змін не було? Невже були часи, коли «все зупинилося», життя стихло і всі просто жили та насолоджувалися існуванням?

Старайтеся пристосовуватися до змін навколо вас. Майбутнє завжди невизначене, і здатність адаптуватися до нього, це ще одна хороша звичка.

3. Технології

[singlepic id=168 w=350 h=239 float=right]

Ще одним, для когось доволі нелегким завданням, є пристосування до постійної та стрімкої зміни технології. Це звичайно добре, що технології розвиваються так швидко, адже вони у більшості випадків допомагають нам в буденному житті. Але все-таки деякі люди, немов за звичкою йдуть наперекір даному явищу. Але як на мене – це неправильно, потрібно навпаки, разом із вдосконаленням технологій вдосконалюватися самому, освоюючи ці технології.

4. Залишайте час для себе

Дуже важливо кожного дня витрачати хоча б трішки часу для себе. Приділіть увагу тому, що ви б хотіли зробити. Читати, писати, грати на музичних інструментах, танцювати, співати чи навіть просто роздумувати – робіть те, що змушує вас почувати себе щасливим (ою).

5. Ранкова зарядка (майже) щоденно

Це беззаперечно є дуже і дуже хорошою звичкою. Вченими уже давно доведено, що всього 15-20 хвилин фізичних вправ на день є корисними для вашого організму. Вранішня зарядка буде підтримувати процес метаболізму в організмі на високому рівні, а також ви будете тримати свої м’язи в тонусі. І як результат – міцний здоровий сон та менша схильність до хвороб. Як би це не було важко, можливо, спочатку доведеться заставляти себе робити хоча б пару рухів, але якщо вам вдасться зробити вранішню зарядки своєю звичкою, то це величезний «плюс» для вас та вашого організму.

Так як після написання статті я побачив, що вона вийшла досить більшенька, я вирішив поділити її на 2 частини. Про інші 5 хороших звичок, які потрібно розвивати, ви зможете прочитати уже скоро. Слідкуйте за життям “життєво необхідного блогу”. А для того, щоб нічого не пропустити, раджу вам підписатися на розсилку новин по е-мейл і залишатися завжди в курсі нових цікавих статей.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 3

  1. Богдан
    Лютий 28, 13:28 Відповісти
    Ух ты, хороший блог! Первый раз на украиноязычном блоге! А что, мне нравится. Украинский знаю в достаточной мере, что бы понимать. Писать, правда, не умею. У про привычки прочитал с удовольствием! У автора хороший стиль написания.

Залишити коментар