02.09.2011 Коментарів 0 0 3280 Переглядів

Людські страхи

[singlepic id=265 w=310 h=250 float=left] Чи є на цьому світі людина, яка абсолютно нічого не боїться? Сумніваюся (вибач Чак). Можливо ви боїтесь змій, павуків чи тарганів, можливо ваші страхи пов’язані з певними подіями, які мають статися. А може бути й таке, що ви поки не знаєте чого ви боїтесь найбільше, бо дуже і дуже глибоко заховали цю боязнь у собі. У кожного з нас є свої страхи, навіть якщо вони і ретельно приховані власною підсвідомістю.

Страхи. Чи є нам чого боятися?

Страх – це природна вроджена частка будь-якої особистості. І єдиною метою існування цієї частки є збереження та захист нас самих від різних небезпек. Це свого роду захисний рефлекс, який був дарований нам матінкою-природою, як і інстинкт самозбереження.

Дуже часто деякі люди починають відчувати надзвичайно сильний страх в тих ситуаціях, коли по-суті і боятися немає чого. І страх цей настільки сильний, що може вибити людину із життєвої колії, починає надокучати, стає нав’язливим.

Зазвичай ми боїмося абсолютно невинних і точно не страшних речей та тварин (комах). У цьому випадку ми просто плутаємо почуття страху із простою огидою. Страх перед мишами та павуками – яскравий тому приклад.

Так, у світі існує немало речей, яких нам варто боятися, але багато з них просто потребують своєрідного підходу, деколи навіть філософського. Зазвичай це психологічні страхи – страх перед змінами в житті або перед гострою необхідністю щось зробити.

Як люди реагують на страхи?

Реакцію людини на страх зазвичай важко передбачити, бо у кожного вона різна, але все-таки деякі одноманітні риси таким реакціям притаманні.

Найпоширенішою реакцією на страх є втеча. Це ще цілком виправдовується інстинктом самозбереження. А ось скутість емоцій і ступор тіла, відчуття, ніби ви стали нещасною жертвою обставин, безвихідь ситуації, паніка та розгубленість – це все ті реакції, які не несуть в собі ні крапельки конструктивізму.

Зустрічаються люди, які можуть досить агресивно реагувати на власні страхи, чим іноді завдають шкоди собі і оточуючим (особливо, якщо страх справді не обґрунтований)

А як же реагують люди на страхи інших? Тут відповідь не дуже різниться із попередньою – по-різному. Деякі з презирством відвертаються, таким чином, показуючи, що самі-то вони вже точно нічого не бояться. Інші співчувають і намагаються підбадьорити або й зовсім прогнати причину страху.

Чому люди намагаються приховувати свої страхи?

На словах усі ми герої, але коли доходить до діла, то люди зазвичай включають задній хід. Всі ми іноді ретельно приховуємо свої страхи. Більшість це робить від небажання здатися слабким або боягузом. Це й зрозуміло, якщо згадати про існуючі норми і правила поведінки та суспільні закони.

Людські страхи – це ще й привід зробити когось залежним від певної ситуації або від конкретної людини. А кому захочеться такого розкладу речей?! Ось і ховаємо всі свої слабкості і страхи на самому дні душі, зрідка розповідаючи про них лише найріднішим і перевіреним людям.

Людські страхи – не найкорисніша річ у повсякденному житті. Але іноді вона може вберегти нас від гірких розчарувань, смерті або інших тяжких обставин. От тільки боятися треба чогось путнього, а не мишей з тарганами!

Сьогоднішній десерт – це відео про те, як інтернет вплинув на нас. А скільки масок у всесвітній мережі маєш ти?

[youtube]0i5l5OMjem0[/youtube]

*****

Каждый мужчина просто обязан радовать свою любимую подарками. Именно для этого и существует интернет магазин украшений, где можно подобрать для своей девушки что-то ценное. Будет это браслет, серьги или кольцо не важно, главное чтобы подарок был от души.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!