11 справжніх почуттів закоханих людей
12.06.2015 Коментарів 0 4453 Переглядів

11 справжніх почуттів закоханих людей

Цей світ стає все меншим і меншим, а наші вимоги та бажання навпаки.

Знайти когось надзвичайно просто, знайти саме ТУ (ТОГО) – ні.

Знаєте, взагалі правильно приймаючи будь-які рішення відсторонюватись від власних емоцій та почуттів, однак це правило не стосується кохання. Коли справа доходить до кохання, а особливо коли воно справжнє, то саме почуття та емоції – це те, на чому, як то кажуть, треба виїжджати.

Не важливо наскільки людина може бути класна згідно описів друзів та знайомих, чи наскільки круті і гарні у неї аватарки в соцмережах, допоки він чи вона не змусить вас відчувати певні почуття, емоції та переживання, ви не зможете із впевненістю сказати, що закохані.

Так, звичайно, окрім почуттів існує безліч інших ознак кохання, але тим не менш, у цій статті зосередимося саме на емоціях, які також є хорошими орієнтирами любові – якщо ми розуміємо як їх інтерпретувати.

Правда в тому, що кожному із нас потрібна людина, поруч із якою ми б відчували себе по-особливому. Ось підбірка тих емоцій, які ми мали б відчувати поруч із саме ТІЄЮ людиною:

1. Щастя

Найбільш очевидне почуття у будь-яких серйозних стосунках. Причому, це почуття може викликати одне усвідомлення того, що ця людина є.

Усі ми будуємо стосунки, серйозні чи ні, у пошуках щастя. Деколи ми його знаходимо, іноді – ні.

А часом одна і та ж людина може зробити нас щасливими, а згодом і нещасними, або в іншій послідовності. Болю та щастя одночасно можуть завдати і ті хто ігнорують, й ті, хто нав’язуються, тут важко говорити достеменно.

В даному випадку краще порад ніяких не давати, ви самостійно повинні приймати рішення.

Просто пам’ятайте, життя коротке. Якщо у нашому житті більше відчаю аніж щастя, то час замислитись: а чи правильно ми живемо?

2. Натхнення

Ваша кохана людина повинна вміти піднімати вам настрій та вміти наповнити ваше життя новими барвами. З такою людиною ви почнете бачити навколишній світ більш привітним.

Люди, які кохають завжди раді бачити один одного, проводити разом час, гуляти вранці. І протягом усього робочого дня їх не покидає хороший настрій, бо знають, вдома їх чекають.

Якщо ваш партнер вас не надихає, то варто замислитись…

3. Спокій

По-справжньому кохана людина зробить вас кращим при чому не намагаючись вас змінити.

Вона дасть можливість вам бути самим собою і не буде розказувати “ти те не так робиш і це не так, ти не вмієш чи ти не можеш”.

Дати спокій і не діставати свого партнера важливо, адже у стані спокою легше навчатися, розвиватися, виправляти помилки.

4. Безпека

Почуття безпеки може бути вирішальним у відносинах. Наші життя сповнені невизначеності, і так було завжди.

Еволюція сама заохочує тих, хто швидше адаптується до неминучих і раптових змін, які відбуваються постійно.

Хоча ніщо в житті не вічне. Але ми говоримо не про матеріальний світ. Ми говоримо про почуття.

Тому варто вибирати ту людину, яка дасть вам відчуття захищеності, а, значить, ніколи не кине.

5. Надія

Кохана людина подарує вам надію, що ви не залишитеся на самоті, і ваше життя буде таким, про яке ви мріяли.

А ще у вас з’являться нові сподівання на те, що світ не такий уже й темний та злий, як можливо, ви думали раніше. Адже в цьому світі ви зустріли її (його).

6. Мужність

По-справжньому ваша кохана людина повинна давати вам мужність ризикувати у житті, коли немає іншого виходу. Вона змушує вас повірити у себе.

Не важливо, наскільки ви хоробрі, розумні, амбітні, завжди прийде такий момент, коли потрібно буде зробити вчинок, на який без підтримки ви не наважитесь.

Ось саме тому нам і потрібна кохана людина, яка додасть нам мужності своєю присутністю чи кивком голови, чи просто взявши за руку.

7. Цікавість

Наш світ повен цікавих речей. Але ми нудьгуємо та втрачаємо інтерес до всього. З часом потопаємо в повсякденній рутині, якій не видно кінця.

Та з появою кохання до іншої людини наша цікавість до життя прокидається. Хочеться спробувати разом усе що лише можливо, пережити спільні емоції, з’являється жага та пристрасть в очах.

8. Підтримка

Люди люблять один одного не за якісь певні якості. Все набагато складніше.

Іноді ми сумніваємось в собі. Часом робимо помилки, за які доводиться розплачуватися.

Ми можемо не любити себе за це, але дуже підбадьорює, якщо є людина, яка не звертає уваги на ці дрібниці.

Люблячий людина завжди підтримає і дозволить пишатися собою.

9. Везіння

Удача – це кумедна річ. Хоча часом ми вважаємо, що не сильно в ній маємо потребу, всі люблять відчувати себе везунчиками.

Якщо поруч з партнером, ви не відчуваєте себе найбільш везучою людиною у світі, то варто задуматися.

10. Занепокоєння

Людина, яка по-справжньому вас любить, не змусить даремно турбуватися про неї.

Але коли ви когось любите, то почуття тривоги вам мусить бути знайоме. Не відповідає телефон, він чи вона спізнюється… в голові одразу починають прокручуватися найгірші сценарії.

Але це нормально. Погано, якщо ви взагалі не тривожитеся за партнера.

11. Смуток

Кохана людина просто неминуче змусить вас сумувати.

Всі ми робимо помилки і іноді проявляємо слабкість. Ідеальних людей не існує, але кохана людина постарається зробити все, щоб ви посміхалися.

Коли люди люблять один одного, вони прагнуть наповнити свої життя радістю, бо знають, що колись все закінчиться.

Одна ця думка викликає смуток. Але це непогано.

Фото: melissagreenphotography.com

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!