Хороший настрій завжди тримай при собі
20.05.2012 Коментарів 0 5120 Переглядів

Хороший настрій завжди тримай при собі

Погодьтесь, що в більшості випадків приємно бачити усміхнених, щасливих і позитивних людей. Дивлячись на них, так і хочеться віддзеркалювати схожий настрій і радіти життю.

Але це, нажаль, не завжди легко, тим більше в нашому житті, де на кожному кроці одна за одною трапляються стресові ситуації. Та навіть тут гарний настрій приходить на виручку!

Протиотрута від стресу

За життя деколи доводиться стикатися з людьми, які постійно говорять про свої проблеми і різні життєві негаразди. Іноді навіть здається, що вони їх притягують до себе, адже не у всіх виникають такі складнощі. Але секрет криється в іншому.

Потрібно розуміти, що всі люди живуть в різних умовах, у кожного своя життєва ситуація і обставини. Але водночас існує багато таких труднощів і проблем, які є спільними для всіх людей. Та чому ж тоді одні нарікають і скаржаться, а інші живуть, як ні в чому не бувало?

Відповідь проста: все залежить від сприйняття людини і її реакції. Так, хтось може через дрібниці зіпсувати настрій і собі і оточуючим на цілий день, а дехто зовсім і не помітить, що сталося, бо його життя направлене у позитивне русло і в ньому немає місця негативним емоціям.

Розсудливість підказує, що саме таке ставлення є правильним. Адже в житті не уникнути стресових ситуацій, а якщо на них ще й зосереджуватися, то вони зовсім виб’ють нас з життєвої колії, тому важливо всіма силами зберігати гарний настрій і відбивати ним, наче дзеркалом, будь-який стрес.

Кольорове рішення

Психологи стверджують, що колір може впливати на настрій і внутрішній емоційний стан людини. Виявляється, що одні кольори здатні викликати приплив сил, а інші – розслабляти. Тому для того, аби мати гарний настрій, потрібно знати, які кольори цьому сприяють.

Всі кольори поділяють на холодні і теплі. Підгрупа теплих активізує і посилює сильні емоції, а холодних – заспокоює і сприяє внутрішній гармонії.

Для того щоб мати хороший настрій потрібно звернути особливу увагу на жовтий колір – він оптимальний. Має тонізуючу дію, стимулює нервову систему, сприяє життєрадісному настрою та розвитку інтелектуальних здібностей. Його можна гармоніювати з оранжевим кольором, що активізує рішучість і рятує від почуття нікчемності і пригніченості.

З холодних відтінків варто звернути увагу на зелений, тому що він підвищує працездатність і налаштовує на вирішення труднощів у житті. Також корисно оточити себе блакитним кольором – кольором спокою, освіження і заспокоєння. Правильне поєднання всіх цих кольорів буде допомагати мати і зберігати хороший настрій.

Навіщо це взагалі потрібно?

Хтось може заперечити, мовляв його настрій – це його особиста справа і людина сама має право вирішувати потрібно воно їй чи ні. Але, скоріш за все, ця думка не до кінця правильна. Для того, щоб було бажання мати завжди гарний настрій, подумайте над тим, що він:

  • Покращує стосунки між людьми;
  • Допомагає справлятися з проблемами та негараздами;
  • Зміцнює здоров’я;
  • Позитивно впливає на оточуючих;
  • Зберігає внутрішню налаштованість;
  • Допомагає відчувати себе щасливим і захищеним;
  • Дарує бажання жити.

Хіба це не вагомі причини завжди бути життєрадісними, випромінювати позитив і зосереджуватися на позитивному незважаючи ні на що?!

Пам’ятайте, що правильні емоції не тільки продовжують ваше життя, але і покращують його прямо зараз. Тому візьміть за правило починати свій день з сяючої усмішки, яка допоможе вам правильно прожити день і зарядити інших своєю позитивною енергією. А ще кажуть, що подарована усмішка обов’язково до вас повернеться!

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!