Стосунки між хлопцем і дівчиною
18.10.2011 Коментарів 0 23673 Переглядів

Стосунки між хлопцем і дівчиною

Гуляючи по парку, особливо в теплу пору року, можна не рідко зустріти молодих людей, що гуляють разом за ручку. Красиві закохані пари часто викликають розчулення в душі, а також розбурхують спогади з нашого минулого. Але як розвиваються відносини людей? Що має лежати в їх основі? І як добитися того, щоб з часом вони зміцнювалися, а не руйнувалися?

Основа основ або без цього нікуди

В сучасному світі поняття дуже спотворені. І якщо раніше людей з меркантильними поглядами обходили стороною, то зараз розважливий підхід дуже навіть вітається. Але ми поговоримо про нормальні людські стосунки, побудованих не на холодному розрахунку, а на почуттях.

У кожної людини є свої переваги і смаки. Одні цінують в людях почуття гумору, інші – зовнішню привабливість, а треті керуються принципом «аби людина була хороша». І зазвичай саме те, що для людини має першорядне значення, вона у першу чергу помічає в інших. Саме так і розвивається симпатія.

А якщо мова йде про симпатію між хлопцем і дівчиною, то саме вона є обов’язковою умовою чи фундаментом подальших відносин. Погодьтеся, що якщо немає симпатії та взаємної прихильності, то навряд чи люди будуть мати бажання пізнавати один одного.

А що ж далі?

Якщо людина нічого не сіє, то у неї нічого і не виросте. Це твердження можна застосувати і до відносин між хлопцем і дівчиною. На одній тільки симпатії далеко не заїдеш. Тільки вкладаючи щось у розвиток відносин їх можна зміцнити й отримати результат.

Люди, які проявляють один до одного взаємний інтерес, дуже люблять частенько і багато спілкуватися. Саме спілкування зближує їх і виявляє позитивні і негативні риси кожного. Але для того, щоб таке спілкування сприяло зміцненню відносин, потрібно пам’ятати про його основні складові, які допоможуть двом людям стати ближчими один одному.

Про що йде мова? Про прояв якостей, на яких будуються людські стосунки. Наприклад, велику роль грає взаємна повага. Адже наскільки різними за характером, цілям і поглядам не були б люди, якщо вони виявляють повагу один до одного, то завжди зможуть знаходити компроміси.

Також важливо бути чесними і відкритими. Тільки так хлопець і дівчина зможуть дізнатися один одного в повній мірі і зрозуміти наскільки вони підходять один одному. Взагалі вважаю чесність однією із найголовніших якостей у стосунках між хлопцем і дівчиною. Запам’ятайте, брехня до добра не доведе! В яких би цілях ви не брехали, в будь-якому випадку це буде прояв неповаги і недовіри до коханою людини. Солодка брехня безумовно гірша, аніж гірка правда. Тому не брешіть своїм коханим, адже бути чесним дуже просто, і навіть якщо скоїли щось погане не бійтеся зізнатися, бо людина, яка справді вас любить обов’язково пробачить.

Однак крім поваги та чесності, існує ще одна якість, яка є необхідним інгредієнтом бетону з якого заливається фундамент стосунків. Ця якість – довіра. Довіряючи своєму партнерові ви показуєте, що і він (вона) може цілком на вас покластися. Очевидно, що відносини, побудовані на довірі, прояві піклування та поступливості будуть міцними і довговічними.

Для закріплення успіху

Так як в людських взаєминах не можливо уникнути сварок і розбіжностей, то потрібно весь час працювати над тим, щоб зміцнювати стосунки. Та й якою б сильною не була любов, якщо її не підтримувати, то вона – подібно багаттю без дров – погасне.

Для цього хлопцю і дівчині потрібно зосереджуватися на тому, що їх об’єднує і згуртовує. Це може бути прослуховування улюбленої музики або перегляд цікавих фільмів і передач, спільне хобі чи ще щось. Дуже важливо разом займатися домашніми справами. Хоча це може здаватися нудним, але без цього в житті не можливо обійтися, а займатися справами, які не зовсім до душі, з коханою людиною набагато цікавіше і легше.

Крім цього потрібно спілкуватися з друзями, а не замикатися на своїх відносинах. Це буде сприяти не лише задоволенню ваших емоційних потреб, але й допоможе спостерігати за вчинками коханої людини в невимушеній дружній атмосфері.

Не секрет, що навіть між люблячими людьми часто виникають розбіжності. Але можна сказати, що це природний і нормальний процес. Непорозуміння можуть виникати і в сім’ях, в яких люди вже відсвяткували золоте весілля. Але суть не в тому, що вони з’являються, а в тому, як хлопець і дівчина вміють їх вирішувати. Адже уміння поступатися, йти на компроміси і проявляти гнучкість є обов’язковими умовами для міцних відносин.

Іноді здається, що почати відносини дуже складно, але в порівнянні з тим, що їх потрібно буде зберегти і зміцнити це – дрібниця. Тому спільно будуйте своє щастя і насолоджуйтеся ним!

Сьогоднішнє десертне відео – одна дуже прикольна реклама:

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!