Що таке щастя? Твоя власна думка
07.12.2011 Коментарів: 2 11872 Переглядів

Що таке щастя? Твоя власна думка

Як ви вже, мабуть, здогадалися сьогоднішня стаття буде дещо неординарною. Річ у тім, що тут на блозі я зазвичай публікую свої власні думки. Та не всі, як я помітив, з ними згодні. Тому я вирішив почати робити експериментальні статті і якщо читачам сподобається, то буду продовжувати в тому ж дусі.

Все достатньо просто. Попередньо я надсилаю листа своїм друзям та знайомим із цікавим питанням. Вони відповідають і ці відповіді я публікую тут. Виходить, можна буде дізнатися не лише про що пишу я, а й що думають інші. Таким чином можна буде не лише почитати цікаві відповіді, але й зробити для себе відповідні висновки, можливо з кимось погодитись чи заперечити щось.

Відразу хочу подякувати всім, хто відкликнувся на мій перший лист з питанням, хто не пожалкував свого часу і написав бодай пару речень, а що ще головніше – свою власну думку!

Ну що ж, перейдемо до суті справи. Перше питання яке я надіслав своїм друзям звучало наступним чином: Що таке щастя? І ось, що вони відповіли…

Юля: Для мене ж бути щасливою людиною,означає бачити здоровими своїх рідненьких,бачити їхні теплі посмішки. Це насолоджуватися кожною прожитою миттю,не задумуючись над тим,що буде завтра. Це бачити поряд себе вірну віддану підтримку друзів та відчувати тепло долонь люблячої людини!Ось де справжній душевний скарб під назвою ЩАСТЯ…)))

Віта: Для мене щастя це відчуття безпеки і безтурботності в першу чергу 🙂

Софія: Щасливою я себе відчуваю, по-перше, коли розвиваюсь як особистість, живу ефективно, тобто щось роблю для себе і для інших, а ще коли досягаю поставлених цілей і роблю справу свого життя. По-друге, коли з моїми рідними та близькими людьми все гаразд, вони живі та здорові. По-третє, коли кохана і кохаю.

Альона: Щастя-коли кохана людина та батьки живі і здорові.

Христя: Щастя для мене це не якась конкретна річ. Щасливою мене може зробити вдало виконана робота чи завдання, зустріч з моїми друзями, літній дощ за вікном, легкий морський бриз, ранкова кава, але найбільше морального і духовного задоволення я отримую поряд з коханою людиною. Щастя – це взаємне, чисте, світле кохання. Це коли в твоєму животі метелики.

Це відчуття “соковитих” та безмежно радісних емоцій. Коли навкруги все кольорове, коли ти просто йдеш по вулиці і посміхаєшся людям, слухаючи при цьому свою улюблену пісню в плеєрі. Коли летиш на крилах щастя до свого кохання, а потім ви ховаєтесь під ковдрою і передивляєтесь улюблену французьку комедію, або просто розмовляєте на різні теми, міцно-міцно обіймаючись. Насправді, щастя цікава річ, і небагатьом людям вдається його відчути чи вловити. Проте той, хто все ж таки пізнав його ніколи не забуде його присмак.)

Оля: Взагалі щастя це просто можливість щоранку прокидатися з посмішкою на обличчі і радувати нею своїх близьких (ну саме тих яких хочеться тримати за руку.

Юля: Щастя це коли ти просинаєшся від обіймів коханої людини,щастя це плач немовляти в колисці, щастя це знати що ти в світі не один…. рано чи пізно ми всі приходимо саме до такої думки, чого б в житті ми не досягли наше щастя завжди буде там де наше дома, де нас люблять і чекають.

Остап: Щастя – це коли людина задоволена своїм життям 🙂
Я зупинюсь на головних помилкових уявленнях щодо Щастя – так буде простіше охарактеризувати це поняття:

1) Щастя – це не ціль. Це процес, перманентний стан людини. Тому, коли люди досягають щастя як цілі вони розчаровуються, бо не розуміють: що далі? Як у кіно: щасливий кінець, але глядач ніколи не бачив, що відбувається ПІСЛЯ щасливого кінця. Виникає каверзне запитання: а ви вмієте жити із Щастям?

2) Образ і форму щастя нам ретельно нав’язує соціальна матриця: реклама, яка переконує тебе, що щастя це – купити їхній продукт. Інші люди тебе переконують, що щастя це – купити машину, квартиру і прочу матерію (схема потреблятства вимагає – купуй курва, бо тобі буде зле!

3) Щастя у чоловіків і жінок трохи відрізняється. У жінок щастя НІКОЛИ не може існувати за межами сімї. У чоловіка – ще й як може. Чоловік знаходить своє Щастя в улюбленій роботі, самореалізуючись. Нікола Тесла ніколи не мав дружини і, скоріше за все, помер незайманим. Це не завадило йому бути тотальним генієм і задоволеною своїм життям людиною. Проте, звісно, сім’я для чоловіка також щастя.

4) Щастя – це велике мистецтво (як і вміння любити). Над ним треба працювати.

Ось і все, це всі, хто не пожалів свого часу і сил та відповів на поставлене питання, за що вам величезне ДЯКУЮ. Сподіваюся було цікаво.

Бажаєте приєднатися? Додавайтеся у друзі вконтакті, адже саме там я проводжу розсилку питань. Залюбки почитаю вашу думку, бо думка кожного – важлива!

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 2

    • danc1r0k
      Грудень 29, 02:39 Відповісти
      В деякому сенсі спокій і є щастям, але тільки доки він не набридне...

Залишити коментар