Чарівна сила жінок
14.09.2014 Коментарів: 2 2540 Переглядів

Чарівна сила жінок

Дивні ці створіння, жінки та дівчатка – бізнес-леді, господарочки, гордовиті, незалежні та дуже тендітні. Вони такі різні, але мають одну дуже важливу властивість, про яку, можливо, і самі не здогадуються. Але давайте про все по-порядку.

На написання цієї статті мене спонукала, здавалось би, проста фраза із книги Бернара Вербера «Смех Циклопа». Звучить вона так «Это волшебное свойство женщин, они изменяют мужчин, чтобы открывать в них лучшее».

Знаєте, і це чиста правда. Наші дівчата, дружини, мами та донечки однією своєю присутністю поруч допомагають нам рухатися вперед, прагнути більшого.

Особливо тонко це можуть відчути ті чоловіки, біля яких довший час не було жінки. Котрі зустріли її, повернулись до неї, усвідомили: «це та сама». Хочеться давати, ділитись, робити приємне і, звичайно, хочеться, щоб це цінували.

Закоханість. Таке відчуття окрилення. Хочеться літати, все навколо здається піднесеним і невагомим. Хочеться дарувати своє почуття кожному, хто відкриє своє серце. Ми з легкістю розлучаємося з накопиченими коштами, несемо найкрасивіший букет дамі серця і радіємо, як діти, коли вона вдихає аромат квітів чи сміється з наших жартів. Ми стаємо на подив щедрими і добрими. І навіть дощ або пробка в час-пік не змусить нас дратуватися, коли поруч знаходиться жінка.

Любов. Почуття неможливого щастя і спокою. Умиротворення і душевне тепло. Все це нам дарує жінка, сама того не відаючи. Вона відкриває свою душу, сподіваючись отримати те ж саме натомість. І отримує. При цьому вона не докладає ніяких зусиль, а чоловік тане від її погляду, її ніжних рук, оксамитової шкіри та рідного запаху.

Пристрасть. Тебе захоплює буря емоцій. Все навколо напружене до межі. І все це завдяки жінці. Легкий помах руки, томний погляд з-під опущених вій, легке тремтіння в міцних чоловічих рук, і ти вже не контролюєш свої емоції. Ти стаєш її рабом і робиш все, щоб вона була щаслива, геть забуваючи про себе.

Споконвіків чоловіки ходили на полювання, приносили здобич та тішилися ніжністю та теплом, яке здатні дарувати тільки жінки.

Ви тільки подумайте, минуло купа століть, а чоловіки зробили все, аби перетворити життя коханої в рай. Усі відкриття були зроблені для цього. Щоб було тепліше, чоловік побудував будинок. Щоб їжа була поруч, посадив дерева.

Якби в нашому житті не було жінки, ми б не старалися досягти висот у кар’єрі, заробити більше і стати краще. Тільки знаючи, що кохана підтримує тебе, ти намагаєшся дати їй все і навіть більше. Кожна дрібниця в житті робиться для того, щоб бачити щасливі очі коханої жінки.

Так, деякі чоловіки мають і круті машини і дофіга грошей та інших матеріальних благ, але який з них толк, коли поруч немає супутниці для життя. Вони – просто сумна тінь, як би не намагалися приховати це за розкішним життям.

В той час як чоловік поряд з жінкою знаходить крила. І тільки щастя, яке дарує нам жінка, дозволяє стати нам краще, сильніше, сміливіше і підкорювати все вищі вершини. За тими чоловіками, які добились усього найкращого неодмінно стоїть жінка, та «прикриває тили».

Тому, той у кого є кохана жінка, підійдіть, обійміть та міцно поцілуйте її, а у кого немає – шукайте таку, заради якої ви будете готові гори звернути і яка це буде цінувати. І знайте, що будь-яка жінка має чарівну силу здатну змінити чоловіка, та відкрити в ньому найкраще.

Вам може сподобатися

Коментарів 2

  1. Сергій
    Вересень 15, 23:01 Відповісти
    Дуже гарна стаття, дякую! Натхнення Вам, і продовжуйте писати в тому ж дусі!:)

Залишити коментар