Чому чоловіки не хочуть одружуватися
02.04.2012 Коментарів 0 2364 Переглядів

Чому чоловіки не хочуть одружуватися

Якщо ви дівчина, то мабуть, неодноразово запитували себе «чому ж чоловіки не хочуть одружуватися?». Це питання хвилює і турбує багатьох жінок і дівчат. Якщо у вас прекрасні відносини, взаємні почуття і вам подобається проводити час разом, то чому ж ваш обранець не робить пропозицію руки і серця, що його зупиняє на шляху до шлюбу? Причин може бути декілька, спробуємо розібратися яких саме.

Відразу хочу зауважити, що подані нижче варіанти – це лише припущення і вони в жодному разі не претендують на 100-відсоткове ствердження.

1. По-перше, чоловік боїться втратити свободу. Шлюб вимагає від мужчин великої відповідальності і, як наслідок, не дає їм вільно розпоряджатися своїми часом і собою – так думає більшість чоловіків. Одружившись, він не зможе приходити додому тоді, коли йому захочеться, спілкуватися з новими дівчатами або просто робити те, що йому подобається, тому він не поспішає дати свою згоду в РАГСі з почуття страху втратити свободу.

2. По-друге, шлюб вимагає від чоловіка фінансової самостійності. Поки хлопець не відчуває себе впевненим в завтрашньому дні, в тому, що його сім’я буде жити в достатку, він не буде прагнути створити сім’ю. Крім того, саме весілля вимагає досить великих витрат, до яких часом чоловіки не готові. Практично кожен чоловік хоче бути незалежним і впевненим у майбутньому, тому поки у нього немає пристойної зарплати та статусу, в його плани не входить і створення сім’ї.

3. По-третє, чоловіка можуть утримувати від шлюбу його друзі. Якщо він спілкується в колі холостяків, де прийняті свої жарти і свої норми спілкування, то він може уникати шлюбу через страх стати білою вороною. Адже одружившись, він не зможе вільно спілкуватися з новими дівчатами, які з’являються в чоловічих компаніях, не зможе розділяти чоловічі інтереси, йому доведеться підлаштовуватися під бажання дружини та сімейні плани.

4. По-четверте, утримувати від вирішального кроку чоловіка може власне уявлення про той вік, коли він повинен вступити в шлюб. Багато чоловіків вважають, що ще «не нагулялися», не можна поспішати і рано одружуватися, потрібно гарненько пошукати кохану і т.д. Вони самі для себе встановлюють вікову планку шлюбу, і в цьому дуже важливу роль відіграє той факт, що в молодості хлопці, як правило, амбітні і будують багато планів, пов’язаних з кар’єрою і успіхом, а створення сім’ї, на їхню думку, може тільки перешкодити їм рухатися вперед.

5. По-п’яте, на рішення про шлюб може істотно впливати негативний попередній досвід шлюбних стосунків. Якщо у чоловіка вже була сім’я і це, скажімо, була невдала спроба, яка залишила в його душі глибоку рану, то він не прагне, а швидше навіть побоюється зазнати невдачі знову, припускаючи, що і цей новий шлюб може бути не зовсім вдалий. Дійсно, якщо відносини не склалися в перший раз, думає чоловік, то чому буде вдалий шлюб на цей раз?

6. І, нарешті, справа може бути в самій дівчині. Можливо, хлопець не відчуває любові або ж почуття були з самого початку не настільки яскраві і пристрасні. Зараз вона поруч з ним, і це його цілком влаштовує, але чоловік теж хоче любові і чекає ту, єдину, саме тому і не поспішає пов’язати своє життя з жінкою, яку любить недостатньо.

А можливо, чоловік просто не бачить свою дівчину в ролі дружини і матері своїх дітей. Можливо, вона недостатньо добре готує або не радує його улюбленими стравами і веде постійні розмови про правильне харчування, яке він терпіти не може, або не поділяє його інтересів і бурчить з приводу футболу. У будь-якому випадку чоловік хоче, щоб поруч була жінка, з якою йому комфортно і приємно.

Якою б не була причина, по якій чоловік не бажає одружуватися, для нього вона буде досить вагомою, щоб не робити цього. Спробувати зрозуміти цю причину допоможе довіра до чоловіка і повага до його думки. Можливо, саме тоді настане радісна подія, про яку так мріє кожна дівчина.

*****

Якщо хлопець вбив собі в голову, що йому ще рано одружуватися, то це вже критичний варіант. Це те ж саме, що просити гламурного стилягу купити вишиванку і вийти в ній в люди. Залишається лише чекати, поки прийде розум.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!