28.09.2011 Коментарів 0 0 2187 Переглядів

Чого бояться чоловіки

[singlepic id=271 w= h= float=left] Історично склалася думка, що чоловіки взагалі не повинні нічого і ніколи боятися. Адже на те вони і сильна стать, щоб сміливо протистояти будь-яким небезпекам і негараздам, захищаючи при цьому своїх коханих і таких ранимих жінок.

З самого дитинства майбутньому главі сімейства навіюється, що відчувати страх перед чим-небудь або ким-небудь – це остання і вкрай негідна справу. Однак доросле життя вносить свої корективи у світогляд будь-якого чоловіка, що призводить до появи десь в глибинах його душі наступних страхів.

Стаття буде, як і попередня, про страхи дівчат, у форматі: страх чоловіка; порада для жінки чи дівчини, як допомогти йому у подоланні цього страху.

Страх № 1. Невдача в ліжку

Секс для чоловіка – це набагато більше, ніж просто отримання фізичного задоволення. Жінка, яка залишилася задоволена після спільно проведеної ночі, це трофей чоловічого самоствердження, золота медаль його самолюбству і почесна грамота самоповазі. Якщо учасник “виставки” хоч один раз залишиться без “нагород”, йому буде здаватися, що світ звалився.

Порада. Ви повинні знати, чому чоловік може потерпіти фіаско у ліжку і намагатися (в міру сил і можливостей) запобігти його причинам. Знервована обстановка, нездоровий спосіб життя – можете повчально полякати коханого пивом і сигаретами, вкрай шкідливими для його дорогоцінної потенції. Для більшого ефекту спробуйте знайти і скачати з інтернету різноманітні відео, про шкідливість вживання алкоголю в загальному і пива зокрема. Можливо, вони якось вплинуть.

Страх № 2. Хвороби і люди у білому халаті

Ці два парадоксальних страхи прекрасно уживаються в чоловікові. Будь-яка хвороба (навіть нежить) сприймається ним моторошно смертельною. Що тоді говорити про облисіння, простатит, імпотенцію … Але великий страх є і перед терапевтом зі стетоскопом, і медсестрою (нехай навіть симпатичною) зі шприцом, і, звичайно ж, перед стоматологом, який лагідно погладжує свою бормашину.

Порада. Хочете ви того чи ні, але вам доведеться іноді відмовлятися від своїх важливих справ, щоб супроводжувати за ручку коханого, але хворого чоловіка до лікаря. Як варіант – вивчайте поради народної та ненародної медицини і лікуйте свою “велику дитину” вдома власними силами.

Страх № 3. Серйозні відносини і самотність

Через молодість і недосвідченість чоловік жах, як не хоче йти в ЗАГС, щоб його там не окільцювали і не позбавили більшості принад вільного життя.

З віком же пріоритети змінюються: “Всі друзі вже “цей-во “, а я продовжую день у день повертатися в порожню квартиру, де мене ніхто не чекає, крім кота Мурзика”. І немає тут вже колишнього простору для веселощів, тому що дійсно справжнє життя (з сварливою, але коханою дружиною, шумними, але рідними дітьми і шкідливою, але кулінарно підкованої тещею) проходить мимо.

Порада. Не слід квапити події, як би вам цього не хотілося. Ініціативу щодо створення сім’ї чоловік повинен взяти в свої руки. Для цього йому необхідно “дозріти” (але не “перезріти”). Чим частіше ви будете заводити розмову про весілля, тим далі цей прекрасний день захоче відсунути ваш обранець. Можна чудово уживатися і в цивільному шлюбі, і навіть у різних квартирах, щоб не провокувати чоловіка на переляк.

Страх № 4. Старість

[yandex]Чоловіки, як і жінки, дуже бояться постаріти. Але якщо милих дам при цьому найбільше турбує втрата колишньої краси, привабливості фігури і поява зморшок, то чоловічий страх пустив своє коріння набагато глибше. Представник сильної статі якраз боїться перестати бути сильним, адже з роками приходять хвороби, які супроводжуються безпорадністю, склерозом, маразмом.

Порада. Шановні жінки та дівчатка, вам треба дуже постаратися, щоб чоловік залишався молодий душею, тоді і його організм ще довго не постаріє. А в період настання кризи середнього віку (коли страх перед старістю найбільш максимальний) слід бути ще більш уважною, ласкавою і ніжною з чоловіком, не втомлюючись повторювати, яким красивим, сексуальним і мужнім зробили його роки.

Страх № 5. Прожити своє життя даремно

Все в тому ж сумнозвісному кризовому середньому віці чоловіка починають долати сумні роздуми. Дерево посадив, а ліс уже виростити не встигне. Будинок побудував, а на прибудову до нього до цих пір грошей не назбирав. Сина виростив, а татову донечку не довелося. А ще Олімпійські ігри живцем не побачив, Нобелівську премію не отримав, на Місяць не злітав… Та й, за великим рахунком, нічого путнього не домігся. На такому “благодатному” уявному ґрунті може розвинутися депресія, початися “пошук істини” на дні келиху або біс “штовхне” в ребро.

Порада. Цей страх накопичувальний, тому слід просто перечекати. Більше терпіння, а ще більше уваги у вигляді: “ах, якби не ти …”,” тільки завдяки тобі …”, “ти стільки всього зробив, що іншим навіть не снилося …” потрібно надавати чоловікові в цей період. Ну а всі побічні ефекти страху постаратися зрозуміти, прийняти і пробачити (це лише найбільш доступний засіб притупити усвідомлення неспроможності).

Страх № 6. Власна дитина

Так-так, і таке серед чоловіків не рідкість. Ні, ніхто не говорить про те, що новоспечений тато не любить своє чадо. Однак спочатку (а то, і рочків до трьох) чоловіки бояться брати в руки новонароджених діточок (ну такий страх цілком виправданий, не будемо за це нікого лаяти), потім впадають в ступор, коли мама малюка просить змінити йому памперс (в такі моменти, чоловік, швидше за все, мріє перетворитися в страуса і сховати голову кудись у пісок або, на худий кінець, в паркет).

Порада. Подібна гидливість нерідко засуджується жінками, але увійдіть в положення чоловіка. Ви свого дитинчати виношували, народжували, годували, тому навіть “аромати” продуктів його життєдіяльності сприймаєте як свої власні (тобто просто не помічаєте). А коханий чоловік отримав малюка вже готовеньке, він не принюхувався до нього всі 9 місяців – по крові-то малюк йому рідний, а от з точки зору нюху – абсолютне ззовні, чиї “пахучі” екскременти викликають (не спеціально!) рвотні рефлекси.

На закінчення хочеться відзначити, що перераховані чоловічі побоювання дуже навіть нормальні, а деякі з них (а може бути, всі?) цілком природні і властиві самим жінкам (так-так, і вони не без гріха, точніше страху – про це можете почитати в попередній статті, яка називається Чого бояться дівчата). Тому не слід тягти свого благовірного до психологів і психотерапевтів, щоб зробити з нього безстрашного лева. Жінці слід всього лише трішки допомогти чоловікові навчитися контролювати начебто маленькі, але такі серйозні для нього страхи.

Думаєте це все? Аж ніяк. Тут були розглянуті лише найбільш загальні чоловічі “кошмари”. Але ж кожен чоловік має і свої суто індивідуальні і деколи абсолютно несподівані страхи, які допоможуть подолати лише найближчі і найрідніші люди.

На десерт сьогодні пропоную переглянути відео, на якому група Moriarty вживу виконує пісню “Jimmy”. Я її ще з 24 вересня слухаю, спробуйте, може і вам сподобається:

[youtube]l5p4FEk25is[/youtube]

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!