20.07.2011 Коментарів: 3 0 4014 Переглядів

Слова, які приносять щастя

[singlepic id=254 w=340 h=272 float=left]Що таке щастя? Кожна людина в це поняття вкладає щось своє, для когось, щастя – це нова машина, для когось, довгоочікувана подорож, хтось щасливий, тому, що поруч близькі та рідні люди, а хтось тому, що любить і знає, що його також люблять. Все суто індивідуально, якщо відчуваєш, що чогось не вистачає, то варто просто почати вірити і бажати собі щастя.

Мало хто замислюється над тим, чи можуть слова мати якусь чарівну силу щодо здійснення бажань? І відповідь на це питання є. Звичайно можуть! Слова мають, справді, непереборну силу, адже в житті, грубо сказане слово може не тільки зіпсувати настрій, але і зробити людину нещасною, позбавити її впевненості в собі, надії, віри і любові.

А які ж слова можуть принести щастя? Говорячи собі впевнено і ствердно в теперішньому часі, наприклад, фрази типу: «Я щасливий!», «Я успішний!», «Я багатий!», «Мене кохають!», «Я здоровий!» і так далі, то в сукупності із зоровими образами майбутніх успіхів і удач, все це з часом реалізується в житті.

Треба гнати зі своєї свідомості негативні думки, об’єктивно оцінивши ситуацію, можна зрозуміти, що в житті є прекрасні моменти, поруч близькі люди, всі здорові і щасливі, а це найголовніше. Адже життя без проблем не буває, усе владнається і буде добре, головне не просто повторювати чарівні слова, але і вірити в них і докладати всі можливі зусилля для досягнення поставлених цілей.

А як же зробити щасливими близьких людей? І знову ж таки відповідь на диво проста, їм потрібно просто частіше говорити як сильно ви їх любите, цінуєте і дорожите ними. Адже в реальному житті, ми рідко це робимо, бо постійно зайняті, всі в клопотах. А для того, щоб ефект був більш значним, потрібно говорити слова любові щиро, від чистого серця.

Ще не варто забувати періодично приділяти увагу і робити приємні сюрпризи коханим людям, незалежно від того чи є повід, чи його немає. Важливо бути терпеливими, ніжнішими, дбайливіше ставитися до близьких, адже слова повинні підтверджуватися ділом.

Потрібно намагатися більше приділяти уваги коханим людям, а особливо дітям, ніжність і любов, воістину творять дива. Досить зізнатися в коханні та поцілувати близьку вам людину, як посмішка осяє її обличчя і у відповідь ви почуєте взаємне освідчення, а це і є справжнє щастя.

Насправді, словами можна зробити щасливішими і абсолютно сторонніх нам людей, всього лише мила посмішка і комплемент або похвала на адресу людини, не просто може підняти настрій, а вселити впевненість і зробити їх трохи щасливішими.

За статистикою, оптимісти, завжди більш щасливі в житті, ніж песимісти, всього лише погляньте на своїх знайомих і колег. Той, хто постійно чимось не задоволений, скаржиться на життя, проблеми і брак грошей, так і залишається глибоко нещасними, навіть за відсутності видимих причин.

Люди, які легко і невимушено йдуть по життю, зустрічають будь-які перешкоди з посмішкою, радіють тому, що мають, їм завжди вдається досягти великих результатів в житті, з такими людьми приємно спілкуватися, вони дійсно вміють бути щасливими.

А для того, щоб прямо зараз ви відчули себе щасливішими, хочу підняти вам настрій, наступним відео про Кешу-красавчика:

[youtube]B0ct-jpKNuA[/youtube]

*****

Наконец долгожданный отпуск. Если вы еще не успели купить авиабилеты на самолет, который перенесет вас на долгожданный и заслуженный отдых, тогда почитайте авиановости Украины. Возможно, найдете новые акции или скидки на бронирование и доставку авиабилетов.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 3

  • danc1r0k
   Липень 20, 22:49 Відповісти
   Я також намагаюсь, але, чесно кажучи, не завжди получається :)
 1. Вітамінка
  Жовтень 18, 20:52 Відповісти
  Це реально діє! Провірено. Думаєм лише про хороше і воно матеріалізується! Якщо ж постіно себе жаліти, то і життя стає "жалким"...

Залишити коментар