Кохання на відстані
06.10.2011 Коментарів: 4 9713 Переглядів

Кохання на відстані

Як же добре щодня прокидатися в обіймах коханої людини, гуляти з нею на вихідних у парку, ходити в кіно, робити спільні покупки і планувати майбутнє. Спілкування та час, який на нього йде, – запорука хороших і міцних відносин. Але, не у всіх є можливість насолоджуватися подібними благами. Чому? Їх любов випробовується на міцність відстанню.

Довго – це скільки?

Для деяких тиждень без коханої людини – вічність, а інші спокійно переносять розставання в півроку. Багато чого залежить від того, на якій стадії перебувають стосунки і чим викликана розлука.

Наприклад, чоловік і жінка приїхали на відпочинок з різних міст і там познайомилися. Перед поверненням додому вони вирішили почати зустрічатися, але їх розділяють сотні кілометрів. Або інша ситуація: хлопець і дівчина (інша інтерпретація – чоловік і дружина) вже довгий час разом, але одному потрібно виїхати за кордон у тривале відрядження або для того, щоб там отримати освіту. Погодьтеся, що все залежить від ситуації. У першому випадку розлука не буде настільки болючою, як у другому.

Любов на відстані – міф чи реальність

Все в цьому житті відносне. І любов – не виняток. Ті, хто не витримав довгої розлуки, стверджуватимуть, що любити на відстань не можливо і таке кохання – не більше ніж примарна мрія. Але люди, які зуміли зберегти любов, незважаючи на розлуку і відстань, навряд чи погодяться з цим.

Ніхто не говорить, що це легко. Щоб стосунки не вичерпали себе потрібно завжди докладати зусиль, не залежно від того, чи перебуваєте ви поруч з коханою людиною чи далеко від неї. Тому потрібно налаштуватися на те, що буде непросто, але ви зі свого боку прикладайте зусилля для того, щоб врятувати відносини і тоді у вас все вийде.

На вашому шляху будуть зустрічатися безліч труднощів, одними з яких може бути думка оточуючих. В такий спосіб зазвичай тиснуть родичі, які спонукають кинути все і жити своїм життям або ж подруги чи друзі можуть почати вмовляти вас розслабитися і користуватися моментом, поки коханої(ого) немає поряд. Навчіться зупиняти в зародку подібні висловлювання, не боячись зачепити почуття інших. Коли мова йде про збереження любові, то потрібно захищати її, не замислюючись!

Поради, які вам допоможуть зберегти кохання

На жаль, не можна точно сказати, як довго можна підтримувати любов на відстані. Багато чого залежить від того, що ви для цього робите. Але як би далеко ви не були один від одного, потрібно обов’язково іноді бачиться. Психологи стверджують, що розрив між побаченнями не повинен перевищувати півроку, але краще зустрічатися не рідше ніж один раз на два місяці.

Перед тим, як розлучитися на довго, обов’язково обговоріть, як буде здійснюватися ваше спілкування. Наступні поради допоможуть вам врахувати всі нюанси:

Графік. Відразу вирішите, через який час ви зустрінетеся. Це потрібно для того, щоб потім другорядні справи не порушили ваші плани. Відносини набагато важливіші, тому відштовхуватися потрібно від них. Також обговоріть час, в який будете телефонувати, щоб не відволікати один одного без необхідності.

Романтика. Відстань не повинна стати перешкодою на її шляху. По можливості робіть один одному подарунки. Можете спробувати писати любовні листи і відправляти їх поштою. Такі приємні дрібнички будуть підтвердженням вашої любові.

Життя. Воно не закінчується з від’їздом другої половинки. Якщо ви дозволите собі нудьгувати і зачинитесь в квартирі, то легше від цього не стане. Намагайтеся відволікати себе повсякденними заняттями, відпочинком і роботою.

Спілкування. Слідкуйте за тим, щоб воно не зводилося до простого «як справи?» У подробицях розповідайте про кожен прожитий день і радьтеся один з одним.

Позитивний настрій. Шукайте плюси в тому, що ви перебуваєте на відстані. Можливо, саме розлука зміцнить ваші стосунки. І в жодному разі не сумнівайтеся у вірності свого партнера. Ревнощі без причини здатні зруйнувати навіть ту любов, яка була до розлуки. Вчіться довіряти один одному, але при цьому не відмовляйтеся визнавати очевидне!

Довіра. Невід’ємною частинкою кохання на відстані є повна і беззаперечна довіра. Якщо ви довіряєте своїй половинці, а вона довіряє вам, то в такому випадку любов незважаючи на відстань, може існувати дуже довго. Але як же довіряти своєму партнерові, коли він (вона) там, а я тут, – спитаєте ви. Насправді все просто, якщо ви по справжньому кохаєте людину, значить ви їй повинні довіряти абсолютно у всьому.

Пам’ятайте, що любов і повага які є у вас зараз, будуть грати вирішальну роль в тому, щоб зберегти ваші відносини на будь-якій відстані! Дорожіть тим, що маєте, цінуйте один одного і проявляйте турботу. Тоді ви зможете бути щасливими як до, так і після довгої розлуки!

 

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 4

 1. vorobus
  Жовтень 06, 22:36 Відповісти
  Кохання на відстані вважаю погане, бо то дістане постійно бути у розлуці)
  • danc1r0k
   Жовтень 06, 22:45 Відповісти
   Якщо довіряти коханій людині і підтримувати зв"язок, то не дістане, у всякому разі не за рік )) А бачитись все одно треба, хоча б раз на місяць.
 2. Міша
  Січень 31, 14:06 Відповісти
  Я віру у любов на відстанні.Тому що я сам зараз її переживаю,моя кохана зараз навчається у іншому місті,я хоча б раз на місяць до неї їзджу і ми бачимося.Ще ми постійно розмовляємо по телефону,по скайпу і нам це допомагає.Ми у розлуці уже 5-й місяць,але ми тримаємося і робимо усе щоб зберегти наше кохання,Я вважаю,що найбільшою перепоною є ревнощі,але я стараюсь довіряти своїй кохані і вона мені теж.Одже,я вважаю,що навіть любов на відстані може існувати якщо ви дійсно одне одного кохаєте і хочете бути разом
 3. Яна
  Серпень 31, 13:01 Відповісти
  Кохання на відстані існує! Я вже майже два роки зустрічаюсь з хлопцем , який живе в США . Це ж навіть не інше місто , тому бачитись раз в місяць не виходить . Ми чотири місяці по Інтернету спілкуємо і лише два з половиною проводимо разом , як нормальна пара. Чесно кажучи , відстань лише зміцнює стосунки . Особливо якщо додати трішки креативу. Наприклад , коли ми святкуємо щось , то в нього і в мене на столі однакові страви , свічки . Можливо , це звучить смішно, але насправді такі дрібниці дуже зближують. Боятись відстані не потрібно , пара , яка її витримає , буде мати щасливе майбутнє разом !

Залишити коментар