Як зберегти кохання
07.01.2012 Коментарів: 3 3768 Переглядів

Як зберегти кохання

Закоханим людям властиво мріяти і філософствувати про сенс буття, цінності людського життя, високу жертовність в ім’я іншої людини і про кохання. Цьому виною романтичний настрій, який є результатом і наслідком піднесеного, позитивно забарвленого почуття до іншої людини. У цей період люди повні енергії, бачать все в «рожевому» кольорі, не помічаючи негативних моментів або недоліків іншої людини. В цей час люди орієнтуються тільки на свої відчуття, не враховуючи справедливі зауваження та негативну думку близьких про об’єкт любові. Навіть навпаки, такі ремарки близьких можуть тільки віддалити, спровокувати розрив дружніх відносин з ними.

Закоханість – прекрасне почуття, у якого є всі передумови для того щоб з часом перерости у кохання.

Період закоханості може тривати досить довго і носити хвилеподібний характер, але це ще не сама любов. Дуже часто люди плутають ці два почуття, це і не дивно, адже коли людина закохана, на думку психологів, реальність вона сприймає в дещо спотвореному, прикрашеному вигляді.

Питання про те, що таке любов, цікавить багатьох людей. Зазвичай, багатьом парам, які закохано дивляться один одному в очі і тримаються за руки, здається, що вони знають відповідь. На жаль, вони її забувають, коли через деякий час все-таки розлучаються, не бажаючи змиритися з тим, що зникла та гострота почуттів, пристрасть, а разом з нею і інтерес до іншої людини. Це значить, що люди розлучилися після початкового етапу любові – закоханості, яка, на думку вчених, відноситься більшою мірою до природи фізіології.

Кохання – це глибоке почуття, в якому окрім фізіології присутній духовний початок. Кохання – це перевірені тривалим часом почуття, які втрачаючи яскраву і ошатну насиченість емоцій і фізичну пристрасть, набувають іншого наповнення. Кохання – це відповідальність і турбота про іншу людину, навіть якщо вона на якомусь етапі перестає бути джерелом радості та натхнення. На жаль, любов може зробити людину не тільки нескінченно щасливою, але і безмірно нещасною, коли вона безмовна або «проходить» в одного з партнерів.

Любов – це складне почуття, яке дозволяє людям прощати один одного і дає сили починати все спочатку. Парадокс, але відповідно до статистики, багато пар, які разом багато років і вважають себе щасливими, переживали не тільки безхмарні дні, а й кризові моменти.

Кохання – це партнерство, що передбачає обопільне бажання двох партнерів робити спроби налагодити відносини, коли вони раптом погіршилися. У 85% випадках, коли розрив здається неминучим, відносини між люблячими людьми можуть не тільки налагодитися, а й заграти новими гранями, вийти на якісно новий рівень і навіть отримати можливість пережити такі ж сильні емоції, як у період закоханості.

От тільки як впорається кожна пара, яка відчуває, що любов вислизає під гнітом звичок, неприємностей, рутинних турбот або навіть зради, залежить від особистих якостей кожної людини і сили бажання врятувати своє кохання. Тому, пропоную вам декілька, на мій погляд достатньо хороших, способів збереження кохання.

1. Можливо, самим дієвим способом виявиться звернення до фахівця, який зможе кваліфіковано і ненав’язливо допомогти людям знайти своє щастя заново.

2. Не виключено, що відверті розмови двох людей, які в пору закоханості були звичайним явищем, а з часом видозмінилися лише в однозначні діалоги на побутову тему, виявляться більш дієвими, ніж консультація фахівця. Коли люди не розмовляють на різні теми, у них пропадає почуття спільності, кожен стає сам по собі, «при своїй думці», а це позиція – на віддалення, а не на зближення. Інколи навіть проста розмова по-душам здатна відкрити щось нове і досі невідоме у людині, яку кохаєш.

3. Окрім віддалення словесного відбувається ще й віддалення цілей коханих людей. Коли люди тільки починають свої відносини, плани і цілі вони будують загальні, деякі з них вони вже досягли, деякі втратили актуальність.

Наявність загальних цілей, забезпечує і спільні інтереси. І не важливо – чи це буде політ на повітряній кулі, придбання будинку на березі моря або бажання подивитися один і той же фільм у суботу ввечері.

Народження дитини або зміна місця проживання, зміна роботи або професії – це кардинальні зміни, які здатні вдихнути нове життя у відносини між близькими людьми, які усвідомлюють цінність коханої людини і бажання продовжувати з нею спілкування.

4. Багато що залежить від характеру людини і готовності зрозуміти і прийняти людину такою, якою вона є. Це ті ж «рожеві окуляри» з періоду закоханості: позитивні емоції і щира впевненість в тому, що партнер не має недоліків.

А можливостей урізноманітнити життя й наповнити його сюрпризами, які піднімають настрій і дозволяють побачити партнера, якщо і не в новому світлі, то в новій обстановці і вигляді, в сучасному світі необмежена кількість.

Тож вперед робіть щось, аби налагодити свої стосунки із коханою людиною, бо кохання – це одне із найцінніших почуттів, яке дається людині. Якщо сидіти і нічого не робити, то результат сам не прийде в гості.

 

Вам може сподобатися

Коментарів 3

 1. Космос
  Січень 07, 01:10 Відповісти
  Як зберегти? Та дуже просто, тому що нічого не потрібно зберігати, треба лишень дійсно кохати, шкода що в більшості випадків цього виявляється недостатньо...
  • danc1r0k
   Січень 07, 01:12 Відповісти
   І це правильно, але деяким людям, щоб це усвідомити потрібно пройти важкий шлях.

Залишити коментар