Любовні листи – ізюминка стосунків
30.12.2011 Коментарів 0 4413 Переглядів

Любовні листи – ізюминка стосунків

Любовні листи мають давню історію. Вони з’явилися з того часу, як люди навчилися писати і читати. При цьому писали їх не тільки за потребою, коли кохана людина знаходилась далеко, і не було іншої можливості висловити свої почуття, окрім як в письмовому посланні. Справа в тому, що як і в давні часи, так і сьогодні людині буває складно висловити свою любов усно, особливо, коли мова йде про освідчення в коханні, коли він або вона сумнівається у взаємності почуттів. Саме тут на виручку і приходить лист. Красиві слова, яскраво описують почуття, здатні розтопити будь-який лід сумнівів.

Люди пишуть любовні листи й тому, що їх можна зберігати, перечитувати і щоразу переконуватись у незмінності почуттів коханої і люблячої людини. Таке послання відрізняється від звичайного повідомлення насиченістю, образністю, що дозволяє адресату перейнятися його змістом.

І сьогодні любовні листи не вийшли з моди. Але не кожній людині дано вміло поводитися зі словом, тому з давніх пір люди користуються послугами майстрів епістолярного жанру. Але, в будь-якому випадку, любовні листи краще писати від руки. Кохана людина впізнає ваш почерк, відчує теплоту і непідробленість написаних рядків.

Звичайно, технічний прогрес вносить зміни і в цю достатньо інтимну частину нашого життя. Треба сказати, що електронні листи володіють певними перевагами. Вони доходять до адресата практично миттєво, відповідь може надійти також дуже швидко. Але такі послання позбавлені великої частини індивідуальності, вони не зберігають ледве помітного запаху коханої людини, дотику дорогих рук, його не можна поцілувати або покласти під подушку. Тому традиційний любовний лист є кращим, він «дихає». Напишіть такий лист із тривалої поїздки своїй близькій людині, і вона буде чекати вас з подвоєним нетерпінням. Особливо, якщо ви зумієте красиво описати те, що на людину чекає після вашого повернення.

Пишіть любовні листи. Наші кохані потребують своєрідного підтвердження нашої любові, а матеріальним її підтвердженням якраз можуть стати листи написані вручну (краще власноруч) на папері. Вони не менш важливі, ніж квіти та різноманітні подарунки. Якщо ви не можете оформити свої думки і почуття в грамотні речення або віршовані рядки, зверніться за допомогою до майстрів слова.

Любовні листи на замовлення в наш час користуються величезною популярністю. Ви можете повідомити автору всі необхідні дані і через деякий час отримати чудове послання, адресоване коханій/коханому. Залишається тільки переписати і відправити за потрібною адресою.

Ви тільки уявіть як незвично буде коханій людині отримати традиційного листа. Саме він може внести свіжу нотку у ваші усталені і злегка потьмянілі стосунки. Красивий, соковитий любовний лист з легким відтінком еротики дозволить пожвавити повсякденність відносин.

Тут головне не переборщити з матеріальним додатком змісту листа. Він не повинен пахнути парфумами на всю квартиру або бути забрудненим (по-іншому і не скажеш) губною помадою. Це вульгарно і не естетично. А от якщо всього буде в міру – тоді це саме те, що потрібно.

Любовне послання – це загадка і одкровення, це визнання і таємниця. Воно повинно викликати хвилювання і вдячність у того, кому воно адресоване. Це прекрасна можливість збагатити ваші відносини, надати їм глибину і романтичність, яких так не вистачає сучасній людині.

Оскільки на носі уже Новий Рік 2012 та різдвяні свята, то любовний лист людині, якій ви симпатизуєте відправити просто необхідно. І поки ви берете в руки аркуш паперу та ручку, пропоную переглянути альтернативне привітання від відомих людей та гуртів України.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!