Чоловіча нав’язливість vs наполегливість у стосунках
22.09.2014 Коментарів: 6 7948 Переглядів

Чоловіча нав’язливість vs наполегливість у стосунках

Частенько буває, що під час знайомства та залицяння до дівчини хлопці переходять межу і починають не просто знайомитись, а переслідувати і надокучати. Самі того не помічаючи ми стаємо нав’язливими та дуже сильно квапимо події.

Будь-які, навіть найбільш невинні так звані «заливання» до дівчини можуть перерости в дуже неприємну тенденцію. У таких випадках дівчата, зазвичай, починають ховатися, відмазуватися, морозитися, шукати привід не бачитися і навіть не спілкуватися – забути.

Хочу сьогодні відкрити тему чоловічої нав’язливості у стосунках, яку дуже не люблять жінки. Але мова піде і про наполегливість, яку представниці слабкої статі навпаки цінять і всіляко намагаються в нас пробудити. Наскільки сильно леді люблять в чоловіках наполегливість, настільки яро вони зневажають в них нав’язливість, яку, до речі, багато чоловіків до цих пір ще не навчилися відрізняти від наполегливості.

Знаєте, коли почав шукати інформацію саме про чоловічу нав’язливість та наполегливість у стосунках, то зіткнувся із проблемою її нестачі. Так як основна маса статей та заміток стосується, чомусь жіночої нав’язливості. А про чоловічу ніхто і не згадує.

Чим відрізняється чоловіча нав’язливість від наполегливості?

Невміння чоловіків розуміти разючу різницю нав’язливості від наполегливості майже зі стовідсотковою гарантією вколотить цвях в кришку труни відносин, які тільки зароджуються.

Адже що таке «наполегливість»? Це важлива чоловіча якість, що допомагає домагатися жінки, але при цьому, поважати її. Наполегливість не терпить егоїзму, швидкості і негайного позитивного результату. Це, як би, довгограючий план чоловіка, який знає собі ціну і впевнений у своїй підсумковій перемозі.

А що ж таке «нав’язливість»? Це, перш за все, прояв слабохарактерності, егоцентризму і егоїзму. Нав’язливість вимагає підкорення з голови до п’ят. Бажання чоловіка робити лише по-своєму, не беручи до уваги, що у жінки в силу обставин не завжди є час зустрітися, написати, подзвонити у будь-який зручний йому момент, постійні невиправдані сварки, падіння чоловічого авторитету в очах жінки – це лише шорт-лист неминучих наслідків, з якими чоловіча нав’язливість без стуку входить у відносини. Переслідування та надокучання результату не принесе.

Найцікавіше, що грань між цими поняттями настільки тонка, наскільки неоднозначна. І межа ця, думаю, залежить від:

– виховання та вподобань дівчини, до якої залицяються;
– від приємних чи негативних раніше пережитих емоцій на початках знайомства, як для хлопця так і для дівчини;
– умови, що хлопець дівчині подобається, бо якщо відразу не сподобався, то було б дуже дивно, якби вона давала йому марну надію, а він зі своєю наполегливістю просто бився об стіну;
– від вміння хлопця, який при знайомстві має відчувати коли треба почекати, коли здивувати, а коли наполягти.

Факт у тому, що для кожної людини грань переростання наполегливості у нав’язливість дуже індивідуальна. Як у чоловіків, так і у жінок. І в цьому-то і криється головний камінь спотикання.

Нав’язливість проти наполегливості

Як же бути хлопцям в таких ситуаціях? Чи існують які-небудь універсальні поради? Яким краще бути, нав’язливим або наполегливим? Відповідь проста: краще бути самим собою. Тільки якщо вона полюбить вас таким яким ви є, а ви полюбите її такою ж, тоді можна буде говорити про початок серйозних довготривалих стосунків.

Кожна жінка хоче захисту в тій же мірі, що і свободи. І головне завдання партнера, як чоловіка, тонко відчути цей момент і виставити свої рубежі грамотно вздовж кордону відносин.

Щоденне та щогодинне нав’язування себе зазвичай лякає дівчат. А нав’язливий хлопець ніяк не може змиритися з тим, що у дівчини ще є робота, друзі, хобі, родина й інші справи. Інша справа наполегливість, яка потребує терпіння. Краще малими кроками йти до цілі, ніж великим стрибком звалитись одразу у прірву.

А що ви думаєте щодо цього питання? Дівчата, вам більше нав’язливі хлопці подобаються, чи наполегливі, чи може ще інші? Звичайно, скільки людей стільки й думок, мої ось вище, а ваші – сподіваюся будуть знизу в коментарях.

Вам може сподобатися

Коментарів 6

 1. topkek
  Вересень 27, 12:12 Відповісти
  бути нав’язливим — принизливо. нема ніякого пікапу, якщо ти красень, ти просто знаходиш дівчину яка тебе хоче і даєш їй шанс.
 2. danc1r0k
  Вересень 27, 13:24 Відповісти
  До чого тут "пікап", в статті мова взагалі про інше )
 3. Maxone
  Липень 28, 12:10 Відповісти
  Нас ніхто не вчив, як будувати стосунки і як виховувати і працювати над ними. З дитинства ми знаєм, що таке любов,, але як вона досягається і через, що треба кожному пройти, щоб отримати її. Дуже хороша стаття. Подекуди бувають ситуації або в часи, коли ти відчуваєш дуже велике духовне піднесення. Твоя симпатія викликає не тільки дуже сильний інтерес, але дає дуже багато енергії. Можливо це від речовин, які виділяє наш мозок такі, як допамін, ендорфін, окситоцин. Важче за все взяти себе в руки, здається ніби ти закоханий, а коли симпатія ще взаємністю відповідає, ти на 7 небі від щастя. Тут наступають помилки, адже коли ти починаєш підкорювати дівчину і дуже легко спутати навязливість від наполегливості. можливо тут не гіганська теорія, як поборотися з нав'язливістю, проте лаконічно і логічно побудований план, для кожного хлопця. Дякую за статтю.

Залишити коментар