Як сподобатися хлопцю
10.10.2011 Коментарів 0 3058 Переглядів

Як сподобатися хлопцю

Знаю питання банальне, та все ж. У мережі багато писано-переписано схожих одна на одну порад. Але вся різниця в тому, що там зазвичай дівчата радять дівчатам, що робити і як себе вести. А я ж хочу глянути на цю проблему більше з точки зору хлопців. Тому сподіваюся, що бодай щось новеньке дівчата для себе винесуть, ну а хлопці або підтвердять мої слова, або заперечать.

У кожної поважаючої себе особи жіночої статі в арсеналі зваблювання є свої прийоми. Хтось користується ними несвідомо, з натхненням, а комусь доводиться ретельно продумувати шляхи наступу. Немає ідеального способу сподобатися, але є багато методів, кожен з яких можна спробувати застосувати на практиці.

З чого ж почати?

Природно, що хлопець, який тобі подобається не впаде до твоїх ніг як стигла грушка. Може бути, він навіть не підозрює про твоє існування. Значить, тут слідує стандартна порада – зверни на себе увагу. Як тільки ти з’явилася в полі його зору – дій! Можна банально впустити якусь річ біля нього (як у фільмах роблять), щоб він допоміг підняти її. Забираючи річ з його руки, трохи зачекати, пильно дивлячись в очі. У компанії поводься так, щоб на тебе неможливо було не звернути уваги – жартуй, активно спілкуйся. Не потрібно бути сірою мишкою, яку ніхто не бачить, але й не влаштовуй маски-шоу – почуття міри ще ніхто не відміняв.

Так, і не забудь про те, що у кожного чоловіка є певний типаж жінки, до якої його тягне зі страшною силою. Непогано було б якось через друзів спробувати дізнатися, які дівчата його приваблюють.

Можливо, він просто балдіє від дівчат, у яких довге розкішне волосся, або надає перевагу пишногрудим брюнеткам, втрачає самоконтроль коли бачить коротенькі міні-юбки і стрункі ніжки? А може бути й таке, що нічого з переліченого вище йому не імпонує, а вабить його якраз до дівчаток з якими є про що поговорити. Але це вже внутрішні якості людини, про які трохи згодом. Отже, якщо дізнатися його вподобання у дівчатах (а саме зовнішній вигляд та його особливості), ти значно полегшиш своє завдання.

Дівчата оцініть себе з боку, неупереджено розгледьте себе в дзеркалі. Ваша зовнішність – ось перше, що впадає нам хлопцям у вічі. І, як би грубо це не звучало, та ми спочатку підсвідомо оцінюємо дівчат як самці – самку. Що тут скажеш, так вже закладено природою. На що хлопець зверне увагу в першу чергу? Звичайно, на обличчя, груди, стегна, ноги.

Тому варто підкреслити свої достоїнства і заретушувати недоліки. Це не означає, що, підкреслюючи красиві груди, потрібно носити таке декольте, щоб з нього все випадало при найменшому русі. Це всього лише означає, що знову-таки потрібно знати міру – не міні-спідниця, що демонструє трусики, але й не балахонисті штани в стилі карго.

Не дуже подобається хлопцям і яскравий макіяж. Не потрібно виглядати в стилі п’ятирічної дівчинки, яка дорвалася до маминої косметички.

Скажи ні яскравим довгим пазурам – повір, в очах хлопця вони не додадуть тобі особливої чарівності. Підсвідомо усі хлопці шукають собі дівчину-господарку, яка смачно нагодує і затишно обставить будинок чи квартиру. А дивлячись на такий манікюр, думаю, у більшості хлопців складеться враження, що від тебе можна отримати лише глибокі шрами на спині після бурхливої ночі, і більше ти ні на що не здатна.

До речі, якщо вже зайшла розмова про секс, потрібно мати на увазі ще кілька моментів. Якщо ти розраховуєш на швидкоплинні відносини, цілком можеш застосувати стандартні жіночі трюки типу облизування губ язиком укупі з пильним поглядом прямо в очі або прогладжуванням ніжки келиха рухами вгору-вниз.

Які ще достоїнства оцінить хлопець? Товариськість, уміння підтримати розмову. Якщо на всі запитання хлопця ти будеш змістовно відповідати «Еееее …» і «Нууууу … як його …», при цьому нерозумно і яскраво червоніючи, він навряд чи подумає, що ти дуже цікава людина.

Як же привернути увагу того, від якого в тебе завмирає душа?

Кожна людина мимоволі тягнеться до того, хто її розуміє з півслова. Не потрібно ставати рабом бажань свого пана, достатньо просто уважно слухати, вчасно піддакувати, але не обмежувати при цьому почуття своєї гідності. Нам, хлопцям, подобаються самодостатні дівчата.

Не будь занадто нав’язливою, «не лізь в очі», як-то кажуть – мед або варення смачні, але коли руки липкі то також не дуже приємно. Підлизування мало кого приваблює, хіба що лише таких же неповноцінних особистостей, так що потрібно показати, що ти, уважно слухаючи хлопця і багато в чому погоджуючись з ним, все ж маєш свою думку.

Знаєш, як треба дивитися на хлопця, щоб він зацікавився тобою? Треба просто дивитися йому в очі і думати про те, що ти можеш зробити для нього що-небудь приємне. Він сам не зрозуміє, чому ти стала йому раптом так цікава. Це діє на рівні підсвідомості, але діє безвідмовно.

Будь яскравою індивідуальністю – душа компанії завжди цікава протилежній статі!

Дівчата нагодуйте нас чимось смачненьким, не лініться приготувати щось власноруч. Банальна істина про шлях до серця не така вже й дурня. Чоловік відчує себе поряд з тобою ситим, задоволеним і умиротвореним, що вже достатньо на перших етапах, щоб відчувати до тебе симпатію. Адже ми – ті самі коти, які в подяку за смачну рибку будуть ласкаво мурчати у тебе під боком.

Будь жіночною! Не забувай, що іноді досить вильнути попою там, де марно домагатися чогось тисячами слів.

А як бути, якщо хлопця приваблює зовсім не такий типаж дівчат, до якого належиш ти?

Звичайно, бути собою – дуже добре, але не завжди ефективно. Якщо є сили і бажання, можеш приміряти на себе поведінку того типажу, який йому подобається. Звичайно, це дасться не відразу, але може принести свої плоди. Якщо йому подобаються яскраві спокусниці, чому б не зіграти цю роль? Репетируй спочатку наодинці, щоб оцінити, як у тебе вийде. Раптом, вийде відразу так добре, що ти зміниш свій звичний імідж.

Входити в роль іншого типажу може бути корисним – ти не тільки завжди будеш різна, але і позбудешся багатьох комплексів: сором’язливості, некомунікабельності. Крім того, дуже зручно підлаштуватися під хлопця, прикинувшись тією, до якої він буде небайдужий. Все це лише щоб дати собі фору в часі аби хлопець встиг розгледіти «вашу прекрасну душу». А ось поооооотім …

А потім ми вже і самі розуміємо – ось без цієї підступної спокусниці, з усіма її кривляннями і недоліками, життя нам не миле.

 

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!