Почуття гумору у стосунках
08.10.2015 Коментарів 0 2933 Переглядів

Почуття гумору у стосунках

Створення гармонійних відносин між хлопцем та дівчиною вимагає значних зусиль і в деякій мірі удачі. Двоє людей, які збираються поєднати свої життя, мають мати хоча б деякі спільні риси та вподобання.

Зазвичай коли ми думаємо про щось спільне для пари, то маємо на увазі такі речі як: стиль життя, цінності (в тому числі сімейні), однакові хобі і, звичайно, взаємну симпатію.

А що скажете щодо схожості почуття гумору? Чи може воно стати вагомим фактором для зміцнення стосунків? Здавалось би, ну до чого тут почуття гумору до кохання. Але насправді, я вважаю, що саме воно може відіграти величезну роль, як у побудові, так і у зміцненні стосунків, і ось чому…

Почуття гумору приносить щастя

Нам не потрібен лікар, щоб зрозуміти, що життя повне стресів та несподіванок. А ще, усім ми чули і знаємо, що сміх – це найкращі ліки, бо він знімає напругу, піднімає настрій, підвищує творчий потенціал і взагалі неабияк бадьорить.

Якщо ваш партнер здатен своїми жартами та приколами бодай переключити вашу увагу із негараздів на роботі чи в іншій сфері, це вже величезний плюс. Які б не були обставини, ви будете знати, що вдома є людина, яка своїм позитивом змусить вас почуватися щасливо. Та й стосунки це буде лише зміцнювати.

Не ображатиметесь один на одного

Варто розуміти, що у кожного з нас різне почуття гумору, що для одного буде смішним, в іншого може навіть посмішки не викликати. А ще почуття гумору може добряче образити когось. В повсякденному житті, ми зазвичай не звертаємо на це уваги, але коли справа доходить до особистого життя це може бути дуже важливим.

Важливо знати, що коли ви повернетесь додому із роботи, де цілий день доводилось бути серйозним та зосередженим, і захочете пожартувати ваша половинка не буде ображатися та злитися через ці жарти.

Особливий зв’язок

Думаю, у кожної щасливої пари, є така штука, яку я б назвав “внутрішніми жартами”, чи щось на кшталт. Це такі приколи та жарти, які зрозумілі лише вам обом. Сторонні люди можуть після такого лише здивовано на вас подивитися.

Так, можливо це дрібниця, крапля у морі, але у довгостроковій перспективі, якраз ось такі дрібнички – це те, що тримає двох людей разом. Якщо у вас є спільне почуття гумору, я переконаний, що у вас будуть ось такі внутрішні жарти, і саме вони нагадуватимуть вам про те, що ви любите один одного.

Розваги один для одного

Це кліше, але лише тому що це правда: якщо хтось може змусити вас сміятися на першому побаченні, це дуже хороший знак.

А як щодо всіх наступних побачень та зустрічей? А як щодо всього вашого спільного життя? То не правильно що такий акцент зроблений лише на першому побачені. Правильно було б розважати та смішити свою кохану чи свого коханого завжди. А особливо коли у вас схоже почуття гумору, це стає більш ніж простим завданням. Таким чином, кожен день можна робити в деякій мірі як перше побачення.

А що скажете ви? Чи допомагало вам якось ваше почуття гумору у складних моментах у стосунках?

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!