Переносимо спілкування в реал: перше побачення
04.04.2012 Коментарів 0 2351 Переглядів

Переносимо спілкування в реал: перше побачення

Інтернет давно увірвався в наше життя і став його невід’ємною частиною. Минув час, коли ми скаржилися на брак спілкування. Зараз нам не доводиться обмежувати своє коло знайомств вже набридли колегами. Ми все легше заводимо знайомства, спілкуючись в чатах і на форумах, в блогах і соцмережах, на сайтах знайомств. Все менше у нас залишається часу на життя реальне. Але якщо на просторах інтернету довелось зустріти людину, яка стала для вас означати більше, ніж просто приємний співрозмовник, вам неодмінно захочеться познайомитися з нею в реалі.

Не поспішайте. Одна з переваг інтернет знайомства в тому, що воно дозволяє краще пізнати людину ще до зустрічі. Звичайно, все не так просто, і віртуальний знайомий може на ділі виявитися зовсім не тим, кого вдавав із себе. Але або ви з’ясуєте це в процесі спілкування, або, швидше за все, ваша зустріч так і не відбудеться.

При спілкуванні врахуйте, що, згідно з опитуваннями, дівчата заводять знайомства, явно чи таємно мріючи про серйозні стосунки, тоді як хлопці, навпаки, в основному шукають розваг. Не дивлячись на те, що багато пар знайшли таким чином один одного, більшість не вірить в те, що саме тут він/вона зустріне свою половинку.

Не важливо, яку мету ви переслідували, коли відправили перше повідомлення, постарайтеся з’ясувати не тільки колір волосся і ріст співрозмовника, але і його або її інтереси, захоплення, поговоріть про життєві пріоритети.

Можливо, вже на цій стадії ви зрозумієте, що це не ваш варіант. Якщо ж вирішите продовжити спілкування, з кожним днем розуміючи, що ви стаєте ближче один одному, не варто на роки відкладати вашу зустріч. Інакше вас просто затягне у віртуальний роман, а зустріч реальна відійде на другий план.

І ось сталося! Ви збираєтеся зустрітися. Природно, вам здається, що ви знайомі вже цілу вічність і знаєте один про одного майже все. Але це не привід втрачати голову. Не забувайте, що інтернет – це місце вигаданих образів і придуманих історій.

Отже, місце зустрічі. Так як мета побачення – придивитися один до одного, похід в кіно або театр не найкращий варіант. Ви ж зустрічаєтеся не для того, щоб пару годин провести в темряві в повному мовчанні. А от якщо ви хочете не просто посидіти в кафе, а цікаво провести час, сходіть на художню або фотовиставку.

Запропонуйте щось подібне, згідно вашим спільним інтересам. При цьому вам не доведеться шукати тему для розмови на початку зустрічі, і буде що обговорити після. Кафе або не надто пафосний ресторан стане гармонійним завершенням вашого вечора. Гуляння по парку і сидіння на лавці біля пам’ятника залиште на потім, – для першої зустрічі це просто нудно.

Ні в якому разі не погоджуйтеся зустрітися на квартирі чи у чиїхось друзів. Ви розумна людина і розумієте, що це може погано закінчиться. Адже що б вам там не здавалося, ви зустрічаєтеся з незнайомою людиною. Якщо все пройде як треба, у вас попереду буде ще чимало побачень наодинці. До речі, вірний вибір місця зустрічі свідчить і про серйозність намірів.

Психологи кажуть, що нам достатньо 15 секунд, щоб скласти попередню думку про людину. Не варто соромитися, будьте природні і впевнені в собі.

Не варто приходити на перше побачення з величезним букетом, особливо якщо у вас намічається прогулянка або культурна програма, з ним буде незручно пересуватися. Якщо дуже хочеться зробити дівчині приємне, цілком підійде маленький букетик або симпатична м’яка іграшка.

Дівчині слід продумати своє вбрання, щоб не здатися занадто легковажною або, навпаки, “синьою панчохою”. Одяг повинен відповідати місцю і часу.

Не варто говорити на тему колишнього особистого життя більш ніж в двох словах, а також обговорювати проблеми, що накопичилися. Виключіть з розмови спірні теми, наприклад, релігію чи політику. На цьому етапі ваше завдання – просто з’ясувати, наскільки ви один одному підходите для продовження знайомства.

Щоб уникнути подальших небажаних переслідувань, можна для знайомства використовувати запасний номер телефону.

Якщо ви зрозуміли, що не хочете далі продовжувати спілкування, не пробуджуйте надій у людини. Просто скажіть, що непогано провели цей вечір і справді були раді познайомитися в реалі.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!