19.06.2012 Коментарів 0 1 11000 Переглядів

Сангвінік – характеристика темпераменту

Завершуючи тему людських темпераментів не можна не згадати про такий, як сангвінік. Він у нас іде останнім і саме його повну характеристику та опис ви зможете дізнатися із цієї публікації. Залишиться лише зробити правильні висновки із отриманої інформації щодо друзів, родичів та знайомих, які мають даний тип темпераменту.

Ще дуже давно Гіппократ розділив людський темперамент на чотири основні типи. Відповідно до даної класифікації і сьогодні людей поділяють також: сангвінік, меланхолік, флегматик і холерик. Мабуть, «чистий» сангвінік зустрічається дуже рідко, втім, як і флегматик, меланхолік і холерик, але у величезної кількості людей домінує якийсь певний тип.

Отже, характер людини, що відноситься до сангвініків, вирізняє наступне:

  • швидка реакція на події;
  • любов до нових вражень, причому, навіть не любов, а необхідність;
  • відносно легке ставлення до невдач і неприємностей;
  • виразні рухи і міміка;
  • в цілому, це дуже рухливі і живі люди.

Сангвініку дуже легко вдається братися за нові справи, але при цьому так само просто він може переключитися на щось інше. Життєва енергія таких людей б’є ключем. Але при цьому існує і зворотна сторона медалі. Так, якщо сангвінік отримує необхідну кількість вражень, то він повний сил і бажань що-небудь робити. Але якщо протягом тривалого часу він змушений виконувати рутинну роботу, то характер людини, що відноситься до сангвініків, стане млявим і байдужим.

Звичайно, будь-який темперамент володіє своїми перевагами і недоліками. Рекомендується про них дізнатися, щоб не жити у розладі зі своїм внутрішнім світом.

Людина-сангвінік – це часто душа компанії, він завжди може підняти настрій. Такі люди легкі в спілкуванні і врівноважені. Вони стають чудовими ораторами. До того ж, сангвініки наділені природним даром переконання, це часто приносить їм користь у житті.

Природно, що якщо у вас темперамент сангвініка, то вам підійдуть професії, де можна реалізувати свої вміння переконувати. Так, сангвініки стають хорошими маркетологами і рекламістами, менеджерами і адвокатами, тренерами і ді-джеями.

Мабуть, найбільш слабкою стороною сангвініків є їх поверховість в людському спілкуванні. Зазвичай у них багато знайомих, їм завжди і скрізь раді, і їм точно не загрожує залишитися ввечері в тужливій самоті, звичайно, якщо це не буде їх власне бажання. Але ось по-справжньому близьких друзів у сангвініків дуже мало або вони зовсім відсутні. Свої власні проблеми вони не люблять обговорювати з кимось, оскільки і самі з ними легко справляються. Часто сангвініки не хочуть створювати сім’ю, оскільки вважають її деяким обмеженням свого вільного життя.

У сангвініків незвичайне сприйняття часу – воно злегка завищене, тобто хвилина триває для них набагато коротше, тому вони ніколи не спізнюються і скрізь встигають.

Який би темперамент у вас не був, вчіться цінувати свої достоїнства і перетворювати недоліки на благо!

 

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!