11.06.2012 Коментарів 0 0 5279 Переглядів

Тип темпераменту – флегматик

Типи людського темпераменту вивчаються ще в шкільному курсі – та ось біда, мало хто пам’ятає, що саме він виніс зі шкільної лави. Що ж, саме зараз чудовий час поговорити як можна більш детально про такий тип темпераменту, як флегматик. Ви ще не знаєте, що це за люди? Давайте розбиратися.

Отже, флегматик є дуже інертним, урівноваженим і, зрозуміло, сильним індивідуумом. У чому причина? Флегматики володіють сильними нервовими процесами, які змінюють один одного дуже повільно. Таким чином, флегматик ніколи не проявляє емоційних спалахів, він не робить необдуманих вчинків.

Люди ці врівноважені, спокійні, трохи повільні. У цьому вони, їх темперамент змахує на меланхоліків, однак у них так само зосереджена завзятість і наполегливість у роботі. Максимально довго флегматик буде розгойдуватися для тої або ж іншої справи зате, після цього, подолавши «складний» старт, трудитися він буде довго, наполегливо, з задоволенням. Дуже і дуже нелегко розуміти душевний стан флегматика, адже зовні вони часто скупі на прояв почуттів та емоцій.

Меланхолік, втім, досить вигідно відрізняється від флегматика – останній частенько взагалі не вміє спілкуватися. Навіть у домашніх умовах. Але ж і конфлікти він, при цьому, ніколи не провокує. Відрізняється флегматик старанністю, сумлінністю й відповідальністю. Після того, як він візьметься за якусь справу, він неодмінно доб’ється високих результатів в ній.

Флегматик – це вам не сангвінік. Відрізняється подібний темперамент консервативністю, прагненням зберігати і оберігати той стиль життя, який у нього вже склався і який є для нього дуже звичним. Важливо сказати, що флегматик в сім’ї – людина нехай дуже повільна, але така, з якою дуже легко зжитися. На будь-які справи він вирішується дуже довго, однак при цьому власні почуття не проявлятиме бурхливо. Як би парадоксально це не звучало, саме повільність буде найпоширенішою причиною конфліктів у шлюбі людини з таким характером.

Дуже люблять флегматики самотність – в цьому стані ніхто не завадить їм думати, ніхто не буде відволікати або ж квапити. Різкі перепади настрою партнера його ставлять в незручне становище, він їх всіляко уникає. Проте до честі флегматиків, необхідно заявити про те, що вони здатні до сильного і дуже відданого кохання. Ось, наприклад, холерик в цьому плані програє із значним відставанням.

Настав час підвести своєрідний підсумок – з одного боку, флегматики дуже повільні, частенько схильні до бездіяльності. Причина? Вже надто довго вони обмірковують і вирішують – що б їм взятися до справи. Власні емоції і почуття вони висловлюють дуже рідко, воліють бути самотніми. Втім, якщо така людина візьметься за спокійну справу, завершить вона її в найкращому вигляді. Люди це терплячі, дуже акуратні, працьовиті і, само собою, сумлінні. Та що там – у них маса позитивних якостей!

У будь-якого з чотирьох типів темпераменту є свої переваги і недоліки, так вже складена людина – поєднується в ній і хороше і погане, в цьому і є принадність природи.

 

*****

Люди, які за своїм типом темпераменту близькі до флегматика також більш схильні вірити у всілякі нісенітниці. Наприклад, вони можуть вірити у кінець світу у 2012 році який напророкували майя. Майя, звичайно, розумні були, бо в основному харчувалися злаками такими як кукурудза, та все ж вірити у це не варто. Потрібно навчитися жити сьогоднішнім днем, бо саме цього так не вистачає флегматикам.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!