Якщо дівчина курить
06.06.2012 Коментарів 0 8798 Переглядів

Якщо дівчина курить

Саме так, у сьогоднішній статті піде мова про дівчат, сигарети та паління. Думаю, ви неодноразово могли бачити дівчину з цигаркою в роті. Хтось проти цього, адже дівчата – то ж майбутні мами, та є і такі, хто схвалює те, що дівчата курять. У сучасному суспільстві виробилася думка, що дівчина, яка курить легше досягає всього за рахунок привертання до себе уваги.

Сьогодні молоді дівчата бажають виглядати розкутими та незалежними. Багато хто з них вважає, що куріння сигарет є модним доповненням до їхнього сучасного образу. Не у всіх вистачає здорового глузду і елементарних медичних знань, щоб зрозуміти, якої шкоди своєму здоров’ю вони наносять, взявши в руки сигарету.

Їм невтямки, що вже через кілька років від їхньої краси залишаться лише спогади.

Достатньо всього п’яти сигарет в день, і шкіра курця завдяки постійному кисневому голодуванню стане сірлю і тьмяною, круги під очима з’являться набагато швидше, ніж у некурящих людей. Волосся потьмяніє, зуби стануть жовтими, а нігті почнуть обламуватися і розшаровуватися. Все вищеперелічене стосується тільки жіночої краси, а що тоді говорити про ризики залишитися без дітей.

Куріння і вагітність

За статистикою жінки, що викурюють приблизно десять сигарет в день, в два рази частіше залишаються безплідними, ніж некурящі. Яйцеклітина акумулює в собі всі шкідливі речовини, які привносить в організм тютюновий дим, здатність до запліднення при цьому втрачається.

Немає нічого страшнішого жінки, яка намагається вбити свою дитину. Але ж саме цим займаються всі вагітні жінки, які курять. На щастя, більшість вагітних панянок намагаються кинути цю шкідливу звичку хоча б на час виношування дитини. Але майже завжди дитина встигає отримати порцію отрути, адже кинути курити навіть тимчасово вдається далеко не всім.

Чому дівчата курять

Перш за все, потрібна сказати, що причини розвитку пристрасті до паління абсолютно всіх хто курить, чи то хлопці, чи дівчата, приховуються у вихованні та оточенні такою людини в дитинстві. Вплив навколишнього середовища і брак виховання є основними факторами у вирішенні підлітка почати курити.

Якщо мати курить, дочка теж почне курити, адже дітям властиво наслідувати дорослим. Дівчата намагаються йти крок у крок з модою (у всьому), а засоби інформації сьогодні нав’язують суспільству думку, що молоді люди, особливо дівчата, виглядають більш привабливо з сигаретою в зубах. В тих же глянцях та різних модних журналах друкують фото знаменитостей з сигаретами, а дитина бачачи це і не усвідомлюючи, що то є шкідливо, намагається наслідувати своїх кумирів.

Щоб самоствердитися за рахунок хорошої освіти і високого інтелекту, треба довго вчитися і багато читати. Не факт, що і після цього тебе помітять в суспільстві. Набагато простіше взяти в руки сигарету, повільно піднести її до запальнички, демонструючи водночас свій бездоганний манікюр, випустити колечко диму з яскравих нафарбованих губ.

Всі ці жести привертають увагу чоловіків, і дівчатам вигідно вважати куріння нормою поведінки. На жаль, думка про те, що це початок ланцюжка, перша ланка якої – сигарета, а остання – рак легенів і крах усіх надій, не може майнути в їхній свідомості.

Не секрет, що куріння міцно увійшло в наш побут. Вчені висловлюють думку, що ця шкідлива звичка стала одним з видів соціальної поведінки людей.

Як спробувати відучити дівчину курити

Не можу стверджувати, що бодай одна із цих порад допоможе вашій коханій покинути цю шкідливу звичку, та все ж, якщо вам не байдужа ваша дівчина, то ви, я впевнений, спробуєте все можливе і неможливе.

Якщо звичка палити стала для дівчини необхідністю, насильно відучити її від цього не вийде. Будь-який тиск призводить до протистояння. Перш за все, треба проявити терпіння і турботу. Бажано розробити план дій. Дайте зрозуміти своїй дівчині, дочці або внучці, що її звичка палити змушує вас страждати.

Якщо дівчина вас дійсно любить, вона рано чи пізно задумається про те, як вирішити цю проблему. Щоб вона швидше зрозуміла, як згубно діє на її здоров’я паління, намагайтеся непомітно давати їй читати спеціальну літературу, ненав’язливо наводіть приклади негативного впливу згубної звички.

Якщо ж дівчина, яка курить не може усвідомити того, що своєю звичкою вона створює дискомфорт людям, які поруч і які її люблять, доведеться вдатися до іншого методу.

Відразу попереджаю, що після його застосування можливі негативні наслідки. А сам метод полягає у тому, щоб поставити ультиматум – або куріння, або щось таке, чим дівчина неймовірно дорожить: кохання до вас, улюблена їжа, справа, людина, обмеження свободи і т.п. А негативні наслідки криються у тому, що є ймовірність, що куріння візьме верх над будь-чим із списку наведеного раніше. Тому з таким методом потрібно буди дуже обережним.

В будь-якому випадку, кинути курити дівчина зможе лише тоді, коли усвідомить, що їй це потрібно. Скільки б книг Алана Карра вона не прочитала, скільки б порад не вислуховувала – все буде марно, поки вона сама цього не захоче.

Коли дівчина погодиться спробувати розлучитися зі звичкою палити, продовжуйте допомагати їй своїми порадами і підтримкою. Це важливо!

Кидати палити треба не відразу, а поступово, в цей період треба більше вживати води, а також щодня робити дихальну гімнастику.

Як би там не було, пам’ятайте: коли дівчина курить – вона помалу вбиває не лише себе, а й усіх тих дітей, яких би могла народити. Куріння – пагубна звичка, і від неї варто позбутися хоча б для того, щоб виростити здорових і щасливих дітей.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!