21 спосіб зробити бажану людину щасливою
12.12.2014 Коментарів 0 4971 Переглядів

21 спосіб зробити бажану людину щасливою

«Даруючи радість, ви і самі стаєте щасливими – тому ви повинні притримуватися даного правила, щоб бути щасливішими».
Елеонора Рузвельт

Один з найкращих способів зробити себе щасливішим – це робити щасливими інших людей.

Запитаєте чому?

  • Ви це бачите. Побачивши людину, яка посміхається та радіє у вас і самих на душі стає веселіше.
  • Ви робите добру справу. А добрі справи підвищують вашу самооцінку та роблять вас самих щасливішими.
  • Ви отримуєте те, що даєте. Все що віддаси повернеться сторицею. Те ж і у випадку з радістю. Робіть інших щасливими і самі отримуйте щастя в замін.

Отож, як можна зробити будь-яку людину щасливішою?

Пропонуємо вам більше двох десятків достатньо легких способів зробити потрібну вам людину щасливою – розпочати можна уже сьогодні. Можете спробувати хоча б пару з них на людях вашого оточення.

1. Робіть щирі компліменти. Частенько багато щирих слів не доходять до адресата – то забули сказати, то часу не вистачає… Не відкладайте на потім, скажіть щирий комплімент прямо зараз. Це буде приємно будь-кому, тим більше, якщо ви торкнетесь якихось внутрішніх струн душі.

2. Уступіть дорогу. Пропустіть пішоходів на переході чи дозвольте сусідньому авто вклинитися у вашу полосу руху.
3. Притримайте двері. Це не займе багато часу, але людині буде приємно.
4. Висловлюйте свою вдячність навіть за самі дріб’язкові речі, які часто приймаються як належне. Іноді ми просто приймаємо те, що роблять для нас інші, як звичне – приготовлену їжу, просту щоденну роботу і т.д. Дякуйте за це.
5. Поділіться смачненьким. Не важливо чи це печиво, цукерки, морозиво або просто хліб.
6. Подаруйте предмет вашого хобі. Це може бути браслет ручної роботи або ж ваш малюнок – головне, щоб це було зроблено від душі.
7. Поділіться. Будь-чим, навіть закритими на зиму варенням або овочами, фруктами, та навіть жуйкою.
8. Підтримайте. Світ є достатньо жорстоким і постійно норовить вибити нас із колії. Тому варто підтримувати час від часу тих, хто потрапив у неприємну ситуацію. Дайте людині виговоритись або просто порадьте як би ви вчинили в такій ситуації, щоб пом’якшити страхи співрозмовника.
9. Розказуйте смішні історії. Не посоромтесь розповісти будь-яку цікаву та веселу історію, яка підніме настрій оточуючим.
10. Діліться цікавим контентом з інтернету. Знаючи сучасні реалії користування соцмережами поділитись хорошим настроєм (картинкою чи відяшкою) надзвичайно легко.
11. Допомагайте порадами не лише в теорії, але й на практиці. Якщо ваш друг потребує допомоги, а ви самі не в змозі допомогти, то хоча б подумайте, можливо, у вас є знайомі, які можуть вирішити питання.
12. Подаруйте квіти. Купівля невеличкого букета займе буквально пару хвилин, але щастя і радості принесе як мнімум на пару днів.
13. Обнімашки. Дайте себе обійняти, або обійміть когось, хто в складній ситуації. Такий спосіб може різко підбадьорити людину.
14. Приготуйте їжу. Погані дні бувають у всіх, а от смачне улюблене блюдо приготоване вами може добряче підняти настрій.
15. Купіть щось смачненьке. Не вмієте готувати? Замовте доставку або просто придбайте щось у супермаркеті. Варіантів море – навіть та ж шоколадка.
16. Посміхайтесь людям. Посмішка приносить щастя. Усміхайтесь навіть в розмові із касиром, якого знаєте всього 30 секунд поки стоїте на касі.
17. Допоможіть виконати рутинну роботу чи якесь доручення. Це допоможе зняти стрес – знайомий повертається, а ви уже подбали про все.
18. Просто вислухайте. Частенько людині, що довго знаходилась в складній ситуації потрібно лише виговоритися.
19. Пригостіть кавою або чаєм. Це займе зовсім мало часу, зігріє і додасть нових сил.
20. Напишіть таємну записку і сховайте її так, щоб лише потрібна людина її знайшла. Під клавіатурою, в коробці чаю, під тарілкою на обіді, в одній з речей гардеробу – не стільки важливо де, як важливо, щоб там були приємні слова.
21. Будьте на позитивній хвилі. Якщо ви випромінюєте хороший настрій і завжди відкриті для спілкування, люди це відчувають і заряджаються від вас. В такому випадку все ваше життя стане радісним та щасливим.
А який із способів оберете ви, щоб зробити оточуючих щасливішими? Також залишайте в коментарях до цієї статті власні оригінальні способи дарувати людям щастя.

Щасливий пінгвін

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!