15 найкращих місць для татуювання у дівчат
14.12.2014 Коментарів 0 27809 Переглядів

15 найкращих місць для татуювання у дівчат

Особисто я не є прихильником татуювань, тим паче якщо вони здоровенні і їх добре видно. Щоправда коли був малий і дурний та піддавався впливу настроїв також хотів собі якогось великого дракона на плечі, але добре що стримався.

Сьогодні мова піде про місця для татуювання у дівчат. Бо якщо хлопцям ще з горем пополам можна пробачити велику татуху на спині, руці чи іншій частині тіла, то для тендітних і ніжних дівчаток, таке татуювання – то справжнє знущання з власного тіла.

Але що робити коли вже дуже хочеться. Саме для цього я хочу порадити 15 найкращих місць на тілі дівчини, де можна зробити невелике, гарне і приховане від зайвих поглядів тату.

При виборі місця для тату у дівчини важливо, щоб його можна було прикрити одягом (раптом робота зі строгим дресс-кодом підвернеться), щоб ви не пошкодували про нівечення власного тіла в майбутньому та щоб татуювання було стильним, зі смаком.

Отож, ось найкращі місця для тату на тілі дівчини.

1. Зап’ястя
Татуювання на зап'ясті

Розпочнемо список саме з цього доволі популярного місця. А популярним воно є з декількох причин: по-перше, говорять, що робити татуювання в цьому місці не так боляче; а по-друге, хоча зап’ястя доволі видне місце, але тату на ньому можна приховати годинником, браслетом чи іншою біжутерією. Це чудове місце для невеличкого татуювання чи короткої фрази.

2. Щиколотка
татуювання на стопі

Ще одне найменш болюче місце для тату. Саме щиколотка користується найбільшою популярністю у дівчат та жінок. Щиколотку можна назвати мімімі-місцем для тату. Фантазувати що саме набити там можна довго, від простеньких сердечок і дельфінів, до складних та оригінальних татушок.

3. Вухо
Татуювання у вусі

Не буду стверджувати, але говорять, що набиття татуювання безпосередньо на вусі не є болючим процесом. Саме місце є доволі оригінальним, тому підбирати картинку, яку хочете собі витатуювати треба ретельно. Татуювання у вусі мусить бути дуже маленьким і витонченим.

4. За вухом
Татуювання за вухом

Ще одне достатньо оригінальне тату-місце. У дівчат воно зазвичай прикрите волоссям, тому побачити татуювання зможе хіба що близька вам людина, або лише коли ви самі захочете його показати. Через невелику кількість нервових закінчень це місце також не є надто болючим.

5. Внутрішня сторона руки

Малюнки зроблені на цьому місці трохи важче приховати, коли ви не носите одяг з довгими рукавами. А ще відносно боляче робити татуювання саме на передпліччі. Зазвичай, тут роблять тату написів з глибоким змістом, ієрогліфи чи цитати.

6. Внутрішня сторона біцепса

Знову ж таки, місце, яке достатньо складно приховати, але воно саме по собі менш помітне, якщо ви не часто підіймаєте руки. А ще робити татуювання дівчині тут дуже боляче, тому добре подумайте.

7. Пальці руки (зверху)
Татуювання зверху на пальцях

Будьте готові, бо це чергове болюче місце для татуювання. Але так як місця на пальцях обмаль, то біль не надто тривалий. Ідеальне для маленьких татушок, але дуже помітне. Навіть перснями не завжди прикриєш.

8. Пальці руки (між пальцями)
Татуювання між пальцями руки

Іншим місцем для тату на руці є внутрішня сторона поміж пальцями. Треба бути впевненою, що тату в цьому місці вам не зашкодить і не набридне. Хоча саме по собі воно буде маленьке, але привертатиме увагу.

9. На лопатці

Місце хороше тому, що легко приховується. А ще невеличкі тату на лопатці виглядають дуже сексуально. Недоліком же є важкість доглядання за ним. Так, за татуюванням треба доглядати, а ви як думали. Також варто врахувати, що перші дні, а може й тижні доведеться заставляти себе спати на животі, щоб не пошкодити малюнок.

10. Плече (зверху)
Татуювання зверху на плечі

Невеличке татуювання на плечі буде в самий раз. Тим паче, що робити його в цьому місці майже не боляче. Однак, якщо у вас є бажання для великого малюнку, краще підшукайте собі іншу частину тіла, адже площа на плечі обмежена.

11. Плече (спереду)
Татуювання на плечі

Чудове, мало болюче та соціально прийнятне місце. Добре ховається під футболкою, та відкривається при носінні майки. Татуювання на плечі зазвичай середнього розміру, тому подумайте чи потрібне воно вам.

12. Стопа

Чергове популярне серед дівчат місце для татуювання. Щоправда через взуття побачити його зможуть хіба що на пляжі, чи в теплу пору року, коли ви в босоніжках. Щодо болі, то «ай-яй-яй», нервових закінчень тут багацько.

13. На шиї (позаду)

Татуювання зроблені тут виглядають достатньо ефектно, добре приховуються і не є надто болючими в процесі наколювання. Але так як і з лопаткою, за ним важко доглядати.

14. Спина

Ось тут є де розгулятися, місця хоч відбавляй. Та все ж дівчатам, я вважаю, не варто зловживати розмірами татуювання на спині. Навіщо псувати настільки сексуальну частину вашого тіла. Більш доречним тут буде напис вздовж хребта або горизонтально. Татуювання Вікторії Бекхем – яскраве свідчення того, наскільки гарним є дане місце.

15. Ребра
Татуювання на ребрах

Останнє чудове місце для татуювання у дівчини. Болюче та збуджуюче. Якщо у вас низький больовий поріг, тоді краще не робіть тату на ребрі, оберіть одне з попередніх 14-ти місць.

Ось такі 15 хороших місць для тату для дівчат. В будь-якому випадку все в ваших руках, робити чи ні, велику чи маленьку, одну чи декілька. Головне, щоб вам подобалося, та не завдавало труднощів у житті.

Стаття та обрані місця для татуювання не претендують на категоричність, тому залюбки вислухаю ваші варіанти в коментарях.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!