11.07.2011 Коментарів 0 0 1945 Переглядів

Можливості людини – її надійні інвестиції в майбутнє

[singlepic id=251 w= h= float=left]

Доведене нині, колись здавалось неможливим
У. Блейк

Погодьтесь, в цих словах англійського поета Уільяма Блейка, криється дивовижна правда нашого життя. Багато хто з нас уже сьогодні може відчути на собі ті можливості, які ще менш ніж два десятиліття тому здавались фантастикою.

Сучасний мобільний зв’язок, без якого сьогодні неможливо відправити дитину на вулицю, з’явився не так вже й давно. А той же Скайп у людей старшого покоління до сих пір викликає подив, це наче диво сучасного світу.

А ви не пробували задатися питанням: хто робить всі ці фантастичні речі? Хто так стрімко рухає прогрес? Безумовно – люди, чи точніше дехто з людей, хто досяг успіхів у роботі.

Завдяки копіткій роботі науковців та розробників людство розвивається, робить нові відкриття. Виробники втілюють усі ці розробки в життя, а успішні бізнесмени – вкладають свій капітал, щоб одночасно і примножити власний дохід і таким чином рухаючи прогрес.

Всі ці люди, завдяки яким нам комфортно жити знайшли своє призначення, іншими словами – реалізували себе в цьому житті. Але як же всі ті, хто залишився, ті, хто не зміг знайти своє гідне місце у цьому житті? Чому вони постійно нарікають на свою долю? Хто або, може, що заважає їм самовдосконалюватися, реалізовувати свої можливості, добиватися чогось більшого чи хоча б прагнути до цього більшого? Відповідь може здатися вам банальною і дуже примітивною, але це – звичайна лінь. Та лінь, про яку уже згадувалося на сторінках цього блогу.

Дехто частенько звинувачує в своєму незавидному становищі і бідності обставини, мовляв, «так склалось, а що я пороблю». Винні буквально всі, лише не вони самі. Держава, яка не надала усім рівні можливості; батьки, які не залишили бізнес або хорошу спадщину; друзі, які не допомагають і ще безліч обставин та причин знаходять ці люди, щоб виправдати свою лінь і захистити свою бездіяльність.

Безумовно, у кожному з нас, ще з самого народження закладений потенціал. Хтось його у собі відкриває, хтось ні. Але проблема полягає зовсім у іншому – дехто навіть не намагається віднайти той потенціал, знайти в собі ці приховані можливості, просто не бажає самовдосконалюватися. Таким чином людина сама обмежує свої можливості, встановлює для себе межу і опиняється в полоні своєї ж ліні.

В деякій мірі навіть не важливо, що відбувається там, у «світі за вікном», а більш важливо те, що робиться всередині вас. Не потрібно жити на автопілоті «що хочу, те й роблю», тобто «нічого не роблю», але все хочу мати. Якщо ви дійсно прагнете змінити своє життя потрібно працювати над цим, шукати можливості, пробувати різні варіанти, не тільки ставити перед собою цілі, але добиватися результату. І з часом ви відкриєте у собі той потенціал, зрозумієте, чим вам найбільше подобається займатися і в якому руслі працювати далі. Запам’ятайте: немає нас чи їх, є тільки ми. Я щиро вірю, що не існує людей, які б були чимось гірші за інших, існують лише власні обмеження і лінь, яка заважає бути успішним.

Як же боротися із самим собою і з тією лінню, яка стоїть на шляху до самовдосконалення, і жити по-іншому?

По-перше, необхідно позбутися своєї обмеженості. Як? У першу чергу прогнати страхи, які переслідують вас усі ці роки. Ви налякані і говорите: «Не можу», «У мене не вийде», ви боїтеся змінюватися, боїтеся що про вас подумають сусіди, друзі, рідні, які можуть вас не зрозуміти. Багато хто з нас живе уявленнями про свої доходи наслідуючи батьків, які боялися розоритися, втратити роботу. Потрібно викоренити ці думки, жити своїм життям, пустити в свою свідомість позитивні зміни.

По-друге, треба жити сьогоднішнім днем, бо саме теперішнє творить наше майбутнє. То як ви провели сьогоднішній день, як плідно попрацювали, обов’язково позначиться в недалекому майбутньому. Тому намагайтеся, щоб кожен день приносив вам результат від вашої праці, не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Мені дуже подобається цитата, яка чи не найкраще відображає сказане вище:

Не дивись в минуле – тому що там живуть страхи. Не дивись в майбутнє – тому що там живуть ілюзії. Дивись у сьогодення – тому що в ньому живеш ти!

По-третє, перестаньте судити інших людей, це може зробити будь-який ледар. Замість цього, використовуйте всю свою енергію на досягнення мети.

По-четверте, розширюйте свій кругозір, пізнавайте нове, навколо стільки можливостей, щоб змінити власне життя, використовуйте їх, самовдосконалюйтесь, життя не стоїть на місці.

По-п’яте перестаньте слухати невдах, цікавтеся життям успішних людей, які в один прекрасний день прогнали свою лінь і направили весь свій потенціал всю енергію на поліпшення свого життя.

Станьте спонсором поліпшення свого життя, перетворюйте мрії в реальність, вкладайте інвестиції в свої безмежні можливості та досягайте заслуженого успіху, я у вас вірю.

Сьогоднішне десертне відео, дуже своєрідне, тому просто пропоную переглянути, а висновки нехай кожен зробить для себе сам.

[youtube]a9-eH-Kaq8c[/youtube]

*****

Думаєте Toyota робить лише хороші автомобілі? Помиляєтесь, складську техніку ця фірма виготовляє також. До прикладу, той же навантажувач виробництва Toyota нічим не гірший за авто Toyota Camry, от тільки по автобану на ньому не дуже розженешся.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!