08.08.2010 Коментарів: 2 0 2342 Переглядів

Наші мрії

[singlepic id=18 w=400 h=200 float=center]

Мрії…як же без них, люди, мабуть, були б абсолютно нецікаві, якби вони не вміли мріяти. Без мрій нам немає до чого прагнути, не було б поставлених цілей, мети, бажання, а була б просто пустота, непроникна темінь, про яку не хочеться навіть думати, аби вона тебе не проковтнула.Завдяки мріям ми завжди можемо “сховатися” від оточуючого нас середовища, від негараздів та проблем. Поринувши у світ мрій ми відчуваємо задоволення та безтурботність, там ми знаходимо спокій коли нам зле на душі, завжди відкриваємо щось нове, і не обов”язково, щоб те нове у мріях існувало і в буденному світі. Нам достатньо тільки подумати чого ми хочемо і враз зникають біль, недуги, холод, війни, темрява, смуток, незадоволення, страх, ненависть, розпач, зневіра, заздрість, підступність, сум, огида, презирство.

Що ж би було без мрій? На що б ми відволікалися тоді? На звичайну буденність, таку сіру й нецікаву, де кожень наступний день подібний на попередній, на те суворе життя яке чатує на нас кожної миті, й тільки чекає як би поставити нам підніжку. Тільки бездушні та машини не мріють. Мрії допомагають нам легше переносити всі невдачі і виклики долі, так би мовити – пом”ягчують падіння.

Скажу так: Якось величежний кит попав у шторм. Його кидало із одної безодні в іншу. Так, ще мить і він потоне. Тоді в нього сяйнула думка. Я потону сам. Нехай величезна стихія не переможе мене. Я ж величніший за неї. Тоді він вважав що загине та його егоїстична суть не давала його перемогти. Бо він колись мріяв стати великим китом. Та пройшла буря і він вижив. Ось в чому суть. Мріяти треба бо тоді життя тебе жжере навіть не спитаючись твого імені. Так що люди, мрійте, мрійте у сні, мрійте наяву, мрійте у маршрутці, на роботі, на навчанні, бо саме головне у мріях це те, що якщо ти добре постараєшся, то мрії іноді збуваються.

П.С.—– Коли це писав, мене здивувала одна річ – це перелік негативних слів. Мені здається, що негативних слів в нашому лексиконі більше ніх приємних.

П.П.С.—–Вирішив поділитися з усіма своїми мріями:

 • побувати в Сіднеї, мрію про це ще з малого дитинства, чомусь мене захопило це місто ))
 • здійснити тур по Європі, навідатися у якомога більше столиць
 • побачити і доторкнутися до дельфіна (так, саме так, дельфіна. можете не вірити але я ні разу за своє життя не бачив вживу дельфіна, і чомусь у мене склалося таке враження, що якщо до нього доторкаєшся, то в тебе обов”язково має піднятися настрій, незалежно яким він був до цього)
 • Вам може сподобатися

  Коментарів 2

  1. queen_viki
   Серпень 16, 21:56 Відповісти
   ...а я люблю мріяти!!!і мене дратують люди, які бояться щось планувати, мріяти...що можна говорити, якщо вони навіть про найближчі вихідні кажуть: "доживемо-побачимо"...ну подумаєш, не збулося, не получилося, зато наступного разу ти прикладеш більше зусиль для здійснення своїх мріх! P.S. Саша, дуже хорошо стаття!!! :-D

  Залишити коментар