Ініціатива знайомства зі сторони дівчат
21.01.2012 Коментарів: 6 3586 Переглядів

Ініціатива знайомства зі сторони дівчат

У сучасному світі наше життя стрімко змінюється і не спиняється ні на мить. Щодня з’являються нові технічні новинки, створюються нові закони і правила, винаходять ліки від, здавалось би, невиліковних хвороб. От тільки в особистому житті у людей все як і раніше – залицяння, флірт, знайомства, зустрічання, кохання. Це у кращому випадку. А якщо цей ланцюжок послідовностей дещо видозмінюється, що якщо хлопці з якихось причин не бажають проявляти ініціативу, не поспішають знайомитися? Що ж, у такому випадку, дівчина повинна зважитися взяти цей етап стосунків на себе.

Уже давно вийшли «з моди» ті часи, коли проявляти інтерес першим зобов’язаний хлопець. По-перше, він нікому і нічого не винен. А по-друге, якщо у відносинах зацікавлена дівчина, то чому б їй не зробити перший крок?

Це зовсім не означає, що відбувається повна зміна ролей, це означає лише те, що впевнена в собі людина не побачить ніяких перешкод для знайомства. Дівчата XXI століття – активні, цілеспрямовані, сучасні. Тож чом би їм не проявляти ініціативу при знайомстві першими – це і модно, і незвично, і … корисно! Як мінімум, для підняття самооцінки.

Дівчата, не переживайте за свою жіночу репутацію, вона зовсім не постраждає, якщо ви раптом запропонуєте хлопцю познайомитися чи прогулятися ввечері по місту. У цьому навіть є якась пікантність, адже порушено всі так би мовити негласні закони знайомства, не хлопець починає фліртувати, а дівчина! І замість банального нашого хлопчачого «Привіт, можна познайомитись?» утворюється своєрідна неузгодженість, дівчина може приємно здивувати підійшовши першою. Так ви наче змінюєте полюси магніту.

При цьому я не стверджую, що і надалі у всіх починаннях і продовженні знайомства перший крок (ініціатива) буде за дівчатами. Головне те – що ви уже направили хлопця в правильне русло і йому буде простіше далі. Окрім того, якщо у хлопця є совість, то вона неодмінно дасть про себе знати, і він не дозволить в подальшому все вирішувати дамі.

Чому знайомляться хлопці? Ми за своєю природою – мисливці, які, побачивши “здобич”, тобто симпатичну дівчину, неодмінно бажають отримати її. Хлопець біжить знайомитись, до будь-якої симпатичної дівчини, не зважаючи на її характер, риси й інші нюанси. Дівчина ж піде на знайомство, лише тоді, якщо побачила перед собою вартий уваги екземпляр – надійного, розумного, гідного хлопця. Тільки якщо вона впевнена у людині, яка їй сподобалась, дівчина може зважитися познайомитися першою.

Є маса способів привернути до себе увагу протилежної статі. Причому, я вважаю, що дівчатам зробити це набагато легше, аніж хлопцям. Їм не потрібні «стандартні фрази» на зразок «дозвольте познайомитись» або «що ви робите сьогодні ввечері?». У дівчини головна зброя – її слабкість і беззахисність.

Цілком можна попросити хлопця про допомогу, наприклад, подивитися машину, підказати дорогу або просто попросити телефон, щоб подзвонити подрузі. Як правило, сильна стать не може відмовити у допомозі симпатичній дівчині. Ну, а далі – все залежить від поведінки самої дівчини, і від поведінки хлопця.

До речі, бачив нещодавно на одному з розважальних каналів передачу, у якій дівчину вчили фліртувати і знайомитися з хлопцями. На певному етапі у неї це викликало деякі труднощі, так як у героїні була занижена самооцінка і страх перед новими стосунками. Загалом, їй був запропонований дуже цікавий спосіб, який ви, дівчатка, можете взяти собі на озброєння.

Отже, дівчина перебувала в міському парку, нібито очікуючи на подругу. Хлопця, який проходив повз, вона просила про допомогу – подивитися, чи все у неї в порядку із зовнішністю, бо люди чомусь занадто на неї звертали увагу. При цьому у дівчини щока була трішки забруднена губною помадою. Як тільки хлопець говорив у чім справа, дівчина прохала його витерти з обличчя залишки помади, бо у неї немає дзеркальця. Звичайно, будь-який хлопець би допоміг, так встановлювався перший контакт. Далі слово за слово, і молоді люди знайомилися, а потім уже справа часу.

Погодьтеся, що жоден хлопець в такий момент би не подумав, що це дівчина навмисно зробила перший крок до знайомства, він би навіть не усвідомив цього.

Я, звичайно, тут не закликаю всіх дівчат бігти знайомитися першими, а просто хочу, щоб дівчата замислилися і усвідомили, що вони нічим не гірші за хлопців і так само можуть проявляти ініціативу, як при знайомстві, так і в подальшому.

Можна очікувати поки хлопець надумається підійти і познайомитися, але ж ми настільки самодостатні, скромні, сором’язливі і зайняті, що доки нас носом не тицьнеш куди треба, ми не зрозуміємо. Деколи, щоб машина поїхала її треба трішки підштовхнути.

І саме у ваших, дівчата, силах зробити крок назустріч новому коханню!

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 6

 1. Віка
  Січень 21, 21:57 Відповісти
  Не погоджуюся зі сказаним... Ти підкреслюєш, що чоловіки мисливці за природою і через це виправдовується дуже часто їхня полігамність, а якщо знайомитися, то дівчата перші. Просто, якщо чоловіку не вистачає надхнення, бажання, кмітливості познайомитися з певною дівчиною, то може і не варто знайомитися... Справжніх стосунків всерівно не получиться, бо справжній чоловік може цінувати, поважати і берегти тільки те, чого він добився своїми нелегкими зусиллями )
  • danc1r0k
   Лютий 02, 22:18 Відповісти
   Тобто, я так зрозумів, у будь-якому випадку чоловік має першим шукати знайомства з дівчиною. Виходить, що абсолютно все залежить лише від нас, мужчин, і в разі чого, ми самі будемо винні у тому, що щось зробили, чи чогось не зробили. Звичайно, це просто, звалити все на чоловіків, і в разі чого вони залишаться крайніми. Річ у тім, що дівчата у всі часи хотіли бути рівними з хлопцями. То чому в такому разі проявляти ініціативу першими їм не можна. У нас час часто людина людині готова будь-яку шкоду заподіяти, аби лише досягти свого, бажаного. І не важливо - дівчина ти чи хлопець. Я лише хочу сказати, що дівчата мають таке саме право на ініціативу як і хлопці, але вони цього не роблять, бо звикли, що за ними будуть бігати, а вони лише будуть обирати достойнішого.

Залишити коментар