Як вибачитися перед дівчиною
09.06.2012 Коментарів 0 14782 Переглядів

Як вибачитися перед дівчиною

Хто з нас, хлопців, не намагався заслужити прощення дівчини. Думаю, кожному бодай раз у житті траплялась така ситуація, коли доводилося провинитися і потім вибачатися перед дівчиною. Та варто зрозуміти, що помилки роблять всі люди, тому і вибачатися повинні вміти всі. Головне – під час того, як просиш пробачення у дівчини не нервувати, щоб не зробити ще гірше і не загнати себе у глухий кут. Спілкуватися з дівчатами – справа не проста, тому, сподіваюся, дана стаття допоможе вам отримати прощення своєї коханої.

Помилитися може кожен

Жодні відносини, навіть самі безхмарні та гармонійні, не обходяться без сварок і розбіжностей, які можуть відбуватися з різних причин, але завжди ведуть до одного й того ж – до образи одного з партнерів на іншого.

Всі ми люди і робимо помилки. Чоловіки частіше ображають жінок, часто несвідомо, тому що у нас інший склад розуму, ми не настільки чутливі і не можемо передбачити, яких слів чи вчинків від нас чекає кохана. Кожному чоловікові, поза всяких сумнівів, доводилося задаватися питанням про те, як вибачитися перед своєю дівчиною.

Перш, ніж давати поради про те, якими повинні бути вибачення, потрібно попередити винного хлопця про те, що дівчата не всякий проступок можуть пробачити легко і швидко.

Гордість і самолюбство (а часом – думка друзів і батьків) не дозволяють дівчині негайно забути свої образи. Тому чоловікові потрібно приготуватися до наполегливих і, можливо, тривалих дій. Але потрібно відзначити і той факт, що не існує ситуації, в якій чоловік не може отримати прощення своєї дівчини. І це говорить лише про одне – все у наших руках!

Як не зробити нових помилок

Якщо ви хочете вибачитися перед вашою дівчиною і отримати прощення – то краще добре продумати свої слова і дії, щоб ненароком не вчинити нові помилки, які ще більше віддалить вас від возз’єднання з коханою.

Перш за все, ви повинні бути щирі. Якщо ви не визнаєте повністю свою вину, то сенсу вибачатися немає. Найменше дівчина хоче почути, це те, що й вона теж в чомусь винна, оскільки, раз вона ображена, то вона так не думає. Зрозуміло, всі знають, що в сварках між закоханими не буває одного винного, але постарайтеся відкинути ці думки. Якщо ви вибачитеся як слід і отримаєте прощення, то скоро ні ви, ні ваша дівчина не згадаєте про цю сварку.

Інша можлива помилка – пошук винних. Приносячи свої вибачення, ви повинні підкреслювати, що сварка, яка відбулась – це зайвий привід для поліпшення відносин. Іншими словами – шукай те у всьому позитив. Не занурюйтеся в «розбір польотів», тому що нагадування про події будуть знову псувати ваші стосунки.

І, що не менш важливо, вам потрібно вичекати слушний момент для вибачень. Зачекайте, поки ваша дівчина заспокоїться, інакше вона буде не в змозі сприйняти ваші слова, через емоції та почуття, які будуть вирувати у її голові. Але й не затягуйте, оскільки зволікання негативно позначиться на ваших стосунках.

Способи отримати прощення

Перший спосіб полягає в оточенні дівчини увагою і турботою. Кожна дівчина мріє відчути себе принцесою, чийого серця домагаються. Розкажіть їй про те, як сильно любите її, як дорожите нею і як боїтеся її втратити. Згадайте все, що їй подобається і оточіть її цим. Даруйте їй її улюблені квіти, запросіть в улюблений ресторан. Покажіть їй, що вона вам небайдужа, і ви не забуваєте про те, що їй важливо.

Другий спосіб ще більш дієвий, від нього будь-яка дівчина гарантовано буде в захваті, якою б сильною не була її образа. Дайте своїй коханій відчути себе героїнею романтичного фільму, в якому сцени примирення закоханих часто відбуваються на очах у великої кількості випадкових свідків. Перш за все, відправте їй на роботу шикарний букет квітів – краще, якщо це будуть червоні троянди – і повітряні кулі, хай її колеги побачать, як ви її любите – їй це підлестить, до того ж, існує велика ймовірність, що ці самі колеги і переконають її піти на примирення з вами. Якщо ж дівчина є студенткою, то можна вибрати ще більш оригінальний спосіб – домовитися з одним з викладачів про те, щоб він на лекції, в присутності інших студентів, оголосив їй про ваше каяття.

Якщо два перших способи вам не допомогли, спробуйте третій – напишіть слово «Пробач» під вікнами коханої. Але пам’ятайте – написи крейдою (чи фарбою) давно не оригінальні, тому спробуйте придумати щось нове – наприклад, використовуйте свічки, автомобілі (або своїх друзів).

Є й четвертий спосіб (небезпечний!) – просто зникнути з життя дівчини на деякий час. Коли вона відчує, що ви віддаляєтеся від неї, вона сама піде на примирення з вами!

Намагайтеся не сваритися з близькими людьми, а якщо це все-таки сталося – сприймайте сварки як можливість зробити відносини кращими.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!