Правда про зручний час для знайомства
02.02.2015 1 коментар 2624 Переглядів

Правда про зручний час для знайомства

Час – це те, чого усім нам не вистачає, особливо, коли мова заходить про стосунки. Ми зустрічаємо дівчину нашої мрії за місяць до того, як їй потрібно виїхати за кордон на навчання. У нас зав’язується міцна дружба з дуже привабливим чоловіком, який, на жаль, уже зайнятий. Одні зв’язки обриваються, тому що наш партнер не готовий до серйозних стосунків, інші – тому що він, навпаки, занадто поспішає.

«Було б ідеально, – скаржимося ми нашим друзям, – якби це трапилося п’ять років тому / на вісім років раніше / трохи пізніше, коли всі наші проблеми вирішаться». У всіх наших відносинах час, здається, є незмінною третьою стороною. При цьому ми ніколи не замислюємося, чому ми дозволяємо часу грати таку величезну роль в нашому житті і в наших взаємовідносинах з іншими людьми.

Здавалося б, час завжди проти нас. Але це тільки в тому випадку, якщо ми йому це дозволяємо. Ось проста істина, яку, я думаю, ми всі повинні визнати (і якщо не зрозуміти, то повірити): люди, яких ми зустрічаємо в непідходящий час, насправді просто не ті люди.

Ви ніколи не зустрінете потрібних людей в самий незручний час, бо ТІ САМІ люди – поза часом. Потрібна вам людина змусить вас забути свої плани і слідувати за нею в туманне, невідоме майбутнє, не озираючись назад. Ви не будете довго роздумувати про те, хочете ви бути з нею чи ні – ви будете це просто знати. Ваша подорож по життю, яка здавалося б, уже ретельно спланована, без цієї людини буде куди менш приголомшливою. І неважливо, чого ви хотіли раніше, тепер буде краще, тому що вона/він поруч.

Коли ви зустрічаєте потрібну вам людину, час перестає існувати. Ви не турбуйтеся про необхідність підлаштовувати під неї свій складний графік, тому що вона стає частиною цього графіка. Навіть не частиною, а основою, суттю. Ваше щастя стає для вас пріоритетом.

Потрібна людина не накладає обмежень на ваш час або ваші мрії. Вона не заважає здійсненню ваших планів, а навіть, навпаки, сприяє їх реалізації. Вона закликає вас: намагайся, мрій про більше, зроби краще. Вона хоче подолати ці гори разом з вами, і її не хвилює, скільки часу це займе. З потрібною людиною вам належить увесь час світу.

Часто ми проходимо повз когось, хто зацікавив, просто тому, що саме зараз незручний час для знайомства (спішите на роботу, на поїзд, друзі чекають). Але варто пам’ятати, що саме той, потрібний вам час не настане ніколи. Зірки раптом не зійдуться на небі, лише тому що вам так захотілося.

Втім, рано чи пізно обов’язково знайдеться людина, яка зробить питання незручного часу абсолютно не важливим. Ми завжди знаходимо час, щоб впустити у власне життя підходящу нам людину. І такий час якраз і є підходящим…

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. Садівник
    Лютий 05, 10:05 Відповісти
    Найкращий час починати нові стосунки — тоді, коли ти до цього готовий. Звичайно, люди завжди поспішають. Але не так легко починати відносини, відкриватися назустріч новій людині. Навіть якщо це просте спілкування. Я за те, щоб робити тільки те, до чого готовий внутрішнє

Залишити коментар