Як поводити себе з дівчиною
13.01.2012 Коментарів 0 10059 Переглядів

Як поводити себе з дівчиною

Бажання справляти на людей хороше враження цілком природне, особливо, якщо мова йде про ситуацію, коли ви спілкуєтеся з дівчиною. Не будемо брати до уваги щось більш конкретне, як наприклад, романтичне побачення, бо там хлопець уже намагається усіма правдами і неправдами привабити «даму серця», вдаючись при цьому до найрізноманітніших способів, починаючи з величезних букетів квітів і завершуючи пристрасними зізнаннями в коханні.

Давайте візьмемо з вами ситуацію, коли ваші стосунки поки знаходяться на достатньо нейтральному рівні. Можливо, у майбутньому вони переростуть у надійні партнерські стосунки, або ж міцну дружбу, або навіть і в справжнє палке кохання. Але до цього ще треба дочекати. А до того часу, у будь-якому випадку ви спочатку повинні справити на дівчину приємне враження. Давайте поміркуємо, що дівчині може сподобатися, а що навпаки – може відштовхнути.

1. Перший, достатньо важливий нюанс – ваша увага до її зовнішності. Комплімент – це саме те що треба! Але ця увага повинна бути «легкою», ненав’язливою і лише красивий комплімент, такий, що ні до чого не зобов’язує, наприклад, декілька слів про те, як чудово вона сьогодні виглядає. У будь-якої дівчини від таких приємних слів піднімається настрій.

2. Другим пунктом у нас іде вміння вести нейтральну розмову. Типу полялякати ні про що, це мабуть, всі дівчата люблять, а навіть якщо і не люблять, то точно вміють і зможуть таку розмову підтримати.

Не потрібно задавати дівчині занадто багато питань про те, скільки вона заробляє і які в неї перспективи в особистому житті. Старайтеся дотримуватися якихось загальних тем, що не зачіпають ні її ні ваше особисте життя. Безпосередньо про саме особисте життя можна говорити лише в тому випадку, якщо ви уже достатньо добре знаєте один одного і між вами склалися довірчі стосунки. В такому випадку ви можете бути певними, що ваше питання не буде дівчині неприємним, а ваше особисте життя їй теж аж ніяк не є байдужим.

3. Чи потрібно щось розповідати про себе? Звичайно, ви не повинні залишити у дівчини враження такого собі безликого слухача. При цьому також не потрібно відразу «приголомшувати» її всіма своїми спортивними здобутками, успіхами в навчанні чи розміром зарплатні. Говоріть про себе природно і скромно: так – захоплюєтеся, так – знаєте, так – заробляєте. Але не треба акцентувати на цьому увагу, намагаючись блиснути всіма своїми достоїнствами. Розумна дівчина і так, маючи невелику кількість інформації, зрозуміє, що ви людина цікава.

4. Чи потрібно проявляти знаки уваги? Обов’язково! Кожній дівчині буде приємно відчути себе поряд із справжнім джентльменом хоч на короткий час, а краще на довгий час, а ще краще назавжди. Не забудьте пропустити її в дверях, відкрийте дверцята автомобіля, подайте руку при виході з громадського транспорту, почастуйте кавою або морозивом. Це все дрібниці, але ж саме з дрібниць і складається ваш «портрет».

5. Чи має значення ваш зовнішній вигляд? Навіть не сумнівайтеся в цьому – звичайно має, ще й яке! Дівчата зазвичай так само уважно ставляться до зовнішності хлопців, як і останні небайдужі до їх краси. Різниця лише в тому, що дівчат частіше підкорює не краса, а «чоловічий образ». Ви можете бути одягнені як дорого і стильно, так і зовсім просто, але головне – акуратно! Взуття повинно бути ідеально чистим, всі речі в порядку. Дівчина обов’язково зверне увагу чи не на всі дрібниці у вашому іміджі, включаючи парфум. Тому, якщо немає хорошого – не варто «нав’язувати» поганий.

6. І останнє – гроші! Безліч хлопців, не маючи достатньої кількості грошей, починають відчувати не тільки дискомфорт у спілкуванні, а навіть деколи комплексують з цього приводу. Повірте: це не головне! (у всякому випадку для нормальної дівчини) Але хоча б якісь дрібні гроші у вас в кишені повинні бути обов’язково, щоб ви могли розрахуватися за транспорт або ту ж філіжанку кави. Дівчина може заплатити за вас, і навіть буде говорити, що їй це зовсім не важко, може соромитися і намагатися віддати вам гроші хоча б за свою каву, але «мінус» в її очах ви точно заробите, якщо допустите це.

Якщо ви не можете запам’ятати всі поради, просто виходьте з таких моральних цінностей як чесність, тактовність, ввічливість, скромність, почуття власної гідності. Будьте справжнім чоловіком завжди, у всіх ситуаціях, а не від випадку до випадку – і будь-яка дівчина це відразу «прочитає» в ваших очах!

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!