Чого хоче твоя дівчина, але про що вона не говорить
05.01.2016 Коментарів 0 6206 Переглядів

Чого хоче твоя дівчина, але про що вона не говорить

Вона хоче щоб під час перегляду фільму ти її торкався, причому без будь-яких натяків на продовження, як то у фільмах часто показують. Уявіть собі, торкатися можна не лише для отримання вигоди, але й просто, щоб зробити приємне, щоб заворушились мурашки по всьому тілу. Вона хоче, щоб ти легенько провів кінчиками пальців по її волоссю, по плечу та вздовж руки. Вона бажає знати та розуміти, що твої доторки, то наче рефлекс чи звичка, яка подобається не лише їй але й тобі самому. Торкання повинно стати твоїм козирем та своєрідним засобом досягнення мети.

Вона хоче, щоб ти її дивував, але знову ж таки, не тими шаблонними сюрпризами із фільмів типу вечора при свічках, ліхтарика в небі чи серенади під вікном. Це має бути романтичним та унікальним для вас обох одночасно. Помічай та запам’ятовуй дрібниці, які згодом стануть у нагоді. Нехай вона знає, що ти не лише слухаєш, а й чуєш.

Твоя дівчина хоче, щоб ти говорив, що її кохаєш в моменти коли ніхто цього не очікує. Вона бажає щоб твої слова були наче легенький поцілунок у чоло в темряві, ледь відчутний, але такий значущий. Вона хоче щоб ти проявляв свою любов не лише в стандартних ситуаціях, коли це і так треба робити.

Вона хоче, щоб ти так само любив її і перед друзями. Вона хоче, щоб ти поцілував її чи жартував із нею не залежно від компанії в якій ви знаходитесь. Вона однозначно не хоче почувати себе якорем, який беруть із собою лише тому, що вдома ж не залишиш. Вона могла десь чути розмови хлопців, про своїх дівчат, які в чомусь обмежують, не дають спокою, капризують і тому вона не спитає, але дуже сподівається, що ти не такої ж самої думки про неї.

Вона хоче отримати знак чи месседж від тебе про подію, про яку вона забула, зі словами «Не хвилюйся, я уже про все подбав». Немає нічого більш приємного, ніж усвідомлення того, що хтось уже наче прочитав твої думки і зробив те, чого тобі хотілось. Тому що це і є справжня романтика, така старомодна і уже, мабуть, вимираюча – романтика бути уважним, романтика, щоб знаходити час та робити правильні речі. Вона не хоче бути просто планом у календарі чи розпорядком дня, а бажає бути тими 2-3 спонтанними хвилинами, які виділені спеціально для неї. Вона не хоче твоїх грошей чи речей, які ти можеш їй придбати, вона хоче твого часу. Вона хоче твоєї уваги.

Вона хоче твого терпіння, у світі, де все відбувається занадто швидко.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!