Переваги та недоліки стосунків у великому місті
26.01.2018 1 коментар 4874 Переглядів

Переваги та недоліки стосунків у великому місті

Життя сучасної людини, що проживає у великому місті, протікає в шаленому ритмі. Пробки, офіс, тренажерний зал, наради, нестача сну – все це є невід’ємною частиною життя мешканців великих міст. У них люди постійно кудись спізнюються, поспішають.

Час для них летить швидше, ніж для тих, хто живе, наприклад, в провінційних містечках. Всі перераховані вище фактори нерідко змушують замислюватися над тим, як, коли і чи варто взагалі заводити і підтримувати стосунки у великому місті і до чого все це може привести?

У таких відносин є свої особливості, певні переваги та недоліки, осмисливши які, можна уникнути серйозних помилок на шляху до гармонії та розвитку стосунків.

Постійна нестача часу

Будь-які відносини, чи то родинні, дружні або романтичні, потребують того, щоб людина над ними працювала, вкладала у них свій час, терпіння, зусилля.

У великому місті, де існує проблема хронічного браку часу, складно побудувати гармонійні відносини, тобі просто бракує часу на все, що хочеться/потрібно зробити. Люди, як правило, живуть по заїждженому сценарію «дім-робота-дім», і головним їхнім пріоритетом часто стає кар’єра.

Рано чи пізно виникають сварки, конфлікти і розбіжності там, де стосунки відходять на другий план.

Знецінення почуттів

Постійна зайнятість призводить до уникнення серйозних стосунків, боязні створення міцного зв’язку і знецінення почуттів.

Жителі великих міст нерідко воліють заводити відносини, які ні до чого не зобов’язують, в які не потрібно вкладати свій час і зусилля. І це одночасно є проблемою, для тих, хто хоче будувати довготривалі серйозні стосунки, адже кругом одні “тимчасовики”.

Необхідність бачитися, проводити більше часу один з одним, дізнаючись характер і звички партнера, поступово відпадає, так як світ сучасного великого міста став автоматизованим та цифровим.

Відносини у великому місті – це своєрідний договір, якесь вузьке співтовариство, в якому партнери формально пов’язані один з одним почуттями, обов’язком, але кожен з них по великому рахунку живе своїм життям.

Кар’єрна драбина

Великі міста – це сукупність людей самих різних національностей, соціального стану, віку, і всіх їх зазвичай об’єднує одне – бажання домогтися успіху в роботі, побудувати кар’єру.

Найчастіше жителі великих міст – трудоголіки. Як відомо, трудоголізм не дуже сприятливо позначається на стосунках між чоловіком і жінкою. Він стає причиною того, що людина відчуває себе самотньою навіть в тих випадках, коли у неї є постійний партнер.

Переваги відносин у великому місті

Переваги стосунків у великому містіНезважаючи на те, що у відносин у великому місті є безліч недоліків, не варто стверджувати, що вони заздалегідь приречені на провал. У такого виду відносин є і свої переваги.

Велике місто дає можливість жити яскравим, цікавим, насиченим життям, перебувати в постійному творчому, особистісному, інтелектуальному розвитку, що важливо для підтримки здорового, гармонійного зв’язку між партнерами.

З плином часу почуття втрачають колишню гостроту і привабливість, побут заповнює собою життя чоловіка і жінки. І якщо в провінційному містечку нікуди сходити з коханою людиною, ніде розважитися після важкого робочого тижня, то велике місто дає повну свободу уяві. Ніщо не зміцнює і не освіжає почуття так, як спільно проведений час.

Спілкування – це не тільки вирішення побутових проблем і спільна вечеря, це вивчення інтересів один одного, насичене, приємне проведення часу.

Стосунки у великому місті будуть приносити радість і задоволення тільки в тому випадку, якщо партнери дотримуються правил, перерахованих нижче:

  1. Знаходять спільні інтереси (разом відвідують заняття танцями або ходять в тренажерний зал після роботи).
  2. Виділяють час на кохану людину і створюють власні традиції (наприклад, в кожен суботній вечір ходити в кіно, нічний клуб, бодай час від часу влаштовують романтичну вечерю).
  3. Не забувають бувати на свіжому повітрі (у вихідні їздять відпочити за місто, посидіти біля озера, погуляти в парку вдвох).
  4. Разом обідають щодня, якщо це можливо (зустрічаються під час обідньої перерви).

Пам’ятайте одну важливу істину: лише постійна, кропітка робота над стосунками здатна зробити союз двох людей міцним і благополучним незалежно від міста в якому ви живете.

Вам може сподобатися

1 Коментар

Залишити коментар