Жага кохання або Чому мене ніхто не любить?
25.02.2012 Коментарів: 4 2878 Переглядів

Жага кохання або Чому мене ніхто не любить?

Нездійсненне людське бажання бути оповитим увагою, турботою та коханням оточуючих є абсолютно природним. Це приховане прагнення властиве, напевно, кожному, і неможливо уявити наскільки великим буває розчарування у випадку не отримання цієї любові та ласки.

Відомо, що найбільш гостро та боляче переживають ці почуття, зазвичай, люди, які перебуваються у самому щасливому, але разом з тим, психологічно нестійкому підлітковому віці, віці юнацького максималізму, що не допускає невизначеностей та незрозумілостей. Нажаль, часто цей гнітючий стан людини, яка не відчуває теплоти та щирої любові, може привести її у глибоку яму під назвою депресія, замкнутість або ж навіть до більш трагічного фіналу.

Однак цілком реальний вихід з подібних ситуацій, безумовно, існує і полягає, в першу чергу, у самоаналізі, вдумливому і абсолютно неупередженому. Адже жага кохання – природна і зрозуміла тяга, і нема, напевно, на світі людини, не схильної цієї природної і легко зрозумілої слабкості.

Тим не менш, любов оточуючих насправді є своєрідним визнанням певних переваг людини. Адже якщо батьківська любов сліпа і не вимагає умов, то соціум в даному аспекті досить суворий. Розуміння і прийняття цього непорушного закону – і є запорука комфортного і гармонійного життя в суспільстві.

Між тим, нарікаючи на відсутність доброзичливості і любові до вас, не варто опускатися до тотальних звинувачень оточуючих. Адже те, як до вас ставляться інші в деякій мірі відображає те ким ви є, якими рисами характеру володієте, які якості вам притаманні і т.п. І якщо відношення оточуючих до вас не таке, яким би вам хотілося, щоб воно було, варто поглянути на себе збоку і пошукати відповідь на загадку в самому собі.

І дійсно, непрезентабельний чи неохайний зовнішній вигляд, завжди поганий настрій, важкий погляд, брутальність та відверте лихослів’я не лише можуть зарекомендувати людину як недостойну загальної любові, але й таку, яка не потребує цієї любові.

Мало кого буде цікавити, чому ви так погано виглядаєте, чи чому у вас через слово виривається матюк. Походження і суть усіх цих зовнішніх проявів людини нікого не хвилює, бо набагато легше просто обмежити спілкування із настільки неприємною особою, аніж розбиратися в чому причина.

Цілком ймовірно, що така замкнутість і повне нехтування своїм виглядом та вчинками є своєрідним мовчазним протестом самої людини проти суспільної реакції. Виходить, що ви хочете, щоб вас любили, але в той же час робите все, для того, аби цього не сталося. Таким чином, коло замикається і при відсутності зусиль з вашої сторони перспективи змін на краще абсолютно мізерні.

Звичайно, ніхто не стверджує того, що змінити власний світогляд або хоча б манеру поведінки легко. Навпаки, посилена робота над собою може вимагати значних сил і ресурсів. Саме тому процес удосконалення власної особистості повинен проходити поступово і наполегливо, знаходячи для цього найбільш оптимальні шляхи.

Цілком природно, що комусь і не вдасться подолати свій власний негативний погляд на життя, і його ніколи не зігріють ні любов, ні доброзичливість. І тоді залишиться лише цілковита образа на весь навколишній світ, а можливо, виникнуть і більш важкі саморуйнувальні думки.

Тим же, хто хоче заслужити любов, відкрити для себе нові горизонти і більш щасливий етап свого життя можна порадити кардинально змінити свій кут зору, надати думкам оптимістичний характер, навчитися посміхатися кожному новому дню.

Важливим аспектом успіху має стати, можливо не бездоганний, але доглянутий зовнішній вигляд, відкритий погляд і незмінна ввічливість. Особливо пильно слід стежити і за власною мовою, адже саме мова вважається віддзеркаленням способу мислення, і людина цілком здатна безпомилково керувати цим мистецтвом, даним їй від природи.

На жаль, неможливо змусити кохання прийти по запрошенню, його прихід непередбачуваний, і саме в цьому і криється невловима принадність цього вишуканого почуття. Але людина має повне право зробити цей період хвилюючого очікування щасливим, дивлячись на світ відкритими очима, слухаючи його голос і захоплюючись його чудовими чудесами, а головне – великим подарунком під назвою Життя.

Вам може сподобатися

Коментарів 4

  1. Vorobus
    Лютий 25, 11:09 Відповісти
    Молодець, гарна стаття. Додам, що не обов'язково треба звертати увагу на ынших людей, ынколи вони можуть нести такий негатив, що краще з ними не спылкуватися, а ще э такы якы заздрять вашому щастю. :)
  2. Любов
    Лютий 26, 22:11 Відповісти
    У Біблії сказано:Стався до людей так,як би ти хотів щоб ставились до тебе.Тому,якщо виходити з протилежного,то мабуть,якщо тебе не люблять, то через те,що ти не любиш?Вчитися любити треба з себе.Адже,якщо людина любить і поважає себе,то будуть любити і поважати її інші.Я,звичайно,маю на увазі здорову і розумну любов до себе,а не рафінований егоїзм і самозакоханість.

Залишити коментар