02.11.2011 Коментарів: 4 0 3274 Переглядів

10 причин, щоб зайнятися спортом

[singlepic id=285 w= h= float=left] Що ви вкладаєте в значення словосполучення «займатися спортом»? Можливо, для вас це зарядка, яку вирішуєш одного разу розпочати робити регулярно, навіть два-три рази виконуєш її вранці. Далі захекуючись в муках, з серцем, яке ледве не вискакує з грудей і м’язів, які болять увесь день змінюєш свою думку на «та навіщо воно мені треба». А можливо, для вас спорт – це регулярна, копітка праця по ювелірному ліпленню своєї фігури? Чи може просто неймовірне, сильне напруження всього свого тіла, прагнення стати першим(ою) чого б це не коштувало, це солодкий крок на верхню сходинку п’єдесталу під звуки гімну твоєї країни?

Думаєте спорт вам не потрібен? Наведу масу причин, щоб ви врешті взяли себе в руки і зайнялися спортом. Буду сподіватися, що хоча б одна з них таки торкнеться вашої неспортивної душі і заставить на початках нити все ваше тіло від вправ та навантажень.

1. Хочете бути вічно молодими? У 70 років легко вибігати по сходах, не лякаючи оточуючих хрипами своїх легенів? Мати м’язи, а не мішки шкіри, яка звисає наче зів’яле листя? Так знайте – займаючись спортом, ви відсуває старість на далекі задвірки свого життя! Серце, що працює як годинник, тиск як у немовляти – здоров’я перестане вас турбувати. Налагодити обмін речовин? – Простіше простого! Поліпшити травлення, усунути проблеми з кишечником – без проблем. І все це – заняття спортом!

2. Не можете кинути курити – займіться спортом. Коли ви побачите, що навіть при найменшому навантаженні задихаєтеся і кашляєте, коли спробуєте пробігти 5 кілометрів, а потім відразу закурите – рішення прийде саме собою. У всякому разі я на це сподіваюся.

3. Всі ми страждаємо від гіподинамії. І навіть якщо ви скажете, що зовсім від цього не страждаєте, то ваш організм точно мучиться: він просто – напросто задихається. Мало рухаєшся – значить, отримуєш кисню менше норми, пригнічує кровообіг – в результаті шкіра в огидному стані, порушуються функції багатьох органів. Багато людей відзначають, що навіть після довгого тренування відчувається дивовижна бадьорість. Адже все це тому, що організм отримав допінг у вигляді додаткової порції кисню.

4. Як не дивно, та фізичні навантаження регулюють апетит. Ендорфіни, що виділяються мозком під час занять спортом, змушують організм відчувати голод тільки тоді, коли точно пора приймати їжу, а не щоразу, проходячи повз стіл. Це я можу підтвердити на власному досвіді, адже після того як пограю 2 години у футбол, набігаюся, їсти абсолютно не хочеться… лише пити :).

5. Спорт – прекрасний спосіб налагодити сон, адже ви скидаєте нервову напругу, позбавляєтеся від «поганого» адреналіну, винуватця всіх стресів. Крім того, приємна втома приспить вас швидше за будь-яку колискову.

6. Не забудьте, що мільйони людей використовують фізичні вправи, щоб удосконалити свою фігуру. Забули, що колись були стрункими, гнучкими, рухливими і привабливими для протилежної статі? Ранкова або вечірня зарядка допоможе повернути минулі форми (так-так, не хмуртесь скептично, і 20-30 хвилин регулярних тренувань можуть зробити з безформного мішка Афродіту або Аполлона).

7. Не відкидайте і той факт, що заняття спортом розширять коло знайомих, дозволять знайти нових друзів, спілкуватися з компанією, інтереси якої збігаються з твоїми.

8. Спорт допоможе відчути упевненість в собі. Мало хто робить фізичні вправи на самоті, найчастіше це відбувається там, де багато людей: якщо працюєш з тренажерами – значить, в тренажерному залі, якщо займаєшся фітнесом – отже, з інструктором разом з групою, здійснюєш пробіжки – значить, на очах безлічі перехожих . Волею-неволею без глядачів не обійтися. Ви звикаєте до того, що завжди на виду, не боїтеся здатися смішними або безглуздими. Спортсмен, який бере участь у марафонському забігу, думає не про те, як він не естетично виглядає, а про медаль, яку може отримати в разі перемоги.

9. Треноване тіло легше переносить хвороби, швидко відновлюється після хірургічного втручання. Погодьтеся, що це величезний стимул підтримувати свій організм в тонусі.

10. Моральна і матеріальна винагорода – теж приємне доповнення до занять спортом. Та навіть якщо ви не професіонал і не заробляєте цим грошей, сам факт, що ви добре виглядаєте, є найкращою нагородою.

Людське тіло створене для руху. Первісні люди, люди середніх століть не страждали від гіподинамії, їм не доводилося сидіти на дієті – їх життя було повне фізичного навантаження: полювання, будівництво житла, ловля риби, обробка полів. Наш організм з тих пір не змінився, йому як і раніше потрібно рухатися – так навіщо ви позбавляєте його цього задоволення?

В якості сьогоднішнього десерту пропоную вам переглянути відео про комплекс вправ для пресу. Я сам особисто по ньому качав прес і мушу сказати, що він справді дуже хороший:

[youtube]EGX3zXTKrrY[/youtube]

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 4

Залишити коментар