Хто такий слоупок (slowpoke)
16.04.2013 Коментарів 0 3904 Переглядів

Хто такий слоупок (slowpoke)

Продовжуємо розбирати цікаві інтернет-терміни, які уже міцно ввійшли у наш словесний вжиток. На черзі поняття «слоупок». Хто це такий, звідки взялось дане слово, що воно означає і як поводитися, коли тебе назвали слоупоком.

Слоупок від англійського слова “slowpoke” – копуха, дуже повільна людина або, простіше кажучи, гальмо (тормоз). “Slowpoke” – це американський сленг, а поняття «слоупок» в тому сенсі, в якому його прийнято вживати зараз, вперше з’явилося після показу першого сезону мультиплікаційного серіалу «Покемони».

Рожевий покемон по імені Слоупок (на зображенні) – досить великий за розміром, є гібридом саламандри і бегемота. Абсолютно відповідаючи своїй імені, рожевий покемон – дуже дурний, туго міркує і повільно діє.

У Слоупока довгий рожевий з білим кінчиком хвіст, світла мордочка і закручені вушка. Не дивлячись на свою повільність, слоупок прекрасний рибалка. Він ловить рибу на кінчик свого незвичайного хвоста, який виділяє сиропоподібну рідину, що приваблює риб, і абсолютно не помічає болю, якщо хтось його кусає.

Персонаж Слоупок створювався командою дизайнерів гри Pokеmon Red і Blue. Спочатку покемона назвали Ядон, проте в англійській версії гри рожевий покемон з’явився під ім’ям Слоумо (slow more – ще більш повільний). Згодом ім’я покемона замінили жаргонним англійським словом «slowpoke», що позначає повільну дурнувату людину (тугодума).

Зрештою, слоупоками стали називати людей, які повільно мислять, ілюструючи поняття зображенням рожевого покемона.

Ось приблизно таким шляхом влаштувався слоупок у всесвітній павутині, та й не тільки в ній. На цю тему створюється безліч карикатур з особами знаменитостей і кращих друзів, оброблених у фотошопі. Випускається різна сувенірна та подарункова продукція з його зображенням, починаючи гуртками, закінчуючи футболками, толстовками, і навіть взуттям. Одним словом, Слоупок, як яскравий і неординарний мем, міцно влаштувався в нашому житті.

Якщо вас назвали слоупоком, не варто відразу ображатися, точніше ображатися ви можете хіба що на себе, через те що так повільно реагуєте на події, які кояться навколо.

Особисто ніколи ще в офлайн житті не чув, щоб когось називали слоупоком, так зазвичай величають люди один одного в чатах, коментарях та соціальних мережах. І роблять це лише тому, що в мережі можна почувати себе вільно і говорити, що завгодно і про кого завгодно.

Ось цікава картинка, на якій зображений кіт-тормоз. Його без сумнівів можна назвати слоупоком. (дочекайтесь повного завантаження картинки)

Слоупок

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!