10.10.2011 Коментарів 0 0 1722 Переглядів

Нова рубрика – лірика

Життя не стоїть на місці, все постійно рухається, розвивається та вдосконалюється. Те ж саме діється із життєво необхідним блогом. В сьогоднішній похмурий осінній вечір я хочу привітати усіх любителів та поціновувачів творчості із відкриттям на блозі нової рубрики під назвою Лірика.

До цього я вже відкривав рубрику Цитати і намагаюся в міру можливостей наповнювати її цікавими, унікальними та оригінальними висловлюваннями і афоризмами. Те ж саме буде відбуватися і тут, тільки замість цитат будуть публікуватися вірші та ліричні пісні на самі найрізноманітніші теми.

Звідки ж я візьму стільки віршованих творів, запитаєте ви? Так, звичайно, щось пишу я сам, але дуже і дуже рідко. Та є на світі добрі люди, до яких я звернувся і вони погодилися надати свої творіння для наповнення рубрики та на ваш, шановні читачі, розсуд. За це я їм дуже вдячний.

Тож якщо ви маєте і бажаєте поділитися лірикою, яка народилась у ваших думках та перенеслась на полотно, то ласкаво прошу. Лірика, яка поглинає вашу душу і кидає її у вир емоції – це те, що потрібно будь-якій людині.

Навіть якщо ваші творіння здаються вам не досконалими, я все одно буду публікувати їх тут. Адже який би не був вірш, автор вкладає в нього частинку себе. Нехай ви не Ліна Костенко чи Володимир Сосюра, та вже ж, якщо ви намагаєтеся писати вірші – то ви вже талановиті і заслуговуєте на увагу та повагу.

Якщо ви втомилися після важкого робочого дня і просто хочете тиші та спокою, раджу завітати на сайт у рубрику під назвою “лірика”, яка зігріє теплом, подарує радість та натхнення на многії літа.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!