Чому краса та привабливість це різні речі
20.07.2016 Коментарів 0 13074 Переглядів

Чому краса та привабливість це різні речі

Що б ви обрали: бути вродливими чи бути привабливими?

Питання, звичайно, дещо риторичне, адже обидва слова “красивий” та “привабливий” можна в деякій мірі вважати синонімами, але це не зовсім так.

Скоріш за все більшість обере вроду, бо рахують, що привабливість це її складова.

Хоча ми використовуємо ці слова як взаємозамінні, насправді ж вони різні. Краса (врода) стосується лише нашого зовнішнього вигляду. Вона включає в себе такі речі як:

– структура волосся, його довжина та колір;
– колір та форма очей;
– статура;
– ніс, губи та безліч іншого.

Загалом, справжня краса, то чисто генетичне виробництво, як то кажуть натур-продукт. І не можу бути створена штучно, хоча й може бути штучно покращена.

Іншими словами, якщо людина не є вродливою від природи, то як би штучно її не апгрейдили, справжньої краси з неї не вийде.

Привабливість є своєрідним міксом як зовнішніх так і внутрішніх ознак, які об’єднуються у незбагненний притягуючий магнетизм.

Привабливість поєднує у собі:

– зовнішність;
– особистість;
– відношення до інших;
– характер;
– вдачу.

Далі буду говорити у контексті вроди зі сторони дівчат, адже вони у нас прекрасна стать.

Все частіше можна вживу побачити те, що привабливість бере гору над вродою. Думаю вам і самим, шановні читачі, хоча б раз зустрічалась пара, де хтось одна (це не помилка) дуже красива, а інший – ні, або навпаки. І вам неодмінно спадали на думку заїжджені фрази на кшталт “ну що вона такого знайшли у своєму партнері”, “та з її вродою могла б собі в 100 раз кращого знайти”.

А відповідь достатньо проста:
якщо у людини “департамент краси” функціонує не на повну, то у більшості випадків інші “департаменти” з лишком компенсують цю прогалину.

Привабливість vs Краса

Краса:

– Краса є виключно зовнішнім чинником, до того ж мінливим (з плином часу).
– Краса може бути успадкована, відфотошоплена (якщо йдеться про онлайн знайомства) чи штучна (досягається хірургічним шляхом).
– Поняття “краса” спонукає людей переслідували здебільшого фізичні особливості цього поняття, тобто зовнішню красу.

Привабливість:

– Це характеристика змінна, але вона тече зсередини назовні.
– Вона з плином часу може покращуватися (набутий досвід та впевненість). Привабливість не старіє!
– Привабливість це досяжна мета практично для кожного, тут головне бажання (можна насолоджуватись життям, бути приємним співрозмовником).

Наш зовнішній вигляд ми можемо покращити косметикою та різноманітними процедурами. Можемо ним маніпулювати за допомогою одягу, прикрас чи навіть татуювань. Та зовнішність це лише одна зі складових рівняння. З усіх елементів, які роблять нас по-справжньому привабливими та притягуючими, фізична краса лише один із.

Що робить людину привабливою?

Видання Психологіс трактує дане поняття так:

"Привабливість – здатність притягати до себе позитивну увагу, викликати інтерес, радість і бажання повторити контакт."

Окрім того варто зазначити, що синонімами цього слова є такі слова як чарівний та харизматичний. Тож привабливість в деякій мірі є здатністю зачарувати людину, вразити її своїми навичками чи рисами, які в принципі можна набувати впродовж життя.

Бути привабливою людиною це дещо більше ніж мати гарні великі груди чи м’язи, круглий задок та рівні білі зубки.

Те, як ми взаємодіємо з іншими людьми та світом навколо і є ключем до справжньої привабливості. Це те, як ми змушуємо інших почуватися у нашій присутності.

Привабливою людину роблять не модний одяг, чи ботоксні губки, а акуратність, охайність, ввічливість, почуття власної гідності. Простіше кажучи бути привабливим – це здатність притягувати людей, це наш внутрішній магнетизм.

Ну а якщо внутрішня привабливість поєднується із зовнішньою вродою, тоді як то кажуть, за вами черга повинна стояти.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!