10 речей, які ми не можемо змінити в жінках
11.09.2014 Коментарів 0 2202 Переглядів

10 речей, які ми не можемо змінити в жінках

Добре це чи погано вирішувати вам. Будь-які стосунки базуються на компромісі та взаєморозумінні. Але існують такі речі, які ви не спроможні змінити в своїй коханій людині. Ось вам своєрідна інструкція, як любити жінку, такою, якою вона є.

1. Якщо жінка не носить спідниці та сукні зараз (окрім особливих випадків), то вона раптово не почне їх одягати, навіть якщо ви дуже гарно та ніжно про це попросите. Такі вже вони є «джинсові» та «хлопчачі» дівчатка.

2. Навіть не намагайтеся розібратися в дивних та загадкових реаліях жіночої дружби. Одного дня подруги можуть сваритися і волосся на голові одна одній рвати, а іншого уже обожнювати одна одну і давати поради.

10-rechey1
3. Якщо є одне місце де героїзм та лицарство чоловіка не повинно «загнутися», то це спальня. Ви не подумайте… я про те, щоб подушку їй дати, більше одіяла виділити чи більшу частину ліжка, спати в зручній їй позі – навіть не намагайтеся це змінити.

4. Дивитися нікому не цікаві реаліті-шоу чи читати журнальчики з плітками та іншими дурницями має кожна жінка, навіть якщо вона бізнес леді та має ступінь доктора наук. Напевно, так вони розслабляються.

10-rechey2
5. Багато жінок, якщо не всі, мають унікальну здатність зациклюватись на найдрібніших деталях. Тому, якщо вона хоче, що це стояло тут, це виглядало ось так, а ось це би краще виглядало ось з такими мереживами, то просто змиріться і намагайтеся бути терплячими.

6. До речі, про терпіння… час який потрібен жінці для того, щоб зібратися, привести себе в порядок, може складати від 15 хв до декількох годин, і з цим нічого не поробиш. Красота потребує жертв, в пергу чергу це час, в дургу – ми, мужчини, бо змушені чекати.

10-rechey3

7. Вона не хоче смачного стейка, але залюбки з’їсть гамбургер. Вона постійно жаліється, що не влазить в свої платтячка, але полюбляє замовити собі шоколадного тортика на десерт. Краще не намагатися зрозуміти чи змінити ці «нестиковки». Це називається раціоналізація.

8. Жінки мають дивовижну здібність «відключати» слух, якщо їм не цікаво. « – Сонечко, ти вже готова, півгодини минуло уже 10 хв тому? – Котику, ти щось сказав, я не почула? Уже біжу, ну ти ж хочеш, щоб я красиво виглядала…»

9. Іноді здається, що говорити прямо жінки просто не вміють. Без натяків та ігор в «угадайку» просто не можуть. Жінки такі жінки.

10. Вибіркова пам’ять щодо грошей. Вона не може згадати скільки минулого місяця за світло заплатили, але вона точно пам’ятає скільки коштувало пальто, куплене більше двох років тому.

Комусь із нас мужчин пощастило більше, і його обраниця не володіє повним комплектом усіх цих особливостей, а для когось список можна продовжувати. Суть в тому, що такі вони вже є ці жінки, і за це ми їх дуже любимо.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!