Який вигляд має мати чоловік
23.05.2012 Коментарів 0 2494 Переглядів

Який вигляд має мати чоловік

Якому чоловікові не хотілося б виглядати привабливо і ловити на собі захоплені жіночі погляди?! Таких якщо і можна зустріти, то лише в поодиноких випадках, тому що визнання протилежної статі – одна з основних потреб людини незалежно від її віку, соціального стану та освіти.

Але досить часто чоловік може вважати, що у нього все в порядку і виглядає він презентабельно, хоча насправді уважний жіночий погляд помічає масу недоліків, які псують загальну картину. Тому, кожному чоловікові потрібно постаратися звести цю кількість недоліків до мінімуму, а краще взагалі їх позбутися. Можна сказати, що образ чоловіка має три основні складові, а саме:

  • Здоров’я
  • Зовнішній вигляд
  • Манери

Кожна з цих складових вимагає детального розгляду. Саме про це і піде мова в даній публікації.

У здоровому тілі – здоровий дух

Продовжуючи цю фразу можна доповнити: а де здоровий дух, там і здорове дихання. Особливо це стосується чоловіків, які палять. Повірте, як би чоловік не виглядав доглянуто, якщо у нього неприємний запах з рота, то більшість жінок просто відвернуться в іншу сторону.

Тому не відкладайте візит до стоматолога в довгий ящик і переконайтеся, що у вас немає проблем із зубами. Що стосується куріння, то завжди жуйте жуйку або користуйтеся спреєм для освіження подиху.

Не менш значущим питанням є запах тіла. Зрозуміло, що в 30-ти градусну спеку потіти ви будете, але якщо регулярно приймати душ і користуватися дезодорантом, то це значно поліпшить аромат, який від вас надходить. Якщо навіть це не допомагає, то зверніться за допомогою до лікаря, а тим часом намагайтеся пити більше рідини і уникати гострої, жирної і солоної їжі.

Помірні фізичні вправи зроблять вас не тільки підтягнутим та струнким, але і бадьорішим. А це вже багато значить для жінки. Тому намагайтеся виділяти кілька разів на тиждень час для спорту.

Погодьтеся, навряд чи дівчатам буде приємно зустрічатися з вами, коли у вас пузо висить нижче колін. Тому заняття спортом або ж хоча б якесь спортивне хобі – стане дуже вагомим аргументом в плані вашого здоров’я та й зовнішнього вигляду власного тіла. З свого боку можу порекомендувати почитати дописи: Як почати бігати та 10 причин, щоб зайнятися спортом

Зовнішність ідеального чоловіка

Гарний дорогий костюм це, звичайно ж, прекрасно, але у жінки має залишитися про вас гарне уявлення і при більш детальному розгляді (під мікроскопом). А для цього варто звернути увагу на чистоту волосся, стрижку, чистоту рук і нігтів. До речі, манікюр придуманий не тільки для жінок.

Охайний чоловік намагається завжди бути гладко поголеним. А навіть якщо він і вирішив носити бороду або вуса, то йому потрібно продовжувати ретельно за ними доглядати.

Що стосується одягу, то він повинен бути чистим і обов’язково вигладженим. Погодьтеся, що якщо одяг пом’ятий, то це автоматично псує ставлення до людини. З нею навіть не захочеться поряд стояти не те, що знайомитися і розмовляти.

Те ж стосується взуття. Пам’ятайте, що крім іншого одяг і взуття повинні гармоніювати і бути підібрані зі смаком, а не як доведеться. Тому не шкодуйте часу на створення ідеального образу.

Манери справжнього джентельмена

Отже, ви подбали про здоров’я і зовнішній вигляд. Що ж ще потрібно врахувати, для того щоб виглядати привабливо в очах жінки? Зверніть увагу на свої манери.

Справжній чоловік повинен знати основні правила етикету і дотримуватися їх не тільки в спілкуванні з жінкою, яка йому подобатися, але і з іншими. Притримати двері, допомогти одягтися і сісти, пропустити вперед, подати руку – це ті речі, що повинні бути відточені буквально до автоматизму.

Також важливим є шанобливе ставлення до слабкої статі. Намагайтеся уникати того, щоб похизуватися вашою перевагою, інакше жінка може розцінити це як хвастощі і егоїзм. Навчіться підтримувати розмову і не говоріть тільки про себе. Будьте помірковані в звичках і ведіть себе як людина гідна поваги.

Пам’ятайте, що все перераховане вище має бути не від випадку до випадку, а постійно. Тільки таку поведінку дівчина зможе оцінити і відзначити, навіть якщо і не подасть виду, що ви її зацікавили. Тому увесь час працюйте над тим, щоб виглядати як справжній чоловік!

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!