15 жіночих рис, що важливіші за зовнішність
11.02.2015 1 коментар 6099 Переглядів

15 жіночих рис, що важливіші за зовнішність

Вірте чи ні, але у дівчат та жінок є особливості, які подобаються чоловікам навіть більше ніж їх зовнішній вигляд, розмір грудей, сідниць чи інших частин тіла, які прийнято вважати стандартними для западання чоловіків. Справді, зовнішність дівчини – це одне з перших, що ми помічаємо (не всі, але більшість точно).

Але коли справа доходить до чогось більш серйознішого ніж флірт та залицяння, то у нас починає нарешті включатися здоровий глузд, ми замислюємось і звертаємо увагу на інші речі в характері дівчат, які точно є не менш важливими (а можливо і більш) ніж зовнішній вигляд.

І знаєте що, я ось нарахував щонайменше 15 таких ізюминок. Причому весь цей ізюм в тому, що вони ніяк не стосуються фізичних особливостей жінок.

Бажаєте дізнатися що це? Читайте уважніше, адже мабуть, кожен чоловік хотів би, щоб поруч з ним була жінка, яка…

1. Вміє слухати

Чоловікам подобаються жінки, які вміють слухати, і при цьому, що важливо!, не коментувати все, що почують. Нам не потрібно читати лекції, чи зауваження, на зразок «Я ж говорила!».

Ми хочемо бути вислуханими та почутими – це також показник того, що ви про нас піклуєтесь.

2. Спонтанна

Потрібно визнати, що у багатьох дівчат така здатність закладена певно ще у генах. Їм дуже легко вдається «пливти за течією» та реагувати на події по мірі їх настання.

Веселі реакції на сюрпризи, приступи танців та співів, щипання, кусання та дряпання – це все дуже круто, хай і містить в собі невелику дозу дурощів.

3. Вміє керувати автомобілем

Хоча всі мужики постійно скаржаться на жінок за кермом, та все ж, мати під боком водія погодився б чи не кожен. Причини, думаю, пояснювати не потрібно.

4. Довершена та задоволена життям

Жінки, яким справді подобається те, чим вони займаються є більш привабливими. В таких на якомусь ментальному рівні відчувається щось звабливе і бажане. А ще такі дівчата, зазвичай, сильні характером: вони не плачуть за тим, чого поки не мають, а насолоджуються тим, що у них є (хоча це і нас, чоловіків стосується також).

І справа тут не в тому, що ось… прийшли на все готовеньке. Мається на увазі те, яка ти людина. Дівчина може й не працювати, але займатися чимось (танці, біг, вишивання…), що дає змогу найбільш повно себе виразити.

5. Насолоджується їжею

Обмежувати себе та вживати лише корисну їжу це одне, а одержимо рахувати калорії в з’їдених продуктах та панікувати через вагу – інше. Якщо перше – добре для тебе, то друге – не надто хороше враження справить на нього.

6. Вміє куховарити

Стару як світ цитату про шлях до серця чоловіка знають всі. Можливо, це прозвучить як кліше, але то таки правда. Чоловікам подобаються жінки, які вміють куховарити, або ж готові навчитися це робити заради них.

7. Справжня

Всім подобаються справжні. І це стосується не лише дівчат, а й хлопців. А справжня дівчина, яку в фільмах зазвичай зображають як найкращу подругу чи сусідку – це дівчина, яка любить сміятися та посміхатися і її не хвилює те, що інші думають про її сміх, дівчина, яка може розповісти реально класний анекдот, дівчина, яка не корчить із себе бог зна що і яка не отримує нервового зриву, якщо потекла її туш… одним словом справжнісінька!

8. Готова до компромісів

Будь-який мужчина вам скаже, що набагато краще коли його дівчина «готова до переговорів» для прийняття рішення. Нікому не сподобається, якщо вона вперто буде стояти на своєму, тому що їй так хочеться.

Тому, дівчата, будьте готові йти на компроміс, бо хоч хлопцям і подобаються гарні груди/сідниці та довгі ноги, але саме ця риса характеру для багатьох є більш важливою. Адже якщо обоє закоханих людей готові йти на поступки, то такі стосунки будуть більш тривалими, щасливими та повноцінними.

9. Турботлива

Чоловіки справді хочуть відчувати, що про них турбуються. Причому ця турбота не повинна заключатися в постійному повторенні «я тебе люблю». Нормальний мужчина скаже, що любить один раз, і покаже вам як сильно він любить п’ять раз. Ви повинні робити так само. Без сумніву, це чергова важлива риса, яку хлопці дуже люблять у дівчатах.

10. Смішна

Почуття гумору повинне бути притаманне як чоловікам, так і жінкам. Треба вміти не лише разом посумувати, але й посміятися. Краще, звичайно, увесь час сміятися.

11. Доглянута

Що б не говорили чоловіки на рахунок десятків помад, косметичних процедур та різноманітних кремів, але правда в тому, що нам це подобається. Нам подобається, що ви займаєтесь собою. Ми любимо коли поруч доглянута охайна дівчина. Із цим пунктиком, думаю, майже ні в кого з дівчат не виникне проблем. Хоча частенько вони можуть перестаратися і почати приділяти собі аж занадто багато уваги.

12. Сильна

Сьогодні ніхто, і жінки в тому числі, не може вижити не будучи сильним. І сила ця не обов’язково в мускулах. Потрібно мати сильний характер, щоб не дати себе в обіду.

Так, ніхто не заперечує, що чоловік в першу чергу повинен захищати свою обраницю. Але чоловікам також важливо усвідомлювати, що в разі чого, жінка не дасть себе образити. Вони прагнуть знати, що за цією делікатною, тендітною та ніжною статурою криється сильна жінка, на яку він може розраховувати.

13. Природна, коли це потрібно

Лише тому, що макіяж робить вас ще красивішими не обов’язково ходити з ним увесь час. Чоловікам подобається природна краса дівчат. Тим паче, ви ж не будете по дві години наводити марафет для походу на пляж чи виїзду на природу.

14. Не боїться забруднитись

Бувають випадки в житті, коли доводиться бруднити руки (чи картоплі начистити, чи підлогу вручну помити і т.п.). Ви собі навіть не уявляєте наскільки високо підніметесь в очах хлопця, якщо не будете боятися хоча б час від часу бути також собі пацанкою.

15. Материнський інстинкт

Це своєрідний маст хев кожної дівчини і хлопцям це подобається. Їм важливо знати, що обраниця зможе піклуватися про цю майбутню сім’ю та про дітей.

Як бачите, речі, які подобаються чоловікам у жінках практично такі ж, які подобаються жінкам у чоловіках. Цікаво, правда? Можливо, ви знаєте ще щось таке, що подобається вашому мужчині у вас? Розпитуйте його та діліться в коментарях.

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. Наташа
    Березень 10, 12:11 Відповісти
    Згодна з усіма юзіминками, але... інколи здається, що люди самі не знають хого хочуть.

Залишити коментар