Як залицятися до дівчини
01.07.2012 Коментарів: 4 6853 Переглядів

Як залицятися до дівчини

Не секрет, що чоловіки за своєю природою мисливці і особливо яскраво це видно у стосунках з протилежною статтю. Тому, приклавши масу зусиль, для того щоб завоювати дівчину, вони можуть, домігшись своєї мети повністю розслабитися, думаючи, що тепер настав час трохи відпочити. Але не тут то було!

Після того як ви добилися уваги і прихильності дівчини все тільки починається. Важче утриматись на вершині, аніж забратися на неї.

Познайомитися – не значить утримати

Не варто забувати що дівчина – це не підстрелена тваринка, яка нікуди не дінеться. Тому навіть якщо ви при знайомстві буквально покорили її серце і затьмарили розум, це не означає що вона тепер навічно ваша.

Складається абсолютно парадоксальна ситуація: дівчина чекає від хлопця вчинків, які б довели їй що вона рухається в потрібному напрямку і відносини варто розвивати, а сам хлопець в цей час уже переконаний, що все найголовніше він зробив – підкорив даму – і тепер може з чистою совістю розслабитися.

Ситуація не проста. Тому хлопцю необхідно розуміти, що від його вміння правильно залицятися залежить, чи буде у їх відносин майбутнє і яке саме. Ось тут то і знадобляться знання про те, чого очікує дівчина і як підкорити її серце напевно.

Уваги і побільше, побільше

Якщо ви дійсно налаштовані серйозно і зацікавлені в тому, щоб ваші стосунки стали міцними, вам буде не складно надати дівчині те, чого вона від вас очікує. Головне, що потрібно: щирі почуття, бажання зробити приємне і трохи знань.

Необхідно розуміти, що для дівчат дуже багато значить виявлена до них увага. Вона може бути незначною і виявлятися у ледь вловимих дрібницях, але дівчина обов’язково оцінить її, і буде ставитися до уважного хлопцю особливо прихильно.

Для того щоб завжди бути на висоті в жіночих очах необхідно щиро цікавитися тим як пройшов у дівчини день, уважно вислуховувати її переживання і занепокоєння і з розумінням ставитися до її почуттів.

Запам’ятайте одну важливу річ: коли дівчина ділитися чимось, то вам потрібно тільки слухати, а не радити щось і вирішувати труднощі, які в неї виникли (звичайно, якщо мова не йде про ситуації, які само-собою вимагають обов’язкового втручання і вашого чоловічого захисту).

Намагайтеся звертати увагу на те, чому вона надає перевагу, нехай навіть це буде щось дріб’язкове (яке любить морозиво, шоколад, як вважає за краще відпочивати). Словом, поставте собі за мету дізнатися про все, що допоможе вам робити ваші побачення незабутніми і приємними.

Слушні поради

Щоб уникнути у відносинах банальних помилок, які можуть стати фатальними, запам’ятайте такі рекомендації.

Повне табу:

Говорити про колишніх і хвалитися своєю популярністю серед жіночої статі. Після таких висловлювань дівчина навряд чи погодитися піти з вами знову на побачення;

Користуватися мобільним телефоном. Якщо не чекаєте важливих дзвінків, то його можна взагалі відключити. При необхідності залишатися на зв’язку відповідайте на дзвінки коротко і не затягуйте розмови – дівчина зрозуміє, що час з нею ви дуже цінуєте;
Розпитувати про її подруг. На перших порах це не доречно, так як може скластися враження, що вас цікавлять в принципі дівчата, а не конкретно та до якої ви залицяєтесь.

Можна і потрібно:

Робити компліменти. Особливо дівчата люблять, коли хлопці помічають дрібниці (нову стрижку, зачіску, сережки та інше). Якщо уважністю ви не відрізняєтеся, то просто помічайте, як чудово вона виглядає, і при можливості підкреслюйте чесноти її особистості;
Організовувати дозвілля. Дамам приємно, коли хлопці виявляють ініціативу і самостійно планують, як провести разом час. Тільки не забувайте враховувати те, що подобається вашій дівчині;
Влаштовувати сюрпризи. Найбільше дівчата радіють романтичним і несподіваним дрібницям. Це може бути і доставлений кур’єром на роботу букет квітів і вечеря при свічках – стандартно, але приємно.

Щоб бути хорошим залицяльником і не втратити свою «жертву» необхідно діяти зі знанням справи і бути уважним. Дівчата з повагою ставляться до хлопців, які вміють правильно поводитися, тому ваші зусилля оцінять.

 

*****

Та ще до того як почати залицятися, потрібно познайомитися, причому так, щоб тебе не відшили. Найпростіший, і напевне, найбільш популярний в наш час варіант, це знайомство з дівчатами в інтернеті. Можна і фото подивитися і розвідати стратегічно важливу інформацію. Біда лише в тому, що багато «фейків» в тому ж таки інтернеті.

Вам може сподобатися

Коментарів 4

 1. Akceptor
  Липень 02, 22:32 Відповісти
  Ага, коли починаєш знайомство, то обоє хочуть видаватися такими-собі ідеальними принцами-принцесами на білому коні-слоні, а коли доходить до чогось серйозного (під серйозним я розумію зовсім не секс на одну ніч) - ілюзії руйнуються. І тоді ми бачимо не принців, а жебраків. Поради хороші і актуальні зараз. Але це поради як зробити одне одному особливо боляче потім
  • danc1r0k
   Липень 04, 21:05 Відповісти
   Шановний Akceptor, щоб не робити одне одному боляче можна взагалі не знайомитися і не спілкуватися. Саме поняття знаймства та уваги хлопця до дівчини (чи навпаки), короче кажучи кохання, передбачає те, що коли-небудь хтось зробить боляче. Але крім того, ще й буде багато дуже хороших, позитивних і радісних моментів, заради яких якраз і варто спілкуватися один з одним.
   • Akceptor
    Липень 06, 10:25 Відповісти
    От тільки не треба перекручувати мої слова. В оригіналі статті розповідається як справити враження на дівчину, що практично завжди автоматично означає не бути собою, а робити так, як їй сподобається. Це обман, а справжнє кохання не будують на обмані. Така моя думка. Якщо ставити питання ребром: або робити боляче, або не спілкуватися взагалі - то це вже якесь садо-мазо виходить. Дуже багато проблем зникли б, якби люди не намагалися виглядати ідеальними і хоч би другій "половинці" про свої темні сторони говорили наперед.
    • Maxim
     Січень 08, 04:15 Відповісти
     другій “половинці” про свої темні сторони говорили наперед. Ну да, звісно. Я так робив, але після цього вони зі мною ніколи не спілкувалися, хоча в тому що я говорив нічого поганого небуло і немає.

Залишити коментар