Як спілкуватися з дівчиною – за допомогою почуттів та емоцій
30.03.2012 1 коментар 10453 Переглядів

Як спілкуватися з дівчиною – за допомогою почуттів та емоцій

Пропоную вашій увазі переклад цікавої, на мою думку, статті про те, як правильно спілкуватися з дівчиною. Цю публікацію я знайшов на просторах англомовного інтернету, тим не менш, вважаю її такою, що стане у нагоді українським хлопцям. Тим паче, що жінки та дівчата всі однакові і всі в більшій мірі під час знайомства опираються на свої почуття, емоції та інтуїцію.

Чи мали ви подругу, яка до відчаю була закохана у справжнього придурка? Цей хлопець зневажав її, погано поводився з нею, та вона все одно хотіла бути з ним, ба навіть гірше – упадала за ним так, наче він був останнім хлопцем на планеті.

Ви, мабуть, дивувалися, чому взагалі дівчина погодилася зустрічатися з таким типом. Маю на увазі, що не існує жодного логічного пояснення такій поведінці, чи не так?

Ну, вся причина, що дівчата погоджуються терпіти і бути поруч з такими хлопцями, в тому, що він знає як пробудити її емоційність. Справа в тім, як він змушує її почуватись.

Логіка та емоції

Ми можемо поділити сили, які мотивують і впливають на нас на 2 типи: Логіка та Емоції.

Чоловіки, зазвичай, є дуже логічними і сама логіка є основною рушійною силою в нашому житті. В той час як жінки – різні. Ми, як чоловіки часто не можемо зрозуміти тих чи інших почуттів, а жінки, в основному, мотивовані емоціями і є дуже зворушливими.

Дам вам приклад впливу емоцій – згадайте останній раз коли ви були сексуально збуджені.

А тепер допустимо, якби я запропонував у цей самий час (коли ви збуджені) розв’язати пару нескладних математичних задач. Гадаю, що більшості було б дуже важко це зробити. Це тому, що нам важко використовувати нашу логіку коли ми перебуваємо під сильним емоційним афектом.

Те ж саме відбувається і з жінками – якщо дівчина почуває сильні емоції по відношенню до когось, вона не може керуватися логікою. Саме це і є причиною тих дивних ситуацій, коли дівчата по вуха закохуються в справжніх ідіотів.

Ви не можете переконати дівчину закохатися

Важливо розуміти, що сексуальний потяг, як для чоловіків, так і для жінок не є чимось логічним.

Ви не можете пояснити чи переконати дівчину чому вона має вас покохати. Спроба привабити дівчину, використовуючи звичайні, логічні, причини, є однією з найбільших помилок чоловіків під час знайомства.

Що роблять чоловіки під час спілкування з жінками? Оскільки чоловіки є «логічними істотами», у них зазвичай виходить логічна, більше інформативна, розмова – бо це той спосіб спілкування, до якого вони звикли.

Як тільки хлопець заводить свою розмову з дівчиною, він дає їй зрозуміти, що досвіду спілкування з жінками у нього не надто багато.

Чи знаєте ви як, не використовуючи емоцій, зробити так, щоб дівчина вас поцілувала? Це не можливо. Поцілунок – це найбільш емоційна річ. Тому для поцілунку необхідно, щоб дівчина відчувала сильне емоційне захоплення.

Все, що чоловіку потрібно, щоб розбудити емоційність жінки та викликати потяг для себе, то це внести почуття та емоції у розмову.

Як розмовляти з дівчатами використовуючи емоції

Існує безліч способів надати розмові більшої емоційності. Давайте почнемо із запитань.

Зазвичай хлопці запитують у дівчат такі нетривіальні речі як «на кого ти навчаєшся?», «де ти живеш?» і т.п. Але питання можна використовувати для нагадування людині емоційного стану, в якому вона перебувала.

Наприклад, можна спитати: «Що цього тижня найбільше тебе вразило?», або «Завдяки чому ти відчуваєш себе привабливою, сексуальною, красивою?». Будь-які питання, пов’язані з почуттями дівчини майже одразу приведуть її у стан емоційного збудження.

Ще одним способом надання розмові емоційності є використання міміки. Якщо ви поглянете на жінок, які розмовляють, зможете помітити, що їх вираз обличчя змінюється буквально з кожним сказаним словом.

Чоловіки не приділяють надто багато уваги міміці, але ми легко можемо надати емоційності словам навіть ледве помітними змінами виразу обличчя. Використовуйте власні очі, брови, щоки, рот, язик, підборіддя – усі ці частини тіла допомагають у спілкуванні з дівчатами.

Один з методів, який часто використовується жінками, і яким я хочу з вами поділитися, заключається в тому, щоб робити більш емоційний зв’язок між реченнями.

Під час будь-якої розмови ми переходимо від однієї теми, до іншої. Способи зміни теми чоловіків та жінок кардинально відрізняються. Спробуйте звернути увагу на це. Коли ви говорите – ви міняєте тему розмови в залежності від контексту.

Наприклад, ви можете розмовляти про футбольну гру, яку ви дивилися по телевізору, потім перейти до того, що купили (чи пора купити) собі новий телевізор, а потім до власного фінансового статусу і т.д.

Та чи помічали ви як змінюють теми розмови жінки? Досить часто розмова жінок заводить чоловіків у тупик. Бо вони можуть враз перейти до будь-якої теми, абсолютно не пов’язаної з попередньою – без жодної логіки.

Перехід жінок від однієї теми, до іншої заснований на емоціях. Якщо дівчина розповідає, припустимо, про людину, яка її сьогодні рознервувала, то вона різко може перескочити на розмову про свою матір. Чому? Тому що її мама також колись давно її рознервувала і теперішня розмова нагадала їй ті почуття.

Остання порада, якою я хочу сьогодні з вами поділитися – використовуйте тональність голосу. Впевнений, вам відомо, що монотонна розповідь є достатньо нудною, саме тому потрібно змінювати тональність власного голосу під час спілкування.

Тональність також може придати емоційності розмові. Нажаль, досить важко навести такий письмовий приклад. Тому краще перегляньте відео з дівчиною, яка дуже сильно проявляє свої емоції.

Подумайте про будь-яке почуття, що ви хочете висловити: смуток, хвилювання, цікавість, злість, страх, щастя, здивування – і спробуйте тренувати свій голос, щоб висловити його.

Оригінал публікації можете знайти ТУТ

Вам може сподобатися

1 Коментар

Залишити коментар