03.05.2011 Коментарів: 5 0 10175 Переглядів

Посмішка – це важливий засіб спілкування

[singlepic id=231 w=340 h=275 float=left]

Привіт! Перш за все хотів би вибачитися, через те, що довший час не писав у блог. Хочу привітати з Великоднем, який був більш як тиждень тому 🙂 і також з вчорашнім Днем Праці. Щодо праці, якраз сьогодні нею зайнявся і написав статтю про посмішку. Сподіваюся вам сподобається.

«С голубого ручейка начинается река, ну а дружба начинается с улыбки!»
Кому не відомі слова з добре знайомої дитячої пісеньки. Бо саме у дітей найбільш відкрита і наївна посмішка, яка насправді щиро висловлює почуття і емоції, які їх переповнюють. Безпосередність сприйняття світу з її проявами дозволяють дітям поводити себе «відкрито», без всіляких притворств та обманів, по-справжньому радіючи навіть звичайним дрібницям. І саме діти, таким чином, без зусиль змушують веселитися дорослих разом з собою! Проте минають роки і усмішка, яка давалася так легко, стає більш стриманою, вибірковою.

Цікаво, що за допомогою власної привабливості можна передати цілу гаму різноманітних і багатозначних емоцій. Привітна чарівна посмішка може бути сигналом до кокетування або флірту і одночасно мати в собі заборони, давати привід для веселощів і разом з тим нести причину посумувати, бути проявом любові і байдужості.

Дивно, але такий «дешевий» засіб, як посмішка має дивовижну магічну силу, здатну творити дива в буквальному сенсі. Вона відкриває двері в бізнес, вміє домовлятися з партнерами, зміцнює і стабілізує фінансове становище компаній, привносить у сімейні відносини доброзичливість і взаєморозуміння. І все це абсолютно безкоштовно! Не даремно існує вислів «обеззброююча посмішка». І це дійсно так. Саме справжня, притягуюча погляд, зігріваюча душу посмішка, цінується найвище. Усмішливий вираз обличчя ніби каже оточуючим: «Я відкритий для спілкування!».

Приваблива до співрозмовника усмішка не тільки відкриває можливість для повноцінного спілкування і розуміння. Крім цього відбувається деяка мобілізація позитивної енергетики любові і добра. Володіючи цілющою силою, вона гармонійно розноситься по власному організму, а також передається іншій людині. Саме тому щирість усміхненого співрозмовника відразу обеззброює, а фальш на підсвідомому рівні насторожує.

Уміння щиро посміхатися – це ціле мистецтво. Одна справа носити на обличчі чергову усмішку і зовсім інша справа, променисто світити з глибини серця. У цьому випадку через доброзичливість і чарівність між співрозмовниками ніби протягується незрима ниточка, що з’єднує їх між собою і настроює на одну хвилю. Недарма, досвідчені власники магазинів воліють взяти на роботу продавщицею дівчину без освіти, але з привабливою чарівною усмішкою, ніж самого доктора наук з похмурим обличчям.

Щоб успішним в житті стати, треба посмішку тренувати!
Практично у кожного виникають моменти, коли не ладяться відносини з оточуючими, маса проблем на роботі і вдома. Зрозуміло, що в такі хвилини абсолютно не до усмішок. Але …

Виявляється, існує вправа для відновлення душевної рівноваги. Виконати її досить просто, а ефект просто приголомшливий. Називається вправа «Тримати усмішку 1 хвилину», думаю, назва уже говорить сама за себе. Спочатку вийде якась гримаса, від якої людина стане здаватися самій собі смішною. Проте вже одне це змусить її щиро посміхнутися. Таким чином, відбувається якісний стрибок від гримаси до доброзичливої усмішки. І якщо на цей момент настрій дійсно набуде більш яскравих фарб, значить, вправа зробила те, для чого вона призначена.

Як користуватися власним посмішкою?
Дзвонить телефон? Перш, ніж відповісти на дзвінок – посміхніться! Це відразу відчує співрозмовник і ця посмішка налаштує його на дружній тон.

Ви роздратовані, а потрібно поговорити з відвідувачем? Натягніть на кілька секунд усмішку «до вух». Це викличе позитивні емоції, що призведе до сприятливого результату.

Нове знайомство, а співрозмовник збентежений? Посміхніться. Це виведе його зі стану незручності, за що він буде безмірно вдячний.

Пишете листа? Навіть у цьому випадку, незважаючи на те, що вас ніхто не бачить, посміхайтеся. Ваш настрій обов’язково відчує одержувач послання.

«От улыбки станет всем теплей – и слону, и даже маленькой улитке!»
Посмішка абсолютно нічого не коштує, але при цьому досить багато дає.

Посмішка робить багатими тих, кому вона призначена, і одночасно не робить біднішими того, хто її подарував.

Посмішка триває всього кілька митей, а залишається в пам’яті, часом, на все життя.

Усмішка – це щось, чого не можна ні купити, ні продати, ні випросити. Її можна тільки подарувати.

Посмішка творить дива! А тому – посміхайтеся!

З доброю посмішкою – до добрих людей!

На десерт – відео, яке неодмінно викличе у вас посмішку:

[youtube]t5znAyyY1c0[/youtube]

*****

Жизнь сложная штука. Для того, чтобы не повторять вчерашних ошибок лучше почитай утром гороскоп на сегодня для Льва и увидишь, день пройдет без сучка и задоринки. Испробовал на себе.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 5

 1. Владислав
  Травень 06, 01:01 Відповісти
  згідний)) пам*ятаю, колись мені мама розказувала випадок з її дитинства: була в школі(чи де? вже не пам*ятаю...) продавщиця - набундючена і зла(таких зараз безліч :)). Тоді моя мама при кожній зустрічі почала їй приязно посміхатися і говорити якось ласкаво, то через деякий час продавщиця сама почала посміхатися у відповідь :) Отак і треба спілкуватись із злими людьми))
 2. gorih
  Травень 06, 22:56 Відповісти
  Ще б був настрій для того щоб посміхатися, а то часто скоріше навпаки
  • danc1r0k
   Травень 07, 12:51 Відповісти
   А Ви посміхайтеся без настрою, спочатку може й не дуже буде, а далі і настрій з"явиться )))
 3. megahearing
  Травень 27, 05:04 Відповісти
  Спасибо за интересный материал, почитал несколько Ваших записей, очень понравилось, продолжайте дальше!

Залишити коментар