13.06.2012 Коментарів 0 0 2829 Переглядів

Холерик – ексцентричний і голосний

Знову настав час поговорити про типи темпераменту, окремо виходячи з властивостей індивідуальних людських нервових систем. Якщо вам знайомі такі поняття як, наприклад, сангвінік і флегматик, а також скромний меланхолік … Або ви знайшли ті або ж інші риси в ваших знайомих, близьких … Що ж, слушний час, в такому випадку, поговорити про те, хто такі холерики? Ви дійсно не маєте ані найменшого поняття про них? Що ж, давайте розбиратися.

Отже, холерик – дуже сильний, тип характеру, який частенько володіє колосальною рухливістю і неврівноваженістю. У холерика процес збудження діє, скажімо так, безвідмовно, а от процес гальмування відсутній – причому геть. Це запальні, проте дуже відхідливі люди, тобто вони дуже швидко заспокоюються.

Діяльність його дуже швидка, але при цьому він не може похвалитися її тривалістю. Чого ж йому не вистачає? Витримки – для виконання будь-якої роботи. Охочіше холерик буде керувати процесом – виходить це у них куди більш добре, ніж діяти самостійно.

Перед нами люди, які легко захоплюються, емоції у них виявляються дуже бурхливо. Енергія і швидкість, проте, часто вони відволікаються і переключаться з одного на інше. У чому пристрасть холерика? Честолюбство перш за все! Найбільш охоче холерик візьметься за громадські справи, домагаючись будь-якими цілями гучної похвали. Любов до пафосу і до блиску невикорінні.

Такий темперамент також специфічний тим, що здатний узяти під власний захист інших – проте робить він це для того, щоб здатися великодушним. Насправді, це відбувається виключно через любов до самого себе. Центр всесвіту, що й казати.

Ніколи не вислухає вас холерик максимально уважно і спокійно в розмові. Співрозмовника він почне перебивати, спробує неодмінно встряти в інші розмови. Гнів холерика небезпечний – частенько він зривається на крик і образи… Втім, остигає він дуже швидко, як ні в чому не бувало продовжуючи розмову.

Зрозуміло, будь-яку справу для холерика буде зведено до того, що він в обов’язковому порядку повинен досягти результату і домогтися успіху. Втім, якщо такого не станеться, то робота буде зроблена абияк.

Настрій холерика мінливий, наче темперамент пишногрудої іспанки. Запальний – буквально через будь-яку дрібницю. Не дай бог вказати йому на помилки – холерик відразу почне скандалити і злитися. Сварками часто ці люди банально маніпулюють – особливо, якщо помітили те, що таким чином вони можуть задовольнити власні потреби.

Отже, холерики – люди неврівноважені, настрій у них дуже мінливий. Змінюється, як погода восени, мають місце емоційні спалахи. Захоплюються вони дуже швидко – так само швидко холерик і розтратить власні сили. Володіє блискавичною виснаженістю. Любить ввічливість і церемонії, дуже енергійний, і швидко навчається всьому новому. Буде наполегливо домагатися своєї мети – особливо, якщо вона, врешті-решт, принесе йому дуже швидкі результати. Втім, можливо, це лише в тому випадку, якщо справа для нього зрозуміла, а кінцевий результат дуже цікавий.

 

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!