6 порад для зцілення розбитого серця
26.11.2014 Коментарів 0 5429 Переглядів

6 порад для зцілення розбитого серця

«Захищаючи серце від болю, переконайтеся, що не захищаєте його і від нової любові.» Алан Кохен

Здається не існує в світі людини, яка б не відкривала свого серця і душі іншій людині і бодай раз не попеклася. Кожному з нас розбивали серце. Ми відчували себе зрадженими, всі зусилля, докладені для створення чогось великого і чистого, марними, а під ногами валялись уламки того, що ми, здавалось, так трепетно берегли і будували.

Ну і що ви після такого робите? Звичайно, що обіцяєте собі ніколи не дозволяти комусь ще хоч раз зробити боляче, закриваєте двері у власне серце на здоровенний і міцний засув. Таким чином намагаєтесь уберегтися від чергового нещасливого кохання та болю.

Вам знайомі ці відчуття та думки?

Коли їй було п’ятнадцять, її серце розбили на мільйон маленьких шматочків, і що більш неприємно, це було кульмінацією багатьох років любовних страждань.

На відміну від інших, дитинство цієї дівчинки було далеким від ідеалу і у віці 15 років воно по-суті закінчилось. Звучить драматично, але саме так вона тоді себе почувала.

Одного дня дівчинка сиділа у власній спальні і розробляла план як побороти свій біль. Її ідея була доволі простою: ніколи більше нікому не дозволяти оселятися у своєму серці і не показувати свою сутність, закритися від світу. Тоді 15-річна логіка вважала, що саме таке рішення буде найбільш мудрим.

Ігнорування це не зцілення

Відтоді вона стала грубою та жорстокою, дівчиною із, як кажуть, «гострим язиком». Тепер же вона озирається на ті дні і сміється з того, якою дурною була, адже не мала поняття що накоїла.

Протягом наступних 10 років вона перестала відштовхувати людей і досягла неабиякого прогресу у спілкуванні, щоправда серце її так і не загоїлось.

Та і не могло воно вилікуватись, адже все що вона зробила це сховала проблему під килим та постійно її ігнорувала. Від цього ставало лише гірше.

Коли їй стукнуло 25 світ для неї змінився, бо почала змінюватись її точка зору. Кожна нова ціль в її житті приносила розуміння того, наскільки порожнім та одиноким воно було і це до біса її лякало.

Думка про те, що решту свого життя вона буде самотня не давала спокою, вона не хотіла так далі жити.

Врешті-решт вона мусіла дати бій своїй проблемі розбитого серця. І в процесі цієї боротьби на шляху до зцілення вона збагнула, що давнішнє рішення закритися від усіх – це найбільш дурне, що тільки могло прийти їй в голову. І ось чому:

  1. Все що трапляється – не просто так

Люди приходять в наше життя не просто так. Часто для того, аби навчити нас чомусь і/або зробити кращими.

Суть в тому, що для всього, що із нами стається є причина. Часом ці причини очевидні відразу, часом ні.

Незалежно від обставин ми маємо розуміти, у всього, що із нами трапляється є мета. На прикладі дівчинки можна зрозуміти, що вона мусіла пройти етап розбитого серця, щоб загартуватися і стати сильнішою.

Так, вона страждала і ій було боляче, але ті страждання принесли їй розуміння та силу, які вона тепер ні на що не проміняє.

  1. Будь-який досвід – це можливість

Любі стосунки, це можливість навчитися. Ніхто з нас не народжується нескінченно мудрим. Ми здобуваємо мудрість через власний досвід та переживання.

Ви вільні обирати як вплине на вас та чи інша подія: знищить або чомусь навчить. Не обов’язково закриватись від почуттів, смутку чи болю. Потрібно їх відчути, але не допустити, щоб неприємні почуття паралізували вас.

Виділіть собі день коли посумуєте, поплачете і поскаржитесь на життя і все, досить. Одного дня цілком достатньо.

  1. Все що не стається – на краще

Якщо не склались стосунки, будьте вдячними, можливо доля вас вберегла, або підготувала ще щось більш цікавіше в майбутньому.

Це прозвучить досить іронічно, та далеко не факт, що із новими стосунками ви не опинилися б у скрутнішому становищі ніж без них.

У життя для нас є один дуже хороший закон, яким ми всі мусимо прийняти: Все що добре для вас – із вами трапиться; все, що погане – не відбудеться.

Та як і у більшості законів, до нього є поправка, і це пункт номер чотири…

  1. Слідкуйте за собою, а не за іншими

Відомий вислів звучить так: «Щоб станцювати танго потрібні двоє». Часто люди скаржаться, що об’єкт їхньої любові робить щось не так як їм подобається, при цьому ігноруючи те, що роблять вони самі.

Будь-які стосунки можна зберегти та зміцнити, якщо люди готові бути відкритими та чесними. Гра у винуватого нічого не вирішить. Частіше запитуйте себе: «Чи правильно я поступив(ла) по відношенню до неї(нього)?», а не намагайтеся шукати недоліки та помилки зі сторони свого партнера.

Іноді відносини просто приречені, не залежно від того як сильно ви намагаєтесь їх зберегти.

Якщо стосунки чи ситуація вимагають багато роботи для збереження, а тим паче, якщо збереженням стосунків переймається тільки одна сторона, то скоріш за все таким відносинам краще покласти край.

  1. Помилок у стосунках не існує

Якщо так сталося, що ви розійшлися, будь-ласка не думайте, що це була помилка.

Помилка – це якщо ви нічому не навчилися після всього. А іронія ситуації в тому, що часто один і той же урок буде повторюватись із вами до тих пір, поки ви не навчитесь.

Тому не картайте себе.

  1. Серце – це мяз

Серце – один із найдивовижніших наших органів, бо незалежно від того, скільки раз йому завдають болю, воно не втрачає вміння любити. Прожити життя засноване на любові до когось, то одна з найбільш класних речей, які ви можете здійснити.

Дуже просто піддати страху після невдалого кохання. Здається, що розбите серце не витримає ще одного такого знущання. Та закриватися від усіх це не варіант, адже ви не лише не зможете дарувати свою любов, але й отримувати чужу також.

Якщо людина не хоче бути з вами, то навіщо її змушувати? Побажайте їй всього найкращого і продовжуйте пошуки того, хто цінуватиме.

Зовсім поруч існує той, хто дійсно хоче бути з вами. Він/вона чекає, щоб ваші шляхи перетнулись.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!