Оцінка збитків від піратського програмного забезпечення за 2011 рік
23.11.2011 Коментарів 0 1154 Переглядів

Оцінка збитків від піратського програмного забезпечення за 2011 рік

Інтернаціональна компанія Business Software Alliance недавно провела аналіз використання піратського програмного забезпечення в десятці розвинених країн світу. Статистичні дані засновані на результаті анкетування 20 тис. користувачів ПК, які проживають у десяти різних країнах.

Згідно зібраних статистичних даних стало відомо, що 51% користувачів персональних комп’ютерів хоча б раз, але використовували піратське програмне забезпечення.

Виходячи з даних статистики, кожен другий користувач ПК також є користувачем піратського програмного забезпечення. Найбільші показники використання такого програмного забезпечення належать країнам, які знаходяться в стадії активного розвитку: в Китайській Народній Республіці 86% користувачів використовують неліцензійне програмне забезпечення, Білорусії – 63%, Україні – 61% і у користувачів інтернету з Російської Федерації – 54%. Найменші показники належать таким країнам: США – приблизно 31%, Англія – 27%, Франція – 23% і найменший серед них у Німеччині – лише 17%.

За попередніми оцінками за 2011 рік, було завдано шкоди за доходами в розмірі $ 63 млрд, з них $ 12 млрд це частка американського ринку додатків програмного забезпечення і $ 7,3 млрд російського ринку.

*****

Что может быть лучше, чем отдых на природе. Свежий воздух, красота гор и склонов – вот где можно по-настоящему отдохнуть душой. Вперед на отдых в красной поляне цены на который очень демократичны. Красная Поляна – это превосходное сочетание непревзойденности природы и красоты интерьера, он поможет вам забыть о будничности и просто насладиться жизнью.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!