25.02.2011 Коментарів 0 0 1072 Переглядів

LG має намір продати 30 мільйонів смартфонів

Всесвітньо відома компанія LG Electronics, яка проводила в минулому році розробки нових моделей смартфонів, розраховує продати їх в 30-ти мільйонній кількості в цьому році, тим самим закріпивши свої позиції на ринку електронної техніки.

Компанія провела змістову політику у структуризації виробництва мобільних апаратів, завдяки чому хоче досягти більшого успіху, піднявши число продаж на 30%, або до 150 мільйонів, у порівнянні з 2010 роком. Але основний прибуток компанія має намір отримати від продажу 30 мільйонів смартфонів.

Для досягнення своєї цілі компанія виготовила 20 якісно нових моделей смартфонів, таких як: Optimus 2X – перший смартфон, створений на базі Tegra 2, Optimus 3D – перший смартфон з автостереоскопічним екраном та стерео камерою, та Optimus Black, який має 4-ьох дюймовий екран NOVA.

LG зосередила всі свої кошти на цьому проекті, ціллю якого є випуск нових електронних пристроїв, які здатні задовольнити потреби всіх груп користувачів. Цей рік, безумовно, може стати переломним для кампанії, яка має мету досягти успіху, не втративши до себе інтерес користувачів.

 

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!