03.03.2011 Коментарів 0 0 1058 Переглядів

Нова прошивка для Samsung Galaxy S вже у березні

Буквально недавно всесвітня мережа наповнилася свіжими чутками про те, що з’явиться оновлення Android 2.3 Gingerbread на смартфон Galaxy S торішнього випуску. Такі чутки, опублікував німецький сайт SmartDroid, але можливо, дана інформація буде стосуватися не тільки однієї Німеччини, але ще і Європи вцілому, і так само й інших регіонів.

Як повідомляє німецький сайт SmartDroid, оновлення прошивки для Galaxy S буде випущено вже найближчим часом, тобто десь на кінець лютого – початок березня, але на особисту думку джерела, оновлення варто очікувати не раніше ніж у середині березня. Тобто спадкоємець Galaxy S – новий смартфон і лідер 2011 року, Galaxy S II відразу ж буде поставлятися з уже встановленою ОС Android 2.3.

Ну а що ж стосується самого Samsung Galaxy S, то цей безклавіатурний смартфон з 4 дюймовим тайчскріном і 1-Ггц процесором був наймоднішим і найкращим за функціональністю в минулому році, зараз же він трохи застарів, ну принаймні для звання лідера року. Ну а його власники будуть раді отримати оновлення прошивки до самої нової на даний момент версії. Як ви пам’ятаєте Samsung Galaxy S розпочав свою роботу на базі платформи ОС Android 2.1 а потім оновився до версії 2.2.

*****

Желаете всегда получать наиболее качественную информацию? Надоело узнавать ценную информацию через друзей и знакомых? Тогда читайте внимательно самые свежие и важные новости России на страницах chitay.net – здесь все только самое актуальное.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!