05.03.2011 1 коментар 0 1419 Переглядів

Fujitsu розробила перший в світі безпровідний монітор

Компанія Fujitsu виставила на загальний огляд на CeBIT 2011 свій новий безпровідний продукт. Ним виявився 22-дюймовий монітор, який, як заявляє розробник, є взагалі першим в світі безпровідним монітором.

Живлення і подача сигналу дійсно здійснюється за допомогою бездротового з’єднання, за рахунок застосування інноваційної технології Smart Universal Power Access (SUPA).

Для подачі відеосигналу в моніторі використовується радіоканал. Радіус дії даного радіоканалу становить близько 10 метрів. Живлення монітора забезпечує вбудована антена, на яку йде подача сигналу. Слід зазначити, що антена може бути не тільки в моніторі, її можна вмонтувати й у стінові панелі, або, наприклад, в комп’ютерний стіл. І що найголовніше, дані точки доступу безпечні для здоров’я людини.

За зовнішній вигляд, бездротовий монітор Fujitsu особливо не відрізняється від своїх «дротяних» братів. Той же корпус чорного кольору, і та ж підставка. У продажу безпровідний пристрій очікується не раніше наступного року, а про ціну і взагалі мова ще не йде.

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. Петро
    Березень 28, 17:52 Відповісти
    Клас! А наші вчені хоча б бездротовий телефон придумали! :)

Залишити коментар