25.03.2011 Коментарів 0 0 1298 Переглядів

Майкрософт випустила Windows Small Business Server 2011 в допомогу бізнесменам

На днях компанія Microsoft повідомила, що в продажу з’явилася нова розробка Windows Small Business Server 2011 Standard і Premium Add-On. Спрощена версія нового бізнес-віндоуз – видання Essentials стане доступна широкому загалу дещо пізніше.

Продукт має на меті забезпечення середньої та малої ланки бізнесу повним спектром необхідних ІТ-технологій та інструментів для підвищення ефективності роботи та зниження вартості обслуговування.

Діапазон видань нової версії варіюється від найпростішої версії (Essentials)- включає в себе стандартний набір технологій з інтеграцією в доступні он лайн сервіси до комплекту, для бізнес-користувачів (Premium Add-on) – розширений комплект.

Фахівці Microsoft інформують, що нова версія суттєво допрацьована. Найсуттєвіші нововведення:

  • Нова політика безпеки мобільних пристроїв;
  • Remote Web Access;
  • Доповнені інструменти міграції та інше.

Усім зацікавленим пропонується завантажити пробну безкоштовну версію Windows Small Business Server 2011, з офіційного сайту Microsoft. Як зазначалося вище, видання Essentials поки що знаходиться в розробці, воно стане доступним уже найближчим часом.

*****

Жизнь сложная штука. Для того, чтобы не повторять вчерашних ошибок лучше почитай утром гороскоп на сегодня для Льва и увидишь, день пройдет без сучка и задоринки. Испробовал на себе.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!